Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość malineczka21
I tak już nie zostaniesz tą trendesterką bo akcja się skończyła wieki temu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anewa
Czy ktoś może mi wytłumaczyć o co chodzi z ta cukierkową stroną???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam dziś zdjęcie do wydrukowania na Canonie i już się nie mogę doczekać kiedy przyjdzie:P a cukierkowa strona u mnie nadal nie działa tylko ciągle komunikat:\"nie mamy jeszcze ofert\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mi o tym mówił 3 miechy temu to go wyśmiałam ze ci za darmo ktoś a nie wierzyłam i chyba dalej nie wierze chociaż w realu widziałam K750i i opakowanie po wysyłce z UK! Moj kumpel jakieś 3 miechy temu sie zarejestrował na: http://www.xpango.com?ref=91447387 Jak mi o tym mówił 3 miechy temu to go wyśmiałam ze ci za darmo ktoś da koma wartego 700 zł =] No i miałam racje to i jest darmowe i nie. Za każdego poleconego masz 1 punkt tylko musi sie zarejestrować. żeby szybciej uzbierać punkty możesz sie rejestrować na jakiś badziewnych stronach które oni polecają i już masz 1 punkt. Jak uzbierasz 17 punktów masz K750i (wbrew pozorom, to nie takie łatwe ze powiesz znajomym i już wszystko jest gites) Ale jeśli już mamy te 17 punktów, zlecamy wysyłkę i po około 3 tygodniach cieszymy sie : Komem, Konsola, iPodem A wiec zarejestrujcie sie to was nic nie kosztuje! A fajnie mieć nowego koma przy małym wkładzie pracy! http://www.xpango.com?ref=91447387 http://www.xpango.com?ref=91447387 http://www.xpango.com?ref=91447387 Nie obrażę sie jeśli sie nie będziecie rejestrować ale na prawdę to działa kumpel dostał koma! A wiec zachęcam do rejestracji naprawdę warto, to tylko 2 minuty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkusia
ja tez chce zaproszenie do vichy:) mirkusia3@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkusia
i jelsi moge prosic tez zapro na ta cukierkowa strone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do xpango to jest wielka ściema.... bo trzeba zapłacić około 8 zł patrz-> xpango.pl A co do cukierkowej strony, to mam wiadomość od admina;p Witam.Aby dostac dodatkowe 50 punktow, trzeba zamiescic zdjecie na tymforum: http://freesweetforum.com/viewforum.php?f=6Oferty pojawia sie wkrotce.pozdrawiam-- Damian Danielczyk - Technical Support, ISM Group Pty Ltd. Te 50 pkt jest sprawdzone;p dostałam;p Jakieś inne pytania dot. strony pisać do mnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli kotś gra w PRIZEE.COM to mu się przyda. http://www.packbarre.com/?pa=141227 STRONA JEST STRoNĄ , Z KTÓREJ POBIERAMY PROGRAMIK KTORY WYSWIETLA NAM NA EKRANIE MALY BANEREK W KTORY ZMIENIAJA SIE REKLAMKI I NIC POZA TYM. ZA TO ZE TE REKLAMY SIE WYSWIETLAJA IDZIE NAM PASEK, JAK SIE ZAPELNI DOSTAJEMY MAXPACKA. WRAZIE PYTAN PROSZE PISAC. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Cukierkowa strona budzi we mnie podejrzenia................. Dajcie znać na forum co o niej wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem tyle: -przesyłka nagród jest bezpłatna, -nagrody można zamówić dopiero jak ma się ponad tysiąc pkt, -za każdą poleconą osobę dostaje się 25pkt a 100pkt jest na start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się dołoże... Niedługo sama będe zamawiać słodycze... Mam już 1125 ^^ pkt... ale myśle że zamówie je w środku roku szkolnego.. bo teraz po co? - można otrzymać 50 pkt za dodanie zdjęcia na forum... 10 pkt w jakiś fajnych quizach itd... macie różne zadanka (punkty są na prawdę dodawane dostałam 50 za dodanie 1 zdjęcia) :) - jest sporo wersji strony (m.im australijska, niemiecka)... jeśli ktoś jest spoza kraju może się zalogować na swoją wersję;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becky13 za co masz tyle punktów? za polecanie strony? gdzie się dodaje zdjęcie? ja mam tylko 500pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PS. Zdjęcia normalnie dodajesz w members photos zakładasz topic nowy i dodajesz... wklejajac po wgraniu np na tinypic.com zdjecia link z ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też dziś wygrałam bon... tylko co z nim zrobić... na wycieczkę nie pojadę... może go sprzedam na allegro:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczella
chcesz testować kosmetyki firmy Maybelline New York za darmo? napisz do mnie maila o temacie "zaproszenie" a wyślę Ci je abyś również mogła wziąć udział w programie mail: 7milion7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile masz punktów becky13 na l4w? tam wygrały osoby co mają po 1 pkt więc ci się też uda;) jak taki pechowiec jak ja wygrał to i ci się uda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauduśŚ__x33
Becky a ja nie wiem jak zapisać sie na tą strone by dostac ten maxpack+ ... Mi sie wyswietla cos takiego jak wpisze dane : Il semblerait qu'un autre compte existe sur la même connexion internet ! Si ce n'est pas le cas, retentez plus tard Check well the validity of your address email! You will receive an email of confirmation there.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo wpisałaś zły adres... czasem te z wp.pl nie wchodzą więc warto mieć np na gmail (te zawsze działają) albo nie potwierdziłaś e-mala który przyszedł na Twoją pocztę... Mam 51 L4W??? Chyba... chciałabym chociaż ten zasrany bon;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem widziałam... Mam 51 L4W? Chyba... Albo zły e-mail podałaś (z wp.pl czasem nie wchodzą więc warto mieć na gmail.com) albo nie aktywowałaś e-maila zwrotnego;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takao
jesli ktos chce zaproszenie na strone z darmowymi slodyczami niech pisze ; izunia1992@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusienka122
Becky 13 wyslij mi tez zaproszonko na tą strone ze słodyczami prosze ;D to moj email ; tusia22@op. pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×