Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość gość
hejka ja często zamawiam produkty dla klienta od www.penmarket.pl jak dobrze zagadasz to i próbki fajnych długopisów dostaniesz :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość go  ść
Witam :) Ja polecam strone https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/88fdf4e83af6d51755b8bd72eaee64ee można dostać darmowe próbki kosmetyków , chemii oraz wiele innych :) Jest to strona gdzie po wypełnieniu kilku ankiet mozna za darmo dostac próbki kosmetyków i produkty pełnowartościowe. Teraz jest akcja w której można dostać samochód do przetestowania :) Strona sprawdzona i polecona. Po tym jak dostaniemy i przetestujemy darmowe próbki należy w zamian na stronie napisać naszą opinie o tych produktach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie darmowe, ale najwyższej jakości i oryginalne gadzety mozna znalezc na gadzety-reklamowe.com, nie sa tez mocno drogie, wiec mysle, ze kazda firma moze sobie na cos takiego pozwolic, a efekty gwarantowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebo9898
Jakby to powiedzieć? Większość pomysłów reklamowych jest TRYWIALNA! Jednak można znaleźć prawdziwą perłę. Ja odszukałem ją na www.piernikizlogo.pl i na pewno powrócę. Nie oszukujmy się, nawet jeśli się komuś nie spodoba wizualnie, to na pewno walory smakowe przesądzą o powodzeniu. Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mareta
Ehhh ciężko trafić ale ja skromnym ale urokliwym zdaniem powiem, tak. Żadne breloki, i inne bajery. Długopisy mają to do siebie że często po prostu pożycza się piszę, a potem po prostu wrzuca do kieszeni, zapominając oddać. A jak by nie patrząc długopis, rzuca się w oczy, teraz jest taki wybór że można wszystko zrobić. Ktoś tu zapodał już kilka linków. Penmarket to ja znam, można zamawiać śmiało, ceny Ok, realizacja szybka. Reszty nie znam ale jeżeli już pomijamy długopisy to może ja sam spróbuje czegoś nowego. Ale co tam kolejną partię zamówię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal98966
Popytałem wśród znajomych i polecono mi firmę NN studio, także od nich zamawiałem i wszystko przebiegło pomyślnie. Mają unikatowe rzeczy, nie kopiują wzorów, tak jak inni...Firma na rynku jest już kilkanaście lat, co też mnie do nich przekonało. Na stronie www.odziez-reklamowa.net.pl jest wszystko rozpisane, można sprawdzić jak wygląda odzież spod ich ręki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukrainiec_
www.krainalazienek.pl ---> darmowe katalogi płytek hiszpańskich VIVES, PORCELANOSA, VENIS, AZTECA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chodzi o fajne gadżety to polecam zajrzeć na http://initi.pl - mają szeroki asortyment i ciekawe pomysły oraz są naprawdę pomocni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek_D
Bardzo fajne wzory skórzanych akcesoriów do promocji i reklamy mają na stronie www.enaj.pl . Z tego co wiem to sporo firm stąd zamawia. Ja pierwszy raz kupowałem ostatnio stąd skórzane organizery do firmy i naprawdę polecam. Obsługa jak błyskawica, do tego miły kontakt mailowy, bez problemu dogadaliśmy wszystkie szczegóły zlecenia i zaraz przystąpiono do tłoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nareeew
Przejrzyj katalogi gadżetów reklamowych przez stronkę www.fitchoice.eu . Odpowiadają na dosłownie wszystkie potrzeby firmowe. Możesz określić wartości cenowe zamówienia, dobrać opakowanie, sposób znakowania (ogromny wybór), materiał wykonania gadżetu czy kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy promocji firmy warto wykorzystać torby z nadrukami i jakieś drobne,ale charakterystyczne gadżety. kiedyś zamawiałam takie materiały reklamowe w przedsiębiorstwie www.ema-pol.com.pl to była udana współpraca,bo należycie zajęli się całą inwestycją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży wybór różnorodnych gadżetów reklamowych kupisz w firmie http://www.art-office.pl/ Art Office Dom Reklamy w Warszawie-Wesołej. Od artykułów piśmienniczych, po kubki, filiżanki, pamięć USB, notesy, segregatory, torby, a nawet mydełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, czy ktos z was korzystal moze kiedys z uslug firmy www.maroka.pl ? zastanawiam sie nad reklama wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestem zwolennikiem tego rozwiązania i faktycznie daje dużo więcej zysku. Torebki, koszulki itd. Sam zamawiam na www.arprint.com.pl i schodzi wśród klientów jak świeże bułeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna sprawa I dobra reklama. Sam swoim klientom daje kalendarzyki, wizytówki itd. Bardzo fajne robią w www.montery.pl/ jeśli ktoś poszukuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek891
Najlepszymi gadżetami dla klientów są takie oto http://www.extrema.com.pl/o,12,87,torby-bawelniane.html torby bawełniane. Dzięki widocznemu logo szybo się zwracają, a każdy kto coś takiego dostanie będzie bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zajrzec na stronę visee, organizują konkurs, a do wygrania jest xbox. Nie wiele trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie, więc może komuś sie przyda ta informacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Linwood
I'm on holiday Buy Lithium Carbonate Fire Brigades Union general secretary Matt Wrack said: âWe had hoped our first strike was enough to show government that firefighters could not be more serious about protecting public safety and ensuring fair pensions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Padko
Ja wziąłem udział w tym konkursie :) Tylko, że nie walczyłem o Xboxa, ale teraz o GoPro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Augustine
Sorry, you must have the wrong number apcalis doctissimo Dalelv said she was given a medical examination seeking evidence of the alleged rape and underwent a blood test for alcohol. Such tests are commonly given in the UAE for alleged assaults and in other cases. Alcohol is sold widely across Dubai, but public intoxication can bring charges.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leroy
I'm on work experience endep 10mg Transport Minister Yisrael Katz of Likud mocked Abbas, whose U.S.-backed administration holds sway in the occupied West Bank while the Palestinian enclave of Gaza is controlled by Islamist Hamas rivals opposed to co-existence with Israel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Quinton
What's the exchange rate for euros? http://www.salacela.net/coleccion/13/ fluticasone salmeterol SIR – It is ironic that Nick Clegg is demanding that teachers in free schools are properly trained and qualified. No Member of Parliament receives any training, and Mr Clegg’s only qualification to be Deputy Prime Minister is that he was elected as leader of his party by its own members.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darrel
We've got a joint account http://www.experimentalconversations.com/issue/spring-2013/ trazodone webmd The cash-strapped SFO, one of a number of prosecutors and regulators across the globe investigating the complex case, has received extra funding to help cover its Libor costs from a government keen to see results.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rego
Na facebooku Visee robi konkurs. Można wygrać drona. Zajrzyjcie tam, bo naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samual
Have you got any qualifications? gabapentin 800 mg price The feud started after Rinehart changed the date ofentitlement to the Hope Margaret Hancock Trust from 2011 to2068. The trust contains almost 25 percent of HancockProspecting, and promised to make each child a billionaire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×