Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość Lenciaa
Hej.Mam prośbe :D Otóż potrzebuję adresów gdzie można otrzymać darmowe próbki jedzonka dla kociaków =] Od niedawna właśnie mam kota,i chcę,żeby jadł coś dobrego i coś co bedzie mu smakowało.Jeśli ktoś ma jakiś adresik to była bym bardzo wdzieczna.Z góry dziękuje :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darmowe slodycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusienka122
GORĄCO POLECAM KONKURS GARNIERBODYDANCE !! JESLI CHCECIE ZAPROSZENIE PISZCIE NA MOJ EMAIL TUSIA22@OP.PL ODPOWIEM NA KAZDY :) ZAPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piście do mnie wyśle wam zaproszenia do cukierkowej strony ! agnieszka230607@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takao
pisalam juz wczesniej ze wysylam zaproszenia na darmowe slodycze z adresu izunia1992@poczta.onet.pl teraz prosze wszystkich co chca miec zaproszenbie niech wysylaja mi maile na adres darmoweslodycze@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takao
pisalam juz wczesniej ze wysylam zaproszenia na darmowe slodycze z adresu izunia1992@poczta.onet.pl teraz prosze wszystkich co chca miec zaproszenbie niech wysylaja mi maile na adres darmoweslodycze@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tej strony http://www.freesweetsite.pl/ to wtym chodzi oto zebyło jak najwiecej zaproszonych osób a co do nagrod to jak jestescie w koszyku to tam małymi literami pisze oni owszem wysłyają cukier ale kazdy musi miec przynjamniej 1000punktów zanim tyle osób bedziecie mie;li to wam troche zejdzie czasu tez tak sie dałam nabrac i co zarejestrowałam sie czekałam juz na te głupe cukierki 4 miesiące i nie przyszły tam napisane jest małymi literami na stronie koszyka jest taki napis:You must have minimum 1000 points to order rewards.Zato polecam wam stronke https://www.rosnij-zdrowo.pl/Cat.aspx?src=CA890021-B12E-4D84-83B4-C8D2DDED1E7B wersja dla kota https://www.rosnij-zdrowo.pl/Dog.aspx?src=DA4FEE87-BEEF-4E23-87C7-5FE895D6744D wersja dla psa to powodzenia 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARMOWE SŁODYCZE
No tak, ale potem dodadzą do tej strony z darmowymi cukierkami ankiety i klikanie w linki. Teraz można zdobyć także punkty za dodanie zdjęcia na forum i udział w quizach, więc nie jest to ciężkie. Ja już pierwsze słodycze za 1000 punktów zarobiłem, a teraz mam już kolejne 600. A zacząłem się w to bawić od 1 sierpnia, więc szybko uzbierałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwusia12
Heyka :) niedawno zaczęłam zamawiać darmowe próbki karmy dla psów i gadżety . Nawet fajna rzecz !! Jeśli znacie jakieś adresy stron z darmowymi próbkami to piszczie !! pliss . możecie też przesyłać je na mojego meila : sylwusiam@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no okijo ale nie kazdy ma czas na teki linki mogli bynapisac duzymi literami i popolsku ze dopiero po 1000 p.wysłają bo tak to ludzi robią w bambuko.....xD pozdro dla wszystkich.....🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cisowianka20
ja też dobrałam określoną ilość teraz nie wiem jak to zamówić jak to się zamawia?? tam wszystko pisze po angielsku ja nie znam tego języka perfekt mam problem coś kapnąć w tym języku proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość p4ulin4
darmowe słodycze-> po co zaśmiecasz to forum?! jak ktoś będzie chciał się zarejestrować na tej stronie to nawet jak to raz napiszesz to znajdzie. naklikałeś całą stronę linkami i po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskaaa15
Mam do was wielką prośbę :) Zarejestrujecie się na stronie maybilline. Jeżeli chcecie mi pomóc napiszcie niżej swoje adresy e-mail :) dzięki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu to samo :( to forum juz całkowicie zeszło na psy :/ ciągle przeplatanka tego głupiego maibelline, l4w z darmowymi słodyczami. Ludzie, dajcie sobie z tym spokój !!! Żadnych darmowych słodyczy nie dostaniecie, ani nagród na l4w! Jedna wielka ściema. A co do maibelline to słyszałam że juz skończyła się ta ich promocja z trendsetterkami i żadnych kosmetyków juz nie wysyłają, więc nie ma co zawracać sobie tym głowę. Wrzucajcie tu po prostu adresy wypróbowanych firm, które wysyłają próbki bądź gadżety a tu jedzonko dla pieska lub kotka : https://www.rosnij-zdrowo.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniczella
chcesz testować kosmetyki firmy Maybelline New York za darmo? napisz do mnie maila o temacie "zaproszenie" a wyślę Ci je abyś również mogła wziąć udział w programie mail: 7milion7@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskaaa15
ten konkurs w maybilline się jeszce nie skonczył jest drugi etap, więc zachecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popieram🌼blackcurrant31 🌼te strony;lookwin4,maybaline,icukierkowa strona to LIPA!. Te konkursy to tylko zachenta 30 procent z zarejestrownych na maybaline dostało te kosmetyki a reszta co ?? podziekowano im.A na lw4 to co moze inaczej jesli wygrasz to jakis bon lub rabat na buty chociaż oni wiedzą ze mieszkasz w takim miescie w kturym nie ma takiego sklepu a cukieerkowa stronka to tymbardziej lipa niepolecam tej strony. Te strony sie z tego utrzymują a nie daja nagrody wczoraj sie dowiedziałam z pewnego żródła prasowego ze za obejrzenie reklamy lookwin4 przez 2 minuty ta strona dostaje 54 zł wiec ilu jest urzytkowników lw4 mnustwo a jak ich pomnorzymy to mamy niezła sumke:). Niepolecam lookwin4,Maybaline,vichy,i cukierków i tym podobnych akcji wszystkie chcą zarobic na ludzich naivnych. A poztym zasmiecacie forum tym gównem!.forum jest po to zeby dawac adresy darmowych prubek a nie jakis chałowych akcji na której zresztą ni nic nie wygra to moje zdanie.....Szkoda słów zrozumieją tylko normalni...xd:):( polecam pedeegrei wihskas Pozdro xD🌼:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
podam troszkę (niepewnych) linków: http://www.mall.pl/formularz.php --> katalog i długopis (trzeba poprosić) http://www.emolienty.pl/index.php?ps=formularz --> próbki kremów http://www.babyvip.pl/index.php?contact=show --> breloczek http://www.htclean.com/contact.htm --> paski wybielające zęby zamawiałam 2 miesiące temu i nic :( jak coś wam przyjdzie z tych linków to dajcie znać ;D;D i radze poszukać trochę samemu bo są większe szanse na gadżety i próbki i proszę nie spamować tyle tymi stronami typu lookwin! (lookwin to ściema!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do cukierkowej strony to nie wiadomo czy jest gównem... ponieważ nikt jeszcze nie próbował zamawiać cukierków... a na look4win wygrywa się... ale żadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Może przesadziłam ale w kurza mnie takie bawitko w takie ceregiele i tyle.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryskaaa15
to podam wam pewne strony: jeżeli poprosicie ich o próbki to wam przyslą dax@dax.pl nie pamiętam jaka dokładnie to strona była , ale przysłali mi 3 prenumeraty "mIłujcie się " na ich stronie jest kontakt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżagaAA
co to cukierkowej strony, to właśnie dziś zamówiłam cukierki :) wystarczy uzbierac te 1000 pp, potem wchodzisz w zakładkę nagrody i wybierasz po kolei cukierków za minimum te 1000pp Napisali, że zamówienie zrealizowane i odjęli mi te 1001pp :) Jak przyjdzie paczka to dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DARMOWE SŁODYCZE
czy ktoś oprócz mnie dostał jeszcze maila z tematem: darmowa paczka chewits? Nadawca jakiś dziwny nie wiem czy się im coś nie pomyliło i nie chcą mnie przypadkiem drugi raz zarejestrować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×