Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość Ustinja
no łał ja juz to czytalam ...pff dziewczyny administrator na forum pisal ze trzeba cierpliwosci i on nie sciemnia... duzo osob tam bierze udzial nie tak latwo jest im wszystkim to wyslac itd. i moze w weekendy nie pracuja? nie badzcie takie pazerne i czekajcie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l0l0a
Hej... Chce ktoś może zaproszenie,żeby zostać trendsetterką Maybellin?! Jeszcze pare osób mi brakuje...Jak ktoś jest chętny to bardzo proszę napisać,bardzo mi zależy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
:(:(:( CHYBA POPELNILAM STRASZNA GLUPOTE... NO BO TRZBA IEC CO NAJMNIEJ 16 lat... A JAK BYLA DATA TO WPISALAM PRAWDZIWA DATE A JA MAM 14 LAT CO TERAZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustinja------>czytałas ale nie wpadłas na pomysł zeby to wkleic na forum wiec sie nieodzywaj 🌼 spokojnie 5000 tysiecu to duzo warto sie uzbroić w cierpliwosć to sie dopiero rozkreca konkurs sie zaczoł 27 maja a dzis jet 31maja to tylko dopieo 4dni życze wszystkim powodzenia papa:D 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
Nie wkleilam bo to durny pomysl,zasmiecanie forum Mogłas jesli juz wstawic linka do regulaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
ps.zmienilam dane w moim koncie i chyba jes okk :D juz 11 przyjaciolek ;p Ktos jeszcze chce ZAPROSZENIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mogłam wkleic linka ale microsoft internet eksplorer niewszystkim otwiera tak wiec wkeliłam go:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
dobra nie wazne nie klocmy sie nie po to jes forum :* a ty ile masz kolezanek? a i moge miec do ciebie pytanie? no bo ja mam 11 juz przyjaciolek i pisze ze trzeba jeszcze -1 kolezanek ale to dlatego ze mam ich wiecej niz 10? WYSYLAM ZAPROSZENIA,PISZCIE TU LUB NA MAILA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 umnie pisze ze zero kolezanek musi potwierdzic rejestracje a to -1 znaczy ze jedna kolezanka w połowie potwierdziła rejestracje czy jaoks tak bo ja juz jestem trendsseterka to niewiem ale adminstrator pisał domnie na priva ze 34 osoby na dzien dostaje ten status tak rze niewiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 11 olezanek i jestem juz terndsseterka a to -1 to znaczy ze jedna kolezanka w połowie potwierdziła zaprosznie czy jakos tak ajak napisałam do adminstrora na priv to odpisał ze ststus tredsseterki dostaje sredno34 osoby na dzien a to jest 4 dzien konkursu wiec wychodzi nato ze narazie w gronie trendsseterek jest 132 osoby ale niewiem czy to prawda czy sciema :(:):D:P🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1988
aha czyli nadal jest czasa wygrac ten kosmetyk plus 20 probeczek to fajnie;) jesli ktos chcialby zaproszenie to moge wysłac bo kilka jescze mam to podajcie @ to wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra1988
moja kolezanka ma niby 12 osob ale tez jej pisze -2 czyli te 2 nie potwierdziły w pełni ale 10 ma osob pewnych wiec tez powinnasie załapac tylko trzeba widocznei czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l0l0a
Mogę kogumuś zaproszenie wysłać?! Brakuje mi osób a bardzo mi zależy :) Jak już ktoś ma ponad 10 osób to niech odstami jakiegos ludzia :P Hehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
ludzie to nie rzeczy zeby ich odstepowac widocznie nikt nie chce zaproszen Twoich :P bo mi przyjmuja ej,ale to chyba nie prawda,bo ja mam 14 osob i pisze -4... to co niby az 4 osoby zle sie zarejestrowaly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l0l0a
Nie o to chodzi,że nie chcą,ale nie mam już komu wysłać... O! Może minus 4 osoby masz,bo maja za mało lat?? :P Z reszta ja sie nie zma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
a ile Ci brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l0l0a
5 osób :( No ale cóż może to nie dla mnie :P HieHie :) Buś :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malijja
tez tak mam, dwie osoby bo te dodatkowe osoby poprostu nie dokonaly pelnej rejestracji (mysle, ze nie wpisaly telefonu i nie maja kodu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dłatego masz -2 bo one niedokonały pełnej rejestrcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
czyli to się nie liczy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
Kika a Ty ile masz osob?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa2803
chcesz dostac miniprodukty od maybelline? wyslij mi swojego maila: ewa280386@interia.pl a otrzymasz zaproszenie aby stac sie trenseterka i testowac produkty od Maybelline

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6543
Kurcze,co jest?Mam 11 dziewczyn,tzn.10,bo jedna nie dokonała pełnej rejestracji.Mimo to,nie dostałam żadnej wiadomości,że dostałam się na testowanie.Może już rozdali te 5000 nagród?Wie ktoś,cos więcej na ten temat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heiheieh
W czwartek rozdali troche tutułów trendesttera a od tamtej pory cisza. Mysle, ze dzis mozwmy podziewac sie meila. Nawet administarotr napisał na forum, ze prosza o cierplliwosc bo weryfikacja troche trwa ale nikgo nie pomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heiheieh
ahaq, ja 10 osób uzbieralam w czwartek wieczorem, na chwile obecna mam ponad 20 i tez nie jestem trendsetterka. Mysle, ze pewnie w weeknd nie pracowali dltego taki zastój jest. Koleznka, ktora jest trenssetrka napisała mi, ze sadzac po "ruchu" jaki jest na tematach tylko dla trendsetterek to jest ich najwyżej kilkadziesiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6543
Czyli,jest szansa.:) Dzięki za odpowiedź.🌻 Pocieszyłaś mnie i dałaś nadzieję.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ustinja
Ja mam ponad dziesiec od piatku i czekam Ale wierzę że się doczekam ;) WYSYŁAM ZAPROSZENIA DO KLUBU MAYBELLINE :) JAK JEST JESZCZE JAKIMS CUDEM KTO KOGO TAM NIE MA PROSZE PISAC NA MAILA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma11112
Te zaproszenia dostałam od wielu osób, ale jeszcze nie zapisałam się bo nie wiem od kogo mam przyjąć więc jeśli ktoś poda mi przynajmiej 6 stronek z których napewno wysyłają próbki ( oprócz Yves Rocher, gerbera, ,i tych perłum z xx by mexx) to wtedy od tej osoby przyjme zaproszenie!!!!! Ale te strony koniecznie muszą być sprawdzone i to nie takie z których same ulotki przysyłaja!!!!! Kto pierwszy wysle mi na e-maila adresy to przyjme zaproszenie , a i wtedy przyśle do was e-maila zwrotnego ( a raczej do tego kto pierwszy mi wyśle stronki ) a potem wy mi znowu odpiszecie i wyslecie wtedy mi zaproszenie!!!! Mój e-mail - kacha1829@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×