Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość novika1

płaszczyki na wiosne - jaki wybrać ???

Polecane posty

Gość novika1

Chciałabym sobie kupić płaszczyk taki "wiosenny", co polecacie?? Jakie kroje, kolory?? Wklejajcie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana przejdź się do Orsay w tym rokq ku mojemu zaskoczeniu piękne ze skóry są i niedrogie, różne wzory i kolory :D Też tam kupiłam i jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
Dziekuje za rade, ale wolałabym z materiału, mam juz kurtke skórzana.... Widziałam tam dość fajne zamszowe, jednak szukam czegoś materiałowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To też się znajdą :D W tym roq naprawdę się postarali bo w zeszłym... Ale mówię Ci przejdź się :D Ja jeszcze sprawdzę w necie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
przejdę sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
mi też, tylko, że widziałam już takie podobne na wystawach w kilku sklepach i wydaje mi się, że dużo dziewczyn będzie takei mieć. Chciałabym coś takiego mniej "popularnego" i w ciemniejszym kolorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie ładne ale ten czerwony jakoś najbardziej przyciąga a poźniej ten na dole :) a jakie masz włosy i kolor oczu? To pomogę dopasować :) a i jaką karnację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
brunetka, brazowe oczy, raczej jasna karnacja. Ten czerwony też mi wpadł w oko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ładna dziewczyna :D tylko jeszcze w maju złapać troszkę kolorq i będzie git :) więc przy Twojej karnacji to może ten ostatni :) chyba, że masz jakiś balsamik brązujący w domq to ten czerwony :) Bo wiesz chodzi o to by ten kolor nie stworzył z twoją karnacją zbyt dużego kontrastu :) bo wtedy będzie podkreślał tylko bladość no chyba, że nie masz aż tak jasnej skórki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam ciemne włosy i brązowe oczka :D ale mam ciemną karnację więc w czerwieni mi do twarzy :) ale czasami też wydaje mi się, że jakoś blado wyglądam w niektórych kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
dziekuje :) Najlepiej wybiorę się na wycieczkę po sklepach zobaczę co jest, poprzymierzam co mi pasuje i w czym się dobrze czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to masz rację ja też muszę :) mam problem ze znalezieniem legginsów lub getrów :( żałuję, że jak byłam w Anglii to nie kupiłam sobie ich tam bo były na mnie i to różne :( a tu w Polsce nie ma bynajmniej na mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
Sprawdzałaś w w bershaka albo promodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz chyba u mnie nie ma tych sklepów :( choć nie jestem na 100 % pewna bo otworzyli nową galerię w listopadzie a ja tam byłam tylko w jednym sklepie i nie byłam dalej sprawdzić :( może jakieś inne sklepy polacisz? Ale takie żeby były maluśkie rozmiarki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
Sama nie chodzę w legginsach i nie rozglądałam się za nimi ale wydawało mi się, że w tych sklepach mogą być. Może ta galeria ma strone internetową, na której powinny być wszystkie sklepy, które w niej są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co dla szczuplej
blondynki o niebieskich oczach?blond raczej ciemne niz slonecze;)165 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhy sprawdzę :D A ja chcę mieć tylko jedną parę legginsów nie więcej bo raczej wolę dzwonki :D A dla blondi proponuję brązy, oliwkowe, czernie :D A jaką masz karnację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novika nie ma a już tego bershaka to wcale :( w jakimś butkiku elena znalazłam z promoda ciuchy zaraz zobaczę co mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
To mam nadzieje, że znajdziesz gdzie indziej. Są teraz modne wiec myśle, że nei powinno być jakiś dużych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 2 wiosenne trencze - jeden prościutki kremowy dwurzędowy z Top Secret, drugi granatowy w stylu lat 60\'tych z Vero Moda oba mają długość do kolan :) nie mogę doczekać się już wiosny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×