Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość no co ty ja

zupa czosnkowa

Polecane posty

Gość no co ty ja

macie sprawdzony przepis na zupę czosnkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfgyj
a ja zupe czosnkową robie tak: na spód talerza wyciskam czosnek ja daje 1,5 ząbka na talerz jak ktoś lubi to daje wiecej, na to daje starty żółty ser, potem grzanki i podsmażony boczek(może być szynka) i zalewam to bulionem najlepiej wołowym, jak nie mam czasu to z kostki a jak mam to domowej roboty. mniam pycha zupka, sycąca i bardzo rozgrzewająca zupka szybka i bardzo smaczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty ja
ciekawe, myśle sobie, że zrobię tak: czosnek jak w przepisie, podsmażę na patelni, obiorę i ten miękki srodek wrzycę do wywaru z warzyw, dodam podsmażone kosteczki boczku, tarty ser i grzanki, widziałam tez wersję z jajkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjfgyj
typowa czeska zupa czosnkowa jest z jajkiem i robią ją tak jak w moim "przepisie" tylko że na ser wybijają jajko i je widelcem "roztrzepują" i mieszają z serem i na to wrzący wywar, ale ja nie owazyłam się tak zrobic ani razu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co ty ja
jadłam właśnnie tak jak czesi robia, pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakastakasobie
ja robie zwykle zalewajke: na patelni podpiekam kromki razowego chleba, i wciskam czosnek, zalewam bulionem i mieszam az chlebek sie rozpusci, przyprawiam do smaku, juz na talerzu posypuje tartym serkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×