Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetka 21

Markowy Sklep z Tanią Bielizną ?

Polecane posty

witam serdecznie z powodu moje niestandardowego rozmiaru piersi 80 D czesto jest tak ze staniki dostane w markowych sklepach ale za minimum 50 zł Czy znacie moze jakies tansze sklepy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamka mieć takie wymiona
Oj mówiłem spadochron :D tańszy będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jestes
zabawny/a. Pewnie masz pieprzyki, a nie cycki i nie musisz nosic w ogole staniki-> To co jak ktos ma rozmiar D to ma sobie cycki obciac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia mieć takie wymiona
heh no mam pieprzyki bo jestem facetem :D więc chyba dobrze ale jakbym był kobietą to tak poszedłbym na operację zmniejszania bo to tragedia! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziakczka
Utnij sobie ptaka może przestaniesz pieprzyć jak potłuczony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wymioniska uciąć
Nie wolę nie bo jeszcze mi się przyda kilkadziesiąt dobrych lat :D może chcesz go wykorzsystać? :D Taka widzę z ciebie gorąca kobieta :D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zalamka miec takie wymiona
żal ci d..pę ściska że dziewczyna ma duży biust bo pewnie twoja kobieta ma jakieś rodzynki na minus 10 wklęsłe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może kolega
ma malego i leczy kompleksy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka21
jesus ja też wczoraj miałam problem - oblazłam 20 sklepów i w ani jednym nie było 75 D - na wyprzedaży znalazłam duże C i go kupiłam - a do atlantica nie ma co wchodzić ani do Ewy Bien - te babki co tam pracują myślą że zarabiam po 2000 zł - ubieram się ładnie ale nie że jak wchodzę do sklepu podają mi biustonosze za 200 zł żeby tylko na mnie zarobić - bo widzą że wszedł ładnie i czysto ubrany człowiek :o normalnie tragedia - ja też szukam jakieś tanie staniki z miseczką D . Nienawidze tych bab ze sklepów - jak weszłabym w trampkach pewnie by mnie nie obsłużyły ... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne jasne
tu sie popisujesz, ale w domu to pewnie teraz trzepisz konia przy zdjeciu Dody, ktora nawet nie ma naturalnych, A faceci tez moga miec wieksze cycki jakbys nie wiedzial. Wystarczy tylko troche ruszyc dupe, a nie calymi dniami seidziec przed telewizorem z browarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka21
Tragedia mieć takie wymiona - A CO DO CIEBIE DEBILU MÓJ MĄŻ UWIELBIA MOJE PIERSI - TO MÓJ ATUT JAK IDE W LATO PO MIEŚCIE NIE WIEM KTÓRY SIĘ NIE POPATRZY NA MÓJ BIUST - I WCALE NIE TRAGEDIA MIEĆ TAKIE DUŻE - BO SĄ ŁADNE I JĘDRNE - GORZEJ Z TAKIMI CO MA EWA SONNET TZN Z MISECZKAMI E ,F LUB G - TAKIE MAJĄ PROBLEM A BIUST O ROZMIARZE D - DAM CHCIAŁBYŚ MIEĆ TAKIE I PRZYTULAĆ SIĘ DO TAKICH PO STRUDZONYM DNIU W PRACY - :D ECH ZAZDROŚNIK - JEGO BABA MA PEWNIE A ALBO ZERÓWKI I KUPUJE W 5-10-15 :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednak
polecam atlantic, można dostać tam również bielizne innych firm, bardzo dobra jakościowo. Jak wchodzę do sklepu, to szukam przecen i wtedy pytam czy jest taki rozmiar. A jak nie ma przecen to na starcie mówię, że prosze taki a taki, ale raczej nie za drogi. Panie mi wybierają, są miłe i uprzejme.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka21
a ja jak wchodzę nawet jak powiem czy są jakieś w bardziej przystępnej cenie słyszę że "atlatntic to bardzo dobra szanująca się firma i niestety ale za wygode się płaci " o zgrozo czemu ja mam pecha u tych gupich sprzedawaczek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do masakra miec takie wymiona
gościu na bank leczy kompleksy, ja obstawiam ze albo jego panna ma maly biust albo on ma znikomego wacka - jego wypowiedzi są pełne frustracji i zazdrości! Jednak faceci są dziwni - na ulicy to oglądają się za dziewczynami z falujacym biustem a na forum piszą tak jak ten artysta od wymion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjusza21
eeeeeeeeeeee daremny jest i wszyscy o tym wiemy a jak kupi playboya z dodą to wali konia przy nim - a ona ma sztuczne - ale i tak za pare lat będą się jej krzywić i nie będzie miała takich ładnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki a moze na www.allegro.pl cos znajdziecie? zazdroszcze Wam takiego biustu! ja musze zadowolic sie swoim 75B :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka21
JA MIAŁAM 75 B ALE OD MOMENTU JAK ZACZĘŁAM JEŚĆ TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE MAM 75 D - 2 ROZMIARY MI UROSŁY !!!!!!!!!!!!!!! POWAGA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po jakich
tych tabletkach tak rosną? ja mam miseczkę C ale jakieś takie małe mi się wydają :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszadama
Nowicjuszka coś ci się chyba totalnie pokręciło - w atlanticu to najdroższy komplet z koronek MIstique exkluzywny to kosztuje maxymalnie 90 zeta,wiem bo namiętnie tam kupuje właśnie dlatego że mają spoko ceny (nie jestem bogata) a robi bardzo porządna i ładną bieliznę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka21
Diane od póltorek roku zażywam - wiem że 2 bo mam pełno jeszcze starcy biustonoszy B i mój mąż ciągle się tym "jara" że są teraz takie fajne :p tzn mam C p.s atlantic - cena biustonosza 110 zł - zresztą jak wiesz lepiej to powodzenia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
czytalam o tej dianie ze krosty znikaja no i biust rosnie, ale chyba nie zaryzykowalabym.... ciekawe co sie dzieje ze skora no i z biustem jak sie te tabletki odstawi.Wie ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowicjuszka21
hehehe musisz poczytać na antykoncepcji na forum - aj narazie nie odstawiam - ;) może kiedyś :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie
a odstawilas je kiedykolwiek chociazby na powiedzmy miesiac czasu? ile one dokladnie kosztuja? Kiedys czytalam o tej dianie ale moja ginekolog powiedziala ze te tabletki to najlepszy wybor nie jest, no w kazdym badz razie nie zabronila ale nie poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam allegro. oczywiscie nie mowie o uzywanych sztukach - bleee tylko o nowej markowej bieliznie, prosto od producenta albo z innych blizej mi nie znanych zrodel ( wktore nie chce sie zaglebiac)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze atlantic? tam sa promocje i nawet za 30zl mozna cos kuoić. zawsze 20zl w kieszeni. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja stokrotka
Mnie się udało na wyrzedaży kupić cały komplet majtki i stanik za niecałe 30 zeta, a atlantic ma dobrej jakości ciuszki więc będą się dobrze prały i starczą nadługo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×