Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

też tak myśle;) ale lepiej zapytać... ok dam znać... narazie tylko mi odpisali że musze na inny mail napisać... to napisałam. teraz czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak całkowicie. Jutro lub za parę dni powinno wszystko być ok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziumagdziu
Jeśli można to proszę o zaproszenie :D magdziu@o2.pl Z góry dziękuje :) Heh ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejooo
ja też mogę prosić o zaproszenie ??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdziumagdziu
Dzięki za zarposzenie :) Jeszcze takie pytanko mam :D Za co można tam punkty zdobywać?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za wypełnianie ankiet, darmowe oferty i oczywiście zaproszenia. nmzc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikytwazny
This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed. co to znaczy ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becky13 dostałam odpowiedź: Witam. Wysylka nagrod jest calkowicie darmowa. pozdrawiam ;););) tylko szkoda że mi cały czas pisze że nie ma jeszcze ofert:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska_1989
ja tez prosze o zaproszenie na ta cukierkowa stronke :) kaskabajerek@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o_l_u_s_i_a_9
ja również bym prosiła o zaproszenie do cukierkowej strony: olka8@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam się jeszcze że pkt można zdobywać pisząc na forum (niestety jest ono po angielsku) np za umieszczenie zdjęcia siebie lub kogoś z rodziny, lub zwierzaka dostajesz 50 pkt:) Ciągle to rozgryzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaxniewyspana
ja tez chce zaproszenia na ta stronke z cukierkami adres moniczka1493@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannaxniewyspana
ja tez chce zaproszenia na ta stronke z cukierkami adres moniczka1493@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emmcia11112
o co chodzi z tą cukierkową strona???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acika do cukrowni...........
jarosaw.binczak@neostrada.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na razie niewiele o niej wiem. Dostałam kiedyś od kogoś zaproszenie i się po prostu wlogowałam... jestem na niej od przeszło tygodnia i z tego co wiem... jest to coś w rodzaju prizee lub prizzpass tylko że nie gramy tu w gry a wypelniamy ankiety, piszemy na forum co tam chcą... dostajemy za to punkty które potem możemy wymienić na słodycze. Każde 'coś słodkiego' ma swoją cenę. I przesyłka jest bezpłatna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj: - folder i naklejki z Nationalpark Harz - Bielenda: kremy bioorganiczne, olejki do kąpieli i balsamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ode mnie dziś dla Was parę maili:) Jak Wam coś przyślą to puszcie^^ (nie wszystkie sprawdzałam) carum@carum.pl kiper@bio-active.pl mokate@mokate.com.pl biuro@domherbaty.com.pl zas-pol@zas-herbaty.com.pl kewertowski@popcorn-company.pl galanea@galanea.pl biuro@lipozone.pl fitomed@fitomed.pl norel@norel.pl info@pierrerene.pl chmurka@chmurka.pl info@helifarm.pl kosmetyki@solkos.pl handlowy@azmedica.pl freshlook@annalotan.pl polmax@polmax.net biuro@bio-active.pl celiadh@celia.pl lublin@herbapol.com.pl info.polska@tetley.pl zbyszko@zbyszko.com.pl info@scananida.com.pl joanna@joanna.pl biuro@bandi.com.pl m.c@paramedica.pl info@drnona.com.pl herba@herbastudio.pl biuro@sadrena.com.pl info@kosmed.pl biuro@muszynianka.pl pikura@kolagenaktiv.com.pl biuro@somar.poznan.pl lenscy@interia.pl pytania@ciao.pl urzad@um.trzebinia.pl regional@regional.pl dax@dax.com.pl wsiz@wsiz.rzeszow.pl boi@zamosc.um.gov.pl emerald@emerald.pl eveline@eveline.com.pl fitomed@fitomed.pl pollena@pollenaewa.com.pl biuro@bandi.com.pl office@hean.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze trochę lichen@lichen.pl info@naturell.pl physiogel@stiefel.com.pl saturn@saturn.com.pl kepi@kepi.pl konwar@konwar.com.pl biuro@poie.com.pl tfi@union-investment.pl instytucje@union-investment.pl kinga.szymanek@zloteprzeboje.pl lublin@zloteprzeboje.pl vitalas@vitalas.pl promocja@um.znin.pl biuro@marioinex.com.pl babies@canpol.com.pl agahurt@agahurt.pl biuro@happytoys.pl info@wisemag.pl bartex@a4.pl biuro@interjarek.pl przyprawa@wegierska.com biuro@danpex.com.pl info@mrcook.pl biuro@ziolowit.pl info@kotanyi.com.pl kamis@kamis.pl biuro@grotex.com.pl Jak kotś chce zaproszenie na 'cukierkową stronkę' to piszcie na mail becky13@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś: -katalog z rowerami, -paczka dla piseska -próbki ziołolek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia mogłabyś zarzucić tego maila do nich. Mam do nich pytanko;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaasiaaa666
ja też chciałabym zaproszenie do tego konkursu:) prześlijcie mi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×