Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kukułka-

POLE DANCE, GO-GO DANCE, LAP DANCE, STRIPTEASE

Polecane posty

Gość Love Pole D
DZIEWCZYNY, NACZYTAŁAM SIĘ I TROCHĘ NIE MA SIŁY NA PISANIE, ALE LEPSZEGO NIŻ W KARAKOWIE POLE D W FITNESS ACADEMY CHYBA NIGDZIE NIE MA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaAna
Dziewczyny, ja tez podobnie jak ktoś pisał wyżej zakupilam rurę z Cando. Szukam tajnej szkoły w Szczecinie, znalazłam namiary narazie na dwie. Lekcje do najtańszych nie należą więc podpatruje póki co jakieś figurki na necie:) myślałam ze jest to duzo prostsze, a teraz sie okazuje ze taki taniec na rurze wymaga niezwykle silnych rąk/ ramion i w ogóle mięśni:) szacunek dla tancerki go-go:) hehe Tak czy siak rura jest zamontowana i coś mi sie tam powoli zaczyna udawać. Będzie fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
SaAna, my z tą rurą mamy nawet trochę utrudnione zadanie, bo nasza rura ma 5 cm średnicy a to sporo ;) Na początku był problem u mnie z obrotami i utrzymaniem rury w rękach, mimo iż mam długie palce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoleDanceProject
Witam, A my polecamy www.poledancegifts.pl - robią rury na zmówienie z atestem Pozdrawiamy, poleDanceProject

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatis
Na rury do tańca nie jest wymagany atest, nie ma takiej instytucji państwowej która wystawiłaby taki atest. Każdy inżynier projektant może taki atest wystawić. Rura jako materiał sama w sobie posiada atest. Jeśli się mylę to proponowałbym reklamującym rury z atestem przedstawić nam taki atest. Pozdrawiam i polecam rury Anatis bez atestu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa LEJDIS
Ekskluzywne Studio Tańca wyłącznie dla kobiet!!! NOWE STUDIO TAŃCA POLE DANCE w ŁODZI LEJDIS STUDIO (ekskluzywna szkoła tańca na rurze). Miejsce stworzone z myślą o kobietach i dla kobiet. Ekskluzywne wnętrze, nieduża industrialna sala wypełniona przygaszonymi światłami i lustrami, małe przytulne foyer gdzie możesz porozmawiać ze znajomą i wypić na prawdę dodrą kawę lub herbatę, posłuchać muzyki obejrzeć dobry program kobiecy, szatnia z prysznicem oraz show room gdzie możesz zaprezentować swoje umiejętności nabyte podczas zajęć. To wszystko w jednym miejscu i tylko dla Ciebie. Dni Otwarte!!! Grafik dni otwartych i warsztatów: 29.09 10:30 otwarcie studia 11:00-11:30 Streaching 11:30-12:00 lekcja pokazowa Fit Dance (free) poziom 0 12:00-12:30 lekcja pokazowa Pole Dance (free) poziom 0 12:30-13:00 lekcja pokazowa Fit Pole (free) poziom 0 13:00-14:00 warsztaty Asia Sikorska (40zł) poziom 0 14:00-14:30 lekcja pokazowa Show Pole (free) poziom 0 14:30-15:00 lekcja pokazowa Extreme Pole (free) poziom 1 15:00-16:00 warsztaty Asia Sikorska (40zł) poziom 1 16:00-16:30 spotkanie z instruktorkami 16:30-17:30 lekcja pokazowa Sexy Dance (free) poziom 0 17:30-18:00 lekcja pokazowa Oriental Dance (free) poziom 0 18:00-18:30 lekcja pokazowa Taniec na szpilkach (free) poziom 0 18:30-19:00 lekcja pokazowa Burlesqua (free) poziom 0 19:00-20:00 warsztaty Asia Sikorska (40zł) poziom 0 20:00-20:30 lekcja pokazowa Pole Dance (free) poziom 0 20:30-21:00 lekcja pokazowa Pole Dance (free) poziom 0 21:00-22:00 spotkanie z instruktorkami 30.09 10:30 otwarcie studia 11:00-11:30 Streaching 11:30-12:00 lekcja pokazowa Fit Dance (free) poziom 0 12:00-12:30 lekcja pokazowa Pole Dance (free) poziom 0 12:30-13:00 lekcja pokazowa Fit Pole (free) poziom 0 13:00-14:00 warsztaty Asia Sikorska (40zł) poziom 0 14:00-14:30 lekcja pokazowa Show Pole (free) poziom 0 14:30-15:00 lekcja pokazowa Extreme Pole (free) poziom 1 15:00-16:00 warsztaty Asia Sikorska (40zł) poziom 1 16:00-16:30 spotkanie z instruktorkami 16:30-17:30 lekcja pokazowa Sexy Dance (free) poziom 0 17:30-18:00 lekcja pokazowa Oriental Dance (free) poziom 0 18:00-18:30 lekcja pokazowa Taniec na szpilkach (free) poziom 0 18:30-19:00 lekcja pokazowa Burlesqua (free) poziom 0 19:00-20:00 warsztaty Asia Sikorska (40zł) poziom 0 20:00-20:30 lekcja pokazowa Pole Dance (free) poziom 0 20:30-21:00 lekcja pokazowa Pole Dance (free) poziom 0 21:00-22:00 spotkanie z instruktorkami UWAGA!!! na każde z zajęć wymagane są zapisy (ilość miejsc ograniczona) poziom 0 - poziom początkujący poziom 1 - poziom średnio zaawansowany zapisy@lejdisstudio.com tel. 883 288 077 www.lejdisstudio.com Plac Wolności 2 Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaAna
tie_girl faktycznie na początku było mi cieżko bo 50mm na moje małe dłonie to duzo. Zreszta ja na początku miałam problem żeby sie w ogóle utrzymać - takie słabe ramiona:/ ale już jest coraz lepiej, oczywiście żadnych fikołkow i akrobacji jeszcze nie robię, ale będę dzielnie ćwiczyć dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka3562
dołączam się do tematu :) właśnie mam zamiar kupic sobie rure i uczyć się na niej tańczyc niestety nie mam możliwości iśc do szkoły bo w moim miescie nie ma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jeśli chodzi o Kraków, to bardzo dobre zajęcia z pole dance są w perfect gymie na zakopiance. Chodzę tam co prawda na zumbę, ale przyglądałam się kilka razy, no i dziewczyny w szatni chwalą. Nawet się zastanawiam, czy nie spróbować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tie_girl
Ja też myślałam o zapisaniu się do szkoły jakiejś. Ale póki co mam rurę w domu i internet ;) Bazuję na razie na tym, co widzę w internecie i jakoś idzie :) Na pewno nie jest to to samo co w szkole tańca, ale wszystko z czasem :) Jeśli poczuję niedosyt, to zapewne się zapiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rura cando 2.66
oddam rure cando za 100zl:) ze wzgledu na przeprowadzke, rura ktora jest na wymiar 2,66 jest juz bezuzyteczna dla mnie;p jak kimus moze sie ona przydac zapraszam:) a co do poprzednich postow- ja wykonywalam na niej figury odwrocone z tym ze mialam ja przykrecona na stale dla bezpieczenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rura cando 2.66
no i zapomnialam dodac, ze jestem z trojmiasta;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinaaa2
poszukuję szkoły tańca pole dance w Bydgoszczy, albo jakiegoś instruktora czy cokolwiek. ktoś coś słyszał? ktoś coś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla tych co z Krakowa. Pole Dance polecam w Perfect- Gymie na Zakopiance! Niezły wycisk ale satysfakcja gwarantowana. Przy okazji pozdrawiam trenerkę Kasię :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rura cando
Witam, chciałam skontaktować się w sprawie sprzedaży rury 2,66m, czy to jeszcze aktualne? podaję swojego maila: dianjaa@gmail.com :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lejdis Studio
NOWA SZKOŁA POLE DANCE W ŁODZI Plac Wolności 2 883 288 077 POLE DANCE, TANIEC NA RURZE, BURLESKA,SEXY DANCE,ORIENTAL DANCE Ekskluzywne Studio Tańca wyłącznie dla kobiet!!! LEJDIS STUDIO (ekskluzywna szkoła tańca na rurze). Miejsce stworzone z myślą o kobietach i dla kobiet. Ekskluzywne wnętrze, nieduża industrialna sala wypełniona przygaszonymi światłami i lustrami, małe przytulne foyer gdzie możesz porozmawiać ze znajomą i wypić na prawdę dodrą kawę lub herbatę, posłuchać muzyki obejrzeć dobry program kobiecy, szatnia z prysznicem oraz show room gdzie możesz zaprezentować swoje umiejętności nabyte podczas zajęć. To wszystko w jednym miejscu i tylko dla Ciebie. Wszystkie kobiece style taneczne Profesjonalna nauka tańca na rurze Imprezy LEJDIS NIGHT Niekonwencjonalne Wieczory Panieńskie cennik: Zajęcia trwają 50 min. Karta członkowska upoważnia do uczestnictwa we wszystkich zajęciach, imprezach, konkursach oraz eventach organizowanych przez studio. 100zł - karta członkowska (ważna 12 m-c) Cennik POLE DANCE grupy VIP 4 osobowe - jedna osoba na rurkę grupy NORMAL 9 osobowe - dwie osoby na rurkę Pole Dance, Fit Pole, Extreme Pole, Show Pole 35zł - jednorazowa lekcja ( grupa 9 osobowa ) 45zł - jednorazowa lekcja ( grupa VIP 4 osobowa) 120zł - karnet miesięczny 4 wejścia ( grupa 9 osobowa ) 160zł - karnet miesięczny 4 wejścia ( grupa VIP 4 osobowa ) 220zł - karnet miesięczny 8 wejść ( grupa 9 osobowa ) 290zł - karnet miesięczny 8 wejść ( grupa VIP 4 osobowa) 350zł - karnet OPEN 100zł - lekcja indywidualna 350zł - karnet 4 lekcji indywidualnych 700zł - karnet 8 lekcji indywidualnych Cennik DANCE ( grupy do 12 osób) Burleska, Sexy Dance, Taniec na szpikach, Stretching, Fit Dance, Oriental Dance 30zł - jednorazowe zajęcia 100zł - karnet miesięczny 4 wejścia ( grupy do 12 osób ) 170zł - karnet miesięczny 8 wejść ( grupy do 12 osób) 100zł - lekcja indywidualna 350zł - karnet 4 lekcji indywidualnych 700zł - karnet 8 lekcji indywidualnych Cennik oferty dodatkowej 50zł - Show Room ( 30min.) - szampan GRATIS 140zł - masaż klasyczny, relaksacyjny, sportowy 20zł/h - wynajem rurki na sali ( minimum 2 osoby na sali, max. 5 osób) 70zł/h - wynajem sali tanecznej (bez rurek) 70zł/ os. - Wieczór Panieński ( 90min.) - panna młoda GRATIS ( w cenie: szampan, instruktor, pokaz instruktorski) 300zł - profesjonalna sesja foto z wieczoru panieńskiego lub zajęć tanecznych (30 zdjęć) 100zł/os. - zajęcia z trenerem personalnym ( body building, dieta,odpowiedni zestaw ćwiczeń) Uwaga!!! Karty multisport, oksystem, kupony zakupów grupowych oraz wszelkie PROMOCJE obejmują wyłącznie grupy 9 osobowe!!! ZAPISY I REZERWACJA ONLINE www.lejdisstudio.rezervante.pl www.lejdisstudio.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anatis
Polecam najlepsze rury na polskim rynku, rurypoledance.pl, życzę wszystkim sympatykom pole dance, sukcesów w Nowym 2013 roku:) Pozdrawiam użytkowniczki naszych rur i materaców, Dosiego Roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbb222
Polecam :) Jeśli chodzi o Kraków , bardzo przyjemna szkoła na Kazimierzu. Miłe instruktorki, super atmosfera , dobra lokalizacja. http://silvercatstudio.pl/ Szkola nowa, każda z dziewczyn trenuje na swojej wlasnej rurce, poziom dobierany indywidualnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Sport
S a dostepne juz ostatnie miejsca na szkolenie na instruktorów Pole Dance SPort. Szkolenie b ędzie się odbywać w Warszawie w studio Pole Dance Project w Warszawie w dniach 28.01-10.02.. Organizatorem jest Stowarzyszenie Pole Dance Sport Polska. Cena szkolenia z egzaminem 2200 zł kontakt i informacje: www.poledancesport.pl info@poledancespor.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarodziej Maciej
Baza szkół tańca Pole Dance: www.szkolytanca.pl/szkoly-tanca/taniec-na-rurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolalolalola5556
Ja ćwiczę w Lejdis Studio (plac Wolności w Łodzi) i bardzo mi się podoba. Warto zajrzeć na ich Facebook, ostatnio dużo się tam dzieje, robią promocje i konkursy więc jeśli się komuś poszczęści to może nawet przyjść na zajęcia za free. A! Respektują karty Benefit Multisport!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Sport
Ruszył nabór na kolejne szkolenie na instruktorów pole dance sport - Stowarzyszenia Pole Dance Sport ( www.poledancesport.pl) Wszelkie informacje i zapisy : info@poledancesport.pl Termin szkolenia: 15.07-28.07 Miejsce: Warszawa, Pole Dance Project www.pdproject.pl Cena: 2550 zł za całość - wszystkie poziomy i egzamin Dziekujemy za uwagę, SPDSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pole Dance Project
Trwają zapisy do nowych sal Pole Dance Project Studio: Grupy po dwie osoby na rurkę i grupy po jedna osobę na rurkę ostatnie miejsca w grupach: PD1 - poziom początkujący PD 2 - poziom srednio-zaawansowany PD1/2 - poziom przejściowy między 1 a 2 PD1 poniedziałek - środa, godz. 16.00 ( 2 miejsca wolne ) PD2 poniedziałek - czwartek, godz. 19.00 ( jedno miejsce wolne) PD1 poniedziałek, godz. 20.15 ( 1 miejsce wolne) PD1/PD2 wtorek - piątek, godz. 16.00 ( 1 miejsce wolne ) PD1/PD2 wtorek, godz. 19.00 ( 2 miejsca wolne ) PD1, wtorek, godz. 20.15 ( 2 miejsca wolne ) PD2 środa - piątek, godz. 17.30 (2 miejsca wolne) PD1 czwartek, godz. 8.30 ( 2 miejsca wolne ) sensual pole , czwartek godz. 11.45 ( 2 miejsca wolne) PD2 czwartek, godz. 20.45 (1 miejsce wolne) PD1/ PD2 sobota, godz. 9.00 (1 miejsce wolne) PD1 sobota, godz. 11.45 (2 miejsca wolne) PD3 niedziela, 19.00 (2 miejsca wolne) zapsy i informacje: agata@pdproject.pl www.pdproject.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HOOK STUDIO
NAJTANIEJ W WARSZAWIE Open Pole - codziennie 10 zł/h Wynajem sal - 40-80 zł/h niezależnie od ilości osób! Oferujemy także wieczory panieńskie sesje zdjęciowe realizację filmów wieczory 4HIM zajęcia w kameralnych grupach :) serdecznie zapraszamy: www.hookstudio.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×