Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

hej ;-) polecacie pole dance - w wersji indywidualnej czy grupowej (np. z koleżanką) -> mam ochotę się zapisać ;-) ! ale nie wiem, co i jak ... ;-) napiszcie swoje odczucia i wrażenia z zajęć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacqueline86
Najlepiej szukać zajęć Pole Dance w wyszukiwarce zajęć sportowych jak FitPlanner.pl . Baza klubów, opinie, grafiki zajęć - dużo łatwiej odszukać najbliższy klub z zajęciami :) Tu macie linka https://www.fitplanner.pl/pole-dance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teee planer nie spamuj, bo odświeżasz stare "kotlety" . chcesz tworzyć marketing szeptany, ale coś ci nie idzie, bo wszedzie wrzucasz swoje glupawe posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga53587
Ja na razie jeszcze nie jestem do końca przekonana do pole dance, na razie powoli w ogóle stawiam pierwsze kroki w tańcu jakimkolwiek w ogóle. Zapisałam się na zajęcia do http://sosalsa.pl i zobaczymy co dalej będzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka_tancerka
Ja się zapisałam na sexy dance do SoSalsa :) Jeszcze chyba nie jestem tak odważna, żeby tańczyć na rurze. I też potwierdzam, że super szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ćwiczę yoge i pole dance, jest to dość duża akrobatyka, absolutnie nie ma to za wiele wspólnego z klubami go-go, wzmacnia się całe ciało, wyrabiają mięśnie, polecam każdemu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beataziel
Ja bym się chętnie zapisała na pole dance, ale słyszałam, że do tego trzeba mieć trochę sprawności fizycznej, więc narazie chodzę na kurs do SoSalsa. Super, szkoła. Jak za jakiś czas będą prowadzić pole dance, to na pewno się zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luksa6
W SoSalsa będą prowadzić te zajęcia? Super czekam z niecierpliwością bo bardzo mi podoba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensualmassagetenerife
witam, dwa wolne miejsca w salonie masazu zmysłowego na teneryfie. Darmowe kursy. zainteresowanych prosze o kontakt. deeppleasuremassage@yahoo.com whatsapp 5174107782 pozdrawiam, Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
balerina Rureczki proponowałabym od polskich producentów. typu xpole :) Sama sobie taka sprawiłam i jestem baardzo zadowolona. Cała transakcja przebiegła sprawnie i jakość rureczki pierwsza klasa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×