Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fardete

Niezbednik odziezowy - pomozcie, bardzo prosze

Polecane posty

Gość fardete

dziewczyny przejrzalam swoja szafe i doszlam do wniosku,ze juz nic poza 1 para spodni i 2 swetrami nie nadaje sie do noszenia o butach juz nie wspomne ja nie lubie i nie umiem kupowac ciuchow... zawsze kupie cos co nie jest mi potrzebne albo cos czego z niczym nie da sie polaczyc... ale przeciez musze wiec prosze pomozcie mi skompletowac garderobe... co musze kupic - takie klasyczne podstawy... zeby mozna bylo zestawiac i osiagac fajne efekty takie wiecie dobre na kazda okazje... 1.adidasy 2.piptoły 3.półbuty 4.sandaly z butami latwo gorzej ciuchy... pomozcie! pliska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardete
czekam w takim razie i dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niezbędnikiem w szafie każdej kobiety jest elegancki żakiet i wedle upodobania albo spodnie (też eleganckie, nie wycieruchy z łóżka polowego), albo spódnica dopasowana do żakietu. Broń Boże w innym odcieniu, jak spódnica i żakiet to albo kontrastowo albo tak samo - bóg cię strzeże przed połączeniem lila i różowy - śmierć na miejscu. Do tego ładny, dopasowany sweterek z dobrej tkaniny, może być nawet z domieszką kaszmiru. Mogą być nawet dobre jakościowo, eleganckie, dopasowane dżinsy. Tylko nie byle jakie, najlepiej Lee albo Levi\'s. Koszula biała też obowiązkowo, może mieć jakiś ciekawy krój. ładne znajdziesz w H&M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waniliowy budyn, a co bys zaproponowala jako niezbednik w wersji bardziej sportowej? To o czym piszesz jest dla mnie zbyt eleganckie, ja chcialabym poznac niezbednik bardziej luzny, na codzien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriela, tzn. do luźniejszej pracy? ja jako z-ca kierownika jakoś nosić się muszę ;) proponuję np. modne teraz materiałowe gatki w kratkę o fajnym kroju - np. takie w kancik, luźnawe, do tego jakieś eleganckie baleriny czy czółenka na niskim obcasie i np. czarny golf,do tego jakaś zawieszka i zestaw jak się patrzy. Wersja light. to na przykład dżinsy z ciemniejszego denimu, koszula w dowolnym kolorze (najmilej widziana biała, czarna, piaskowa), na wierzch sweter z wycięciem np. w karo żeby było widać koszulę. Jak jesteś odważniejsza to możesz wybrać kamizelkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fardete-------->te buty z linka jaki podalas sa przecudowne!!!!!!!!!:) kupilam sobie juz taki model i tez z kokartka ale ten fason jest ehh brak slow sliczne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
kiedyś przeczytałam w jakiejś gazecie, że każda kobieta powinna mieć CZARNE: -płaszcz na zimę -klasyczne polo -eleganckie spodnie -spódniczkę do kolan -buty -mokasyny -małą czarną czarne rzeczy chyba zawsze się przydaję, ew. jak komuś nie jest dobrze w czarnym kolorze, to brąz... biała koszula musi być dobre gatunkowo dżinsy spodnie w kant sportowe buty swetry (najlepiej w różnych kolorach) różne rajstopy t-shirty i bluzki "pod sweter" marynarka te zastawy, które podała waniliowy_budyń jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bambinek ma to wszystko i co i tak nie chodzę :D ja raczej eleganckie ciuszki zostawiam na okazje a tak wolę na luzie chodzić albo jakieś ekstrawaganckie uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardet
Dziekuje bardzo dziewczynki bardzo pomocne są Wasze rady na pewno skorzystam Kubanka - mozna schrupać , nie hehe:D chyba kupie sobie jeansy bo do eleganckich spodni z materialu to mam za chude tyły... a bardzo chcialabym takie spodnie, zawsze to elegancko i cos innego :) w bialej bluzce wygladam - koszmarnie- wiec kupie taką wiśniową z satyny(?) chyba teraz sa modne:) żakiety brrrr tez nie przepadam tzn. moglabym zalozyc ale jakos mi w nich brzydko, chociaz na jakis brazowy z paskiem w talii i jakas kokardka to bym sie skusila... :) do tego fajna skorzana torebka, piptoły i świece hehe:) zaoszczedzilam sobie troszke kasy moge wydac max 1.000 zł (dla mnie to bardzo duzo) ale nie wiem czy to wystarczy,chce miec cos na kazda okazje, cos w miare dobrego gatunkowo bo zazwyczaj kupowalam łachy... chce to w koncu zmienic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bardzo dobrze! :D Każda kobietka powinna mieć coś dobrego gatunkowo i eleganckiego w swojej szafie choć jeden strój ale powinien być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy, tylko zamiast udać się do H&M gdzie bluzki mechacą się pod pachami po jednym praniu, pójdź np. do Monnari albo do C&A. A co do materiałowych spodni i \"za chudych tyłów\" - halo, może przymierz inny deseń? Nie wszystkie sprawiają że wyglądasz jak obleczony szkielet :) Jeżeli nie lubisz żakietów to może elegancki sweter, spod którego będzie wystawać koszula? Mówię tu o głębokim wcięciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
akurat ja mam większość ciuchów z h&m i na jakość nie narzekam, jedynie na swetry, swertra już tam nie kupię :( bo wszystkie wyglądają masakrycznie, ale jakoś trudno chyba o dobry sweter, wszystkie się mechacą :/ z kolei własnie w c&a nie mogę sobie nic znaleźć... no ale nie o tym jest temat ;) fardet: możesz kupić spodnie grubsze, coś ala tweed... one optycznie chyba poszrzają. jedną koszulę chyba powinnaś kupić normalną, taka wiśniowa z satyny to nie na każdą okazję się nadaje :) i teraz wszystko w Twoich rękach :D zazdroszczę Ci tych zakupów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fardet
''Nie wszystkie sprawiają że wyglądasz jak obleczony szkielet '' ja wlasnie mam wrazenie,ze wszytskie :D ale kupie sobie jak Boga kocham żakiecik brazowy (ostatnio kocham ten kolor) z paskiem w talii taki bardzo kobiecy do tego spodnie tweedowe (?) i spódnice taką do kolana z falbanką piekne buty , porzadna torebke :) i to wszytsko inne o czym piszecie ale wiadomo nie od razu bo kasy nie starczy :( tak pomalutku z czasem zbierze sie kolekcja super ciuchów - wybiore sie niedlugo do Wrocka na zakupy jupi pierwszy raz sie ciesze z tego powodu:) bambinek- sama sobie tez zazdroszcze :D pozdrawiam Was goroco 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×