Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość bebok
szukam linka z darmową biblią - te co sż ,dotyczą tylko nowego testamentu-ja szukam CAŁEJ biblii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adrojah
a można od jakiejś firmy dostać darmowy kubek do kolekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryska_22
Cześć! Nie wiecie jak można zdobyć naklejke lub cos w tym stylu"stop wariatom drogowym"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Axe666
ej a jak sie zamowi takie próbki i one przyjdą to czy trza płącic za przesyłke ich? czy wszystko jest full darmowe...w sensie otwieram drzwi dostaje paczke podpisuje i koniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek *
Witam Was :):):) Mam do Was takie pytanko... Czy mógłby mi ktoś wysłać linki do polskich firm w których wystarczy wypełnić ankiete a oni wysylaja darmowe próbeczki :):):) za kilka dni również napisze pare linków Serdecznie pozdrawiam wszystkich a w szczegolnośći GRZESIA =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwert07
Hej Ja również dostałem jakis czas temu różne gażety i próbki kosmetyków, a napisałem tylko kilka maili. Ale mam lepszy sposób na "zarobienie", uzywając interetu, wiecej informacji na: http://www.surfbary.za.pl/ Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agasa
Hey.. jestem tu nowa.. ;P A juz moge sie pochwalic, ze wlasnie dzis przyszly do mnie 2 pierscionki ze 2SMRT4U. ;):) sliczne.. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwa_nati
Aagasa mogłabyś podać link do tej strony co dostałaś pierścionki z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek *
Ja dostalam darmowe probki z Nutrici i ramke na zdjecia:) macie jakies linki nowe??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek *
www.nutricia.com.pl musisz tam ladnie poprosic to ci wysla:) a moglabys mi podac jakies twoje sprawdzone adresy?? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1612
jak dostac cos jak mic o gadzetach ani niczym nie pisza?? pomocy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SONIAAA CO TAM U CIEBIE DAWNO U CIEBIE NIE BYŁAM KIEDY BENDZIESZ W DOMY TO MI GUCHNI OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek *
Cos nie bardzo sie tu udzielacie... szkoda bo fajnie tu kiedys bylo :( nie dajecie nowych adresow ani maili normalnie kiepsko sie robi tutaj :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcia777
Czy zna ktoś jakąś firmę która przesyła darmowe kubki, albo koszulki? Jeśli tak to bardzoooo proszę o info na maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiczka
hej wszystkim. jestem nowa i tae bym chciała dostawac darmowe próbikm ale nie wiem o jakiej tresci am wysyłac sms-y przeciesz nie napisze "dajcie mi próbki" prosze o pomoc i przykłady wiadomosci na meila dosiczka@o2.pl dzieki i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didar
Witam. . .Od niedawna zaczołem zamawiać darmowe próbki i gadzety i boje sie ze jak ni przyjdzie to bede musiał cos płacić. . .czy to jest darmowe odpiszcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilek18
hejka od niedawna jestem sepem na darmowe gadżety i zainteresował mnie wpis na temat GARNIER że darmowe szampony itd... czy moge prosic o linka Pozdrowionka a super stronka mam cus w zanadżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwa_Nati
Dosiczka o jakich ty sms-ach mówisz? Jak sie chce próbki to sie chyba e maile pisze a nie sms-y ;D nie znam żadnej firmy która by próbki przysłałam po wysłaniu sms-a ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madziorek *
Hejka wszystkim :) Jest mi strasznie przykro ze te nasze forum przestaje po malu istniec :( :( :( nikt nie dodaje juz zadnych sprawdzonych adresow .... czemu?? Prosze was nie robcie tak :( dodawajcie nowe stronki :) :) mam nadzieje ze mnie posluchacie :) czekam na jakas odpowiedz z waszej strony :) pozdrawiam i caluje :* :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agausiaaa144
pewnie darmowa smycz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tylko czytający
pomimo że nie watawiałam żadnych linków, to grześ bardzo mi pomógł, bo skorzystałam z jego linków jak katalogi płytek, łazienek... dlatego w tej chwili podnoszę ale postaram się podać kilka linków :) pozdrawiam szczególnie autora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Korniszon21
Napisz do mnie, a z pewnością ci pomogę surfbaryek@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agunia.pl
dokładam:www.aktvgegenmigraene.de/activFragebogen trzeba wypełnić krótka ankietkę a dostaniemy pakiet info imaseczkę-okulary od migrenki aktualne isprawdzone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×