Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość wicia00
Hej! Mam pytanko! Czy firmy wysylaja paczki kurierem lub listem poleconym? Obawiam sie, ze jeśli tak to będe miała kłopoty, bo jestem niepełnoletnia... :/ RATUJCIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freesample
ONI NIESPRAWDZAJĄ CZY JESTEŚMY NIEPEŁNOLETNI JAK WYŚLĄ TO PRZECIERZ POCZTA NIE ODEŚLE NA SWÓJ KOSZT.NAJCZĘŚCIEJ SĄ TO LISTY ZWYKŁE LUB PRYJORYTETY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicia
Ulżyło mi! Dzięki... A czy wiecie coś o tej stronie? http://www.mysuccess.net/ Wysyła darmową oliwe czy coś w tym stylu. Tylko nie wiem teraz, bo przysłali mi 2 maile i w jednym z nich pisze: CONGRATULATIONS for making the decision to try the Tahiti Trim Plan 40. To receive your complimentary FREE weight loss sample and information package, you'll need to send $2 for shipping and handling to the address below. Please make check or money order out to "Success For Life". ITD. Wie ktos moze co to znaczy albo cos w tym stylu???!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Wicia
Musisz zapłacić 2 dolary za przesyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicia
A co jeśli nie chce płacić?????!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
to po prostu nie odpowiadaj na ten list...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wicia
Bardzo dzięki... Już sie bałam. Dzisiej przysłali mi 3 maila i chyba sie juz od nich nie uwolnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmichal
ja znam link z darmowymi gadżetami który wy nie znacie: www.vattenfall.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kataszyna
cześć grzegorz... ma pytanie... czy ty normalnie wchodzisz na te stronki które podałeś: http://www.darmowegadzety.pl/?usid=41294 ------>strona z darmowymi gadżetami http://www.darmowegadzety.pl/?x=register&pol eca=41294 ------->tutaj można się zarejestrować ja np. nie mogę w drugim linku się zarejestrować bo jak w przypadku pierwszego od razu włącza się nowa stronka : http://www.freehunter.darmowegadzety.pl/ co mam z tym zrobic?? :( PLEASE NAPISZ MI ODPOWIEDź NA MOJEGO MAILA: kataszyna@amorki.pl Z góry dzięx :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala37
wypisałeś tu mnóstwo linków o darmowych próbkach. czy jeśli jakaś firma zdecyduje mi je przesłać, to koszty przesyłki ponosi ona czy ja?? jeśli możesz odpisz mi na pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedrooneczka
Cwa_Nati na 3 str napisałaś że dostałaś paczkę od Dove i żel pod prysznic wygrałaś w konkursie czy nareszcie zaczeli wysyłać obiecane upominki tym, którzy zapisali się do klubu Dove??? proszę odpisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kadi
czemu niektorz wpisuja adresy kiedy nie sa pewni czy sa probki czy nie a adresy nie sa kokretnie napisane zeby nie latac po stronach niech ktos ty sie zajmie ta stona i zrobi pozadek z ta strona!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvvbxfvgdfxv
Hejka wszystkim czy może mi ktoś powiedzieć jak z tej stronki można dostać próbki www.sunsilk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba4291
CZy to wszystko jest darmowe czy nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysokie obcasy26
kiedyś zarejestrowałam się na stronce whiskas i pedigree i przysyłaja jedzonko dla zwierzaka i zabawkę i po pół roku przysyłają drugą paczkę....a czy znacie jakąś stronkę gdzie przysyłają coś dla papug??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaxek
Podalby mi ktos adresy z darmowymi gadżetamie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sewerynek19
No niestety zamówiłe z 5 linków darmowe gadżety i okazało sie ze z 4 linków musiaałem płacic co prawda małe kwoty bo 4,5 12 i 13 zł ale i tak jestem zły. bujda bujda bujda. nie ma nic za darmo. tyle wam powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwu
Ja polecam stronę www.za-darmo.yoyo.pl DUZO DARMOWYCH I SPRAWDZONYCH PRÓBEK I GADŻETÓW. POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaakaaaa
Ale jaki jest adres tego forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabol
Ten adres yoyo owszem wchodzi,ale potem jak klikam na zakładkę darmowe gadżety,to wyskakuje ze adres nie istnieje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwu
Strona www.za-darmo.yoyo.pl jest już w pełni sprawna. Dzisiaj zostałe dodane nowe adresy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest shit! to są wszystkie linki które przez noce dziewczyny szukaly i męczyły się i zebrane w jedną całość:/ żałosne............ szacunek dla dziewczyn z kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3dwhite
lululu i wszystkie biorace udzial w konkursie 3d white w bierdonce jest promocja, jak podejdziesz do kasy i powiesz "3dwhite to pasja mojego zycia" to dostaniesz 4 pasty i 10 szczoteczek, po jednej na kazdy zab. idz juz dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania230673
Siema ruszył fajny konkurs LINK DO KONKURSU Do wygrania: Laptop, 3 telefony i 1000 kamer smile.gif W konkursie mogą brać udział osoby niepełnoletnie, za zgodą rodziców. http://www.naszbox.pl/?host=1107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak
cwa natalia twoj link zostal zgloszony do usuniecia, wpisz sie na post z konkursami a nie spamuj tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×