Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marcia-x

Co wg was lepsze? Lost czy Prison Break Skazany..??

Polecane posty

po obejzeniu prison break zycie juz nie jest takie jak dawniej :D zdeycydowanie prison !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oglądałam obydwa
tzn odcinki do tej pory dostepne-bez 2 zdan Prison Break. Potwierdza sie to ,ze serial majacy milion serii jest lipą. Modlę się aby Prison skonczyl sie na tej 2 czesci-bedzie wtedy na serio historycznym serialem. Bedzie mi go brakowac ale przezyje byle tylko stal sie legenda.A nie stanie sie gdy nakreca 6 serie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfu tfu tfu
nie widziałąm Prison, dlatego głosuję na LOST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zależy która część Prision i która Lostów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prison i już
!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zagubieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma lepszego serialu niz prison:P !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i ktos dobrze napisal to bedzie serial legenda!!! :D tylko ze ja bym mogla oglądac i z 10 serii :Pzeby chociaz sobie popatrzec na tych aktorow :classic_cool: albo niech zrobia inny serial ale z ich skladem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vesper
do tfu tfu tfu jak nie widziales prisona to sie nie odzywaj i nie glosuj ja widzialam oba seriale i lost mi sie podobal dopuki Eko nie zabila jakas czarna chmura powietrza-kompletna bzdura!a w P.B czujesz sie jakbys tam!!to wszystko jest realne !!!! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ina84
zdecydowanie LOST :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LossssssTTTT jak najbardziej ...strasznie wciaga.... w Breasonie jest tak ze jak sie przegapi 1 odcinek to i tak sie wie o co chodzi i sie nie pogubi a w lostach przegapienie 1 podcinka to dla mnie tragedia hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moda na sukces
a na serio- LOST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie oczywiście skazany na śmierć a mam takie pytanko może trochę głupie gdzie mozna obejżeć kolejne odcinki i z tej i nastepnych seri bo już nie mogę wytrzymać co się wydarzy w nastepnych odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz sciagnąc np z dc++, beare share... musisz miec program do sciagania ale bo za pomoca torentów ( do tego jest program np bitcomet)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prison Break;-)Lost też lubię i oglądam ale zdecydowanie wolę Prison:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogladam oba ale glupio jest ze teraz oba leca w ten sam dzien o tej samej godz. ale prison break jest tylko raz a LOST powtarzają nastepnego dnia o 21 wiec najpierw ogladam prison break a nastepnego dnia LOST ;) i uwazam ze oba są jednakowo SUUUPER!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Negra
Szczerze, trudne pytanko... Uwielbiam LOSTów , uważam ze to zajebisty film i chyba pierwszy który naprawde mnie zafascynował. uwielbima scenki z joshem hollowayem :D:D A Prison Break? mmmmm :):):) Tez naprawde wypas!!! Jak dla mnie to oba megaseriale trzymaja w napieciu i nie mozna sie od nich oderwac:D Chyba nigdy jescze w TV nie lecialo nic rownie pasjonujacego...wiec w tej chwili daje im jednakowa ocene :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scaaarlett
prison

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prison

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna michaela D
zdecydowanie Skazaniec:) ja tez sie modle zeby nie rozciagali tego serialu na 5 serii bo bedzie lipa:/ Co widac na przykładzie Lostów: zagmatwane wątki pourywane gdzies na początku, pytania na ktore pewnie nigdy nie bedzie odpowiedzi bo o nich zapomniano...lkipa i nuda kiedys uwielbialam lostow teraz mnie nudza...ale oglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiunia1900
LOST LOST najleprzy jest i będzie...a prison,, no też lubie ale losta wole o 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebas
oczywiście że LOST!!! Choć ogladam prisonbreak i stwierdzam że LOST jest znacznie lepsze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak: LOST 1 serię oglądałam na bezdechu. 2 serię z przyjemnością, 3 oglądam z rozpędu, ale też nie narzekam. Prison Break obejrzałam dwa odcinki. W pierwszym uderzyło mnie to, że producenci mają widzów za debili (są tam dwa uderzające kwiatki - po pierwsze, nikt nie wie, że oni są braćmi i nikt nie wie, że on to więzenie projektował. W drugie jeszcze uwierzę, ale w pierwsze absolutnie, bo przy dochodzeniu w sprawie o morderstwo sprawdzają wszystko. A po drugie, strasznie naiwne jest dla mnie założenie, że faceta dostanie się do więzenia i wszystko pójdzie tak, jak on sobie zaplanował - mogli go zabić w pierwszym tygodniu albo posłać do karceru na miesiąc i byłyby nici z planu, ale nie, w durnych serialach amerykańskich to się nie zdarza...). Dałam szansę drugiemu odcinkowi, ale na trzeci nie będe już marnowac czasu. ZDECYDOWANIE LOST. I moze któraś z fanek serialu odpowie mi na jedno pytanie - skoro facet miał czas trzy miesiące tatuowac sobie plan złożony z kilku budynków na klatce piersiowej... to czemu u licha, sobie go po prostu nie zapamiętał? Zajęłoby mu to miesiąc... Nawet jeśliby nie był jego autorem. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×