Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Micek

W czym na chrzciny?

Polecane posty

Witajcie! Moze ktoś z Was mi doradzi... Mam w najbliższym czasie zostac matką chrzestną, ale kompletnie nie mam pomysłu jak się na taką uroczystość ubrac. Na pewno niejedna z Was była w takiej sytuacji, więc bardzo proszę o radę. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhjoiiiiiiiiiii
proponuje klasyczna garsonke w jakimś neutralnym, nie wyzywajacym kolorze, do tego top albo koszula. do tego ładne szpileczki i płaszcz elegancki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i koniecznie zaloz
STRINGI...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może ładną, białą atłasową spódnicę w czarne wzorki, do tego gładki elegancki czarny/kremowy top i na to kontrastowy do topu żakiet? Do tego nawet skromna fryzurka będzie wyglądać ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo! waniliowy_budyń -- sama się właśnie zastanwiałam nad czymś w tym stylu, ale miałam wątpliwości :) dziękuję więc bardzo za ich rozwianie. Chyba że ktoś ma jeszcze jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podawałam dziecko do chrztu w listopadzie, założyłam czarną rozkloszowaną spódnicę (z a\'la tafty) do kolan, białą koszulę i czarny aksamitny żakiet, do tego czarne szpilki i śliwkowy szal i płaszcz do żakietu dopięłam sobie perłową broszkę to zależy od pogody, pamiętam, że kilka lat wstecz podając pierwszą swoją chrześnicę miałam różową spódnicę, biały żakiet i sandałki, ale to był czerwiec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×