Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kule bele

Dentysta Katowice i okolice

Polecane posty

32 227 45 24 502 206 480 501 364 772 Janusz Terlecki przyjmuje prywatnie w Tychach na ul. Dunikowskiego 48 Za 4gorne ząbki koronką bierze ok 5-6tys bez bólu i termin realizacji to ok 2tyg. Polecam jak najbardziej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxcccxdd
My ślę, że śmiało mogę Ci polecić przychodnię Duomedica w katowicach duomedica.pl . Ja z ich usług jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Personel ma przede wszystkim dobre podejście do pacjenta. Wizyty u nich nie należy się bać bo nic nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry dentysta w Katowicach: www.msdent.katowice.pl . W rok zrobi Ci ząbki jak lśniące perełki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to ja mogę polecić Viscardi w Tychach www.viscardi.com.pl. Miałam tam między innymi leczenie kanałowe i duży plus że robią to pod mikroskopem – nie wiem czemu nie ma takiego obowiązku we wszystkich gabinetach stomatologicznych przecież to o wiele większa dokładność. Naprawdę są w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobry dentysta przyjmuje w przychodni Duomedica – duomedica.pl . Chodzę tam od dłuższego czasu i nie mogę mieć żadnych zastrzeżeń. Atmosfera fajna, personel ma dobre podejście do pacjenta no i wszystko odbywa się bezboleśnie. Tu masz stronę – www.duomedica.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brandaczek
To placówka w Chorzowie, ale warto - http://www.stomatologia-stencel.pl/ Dobre warunki cenowe, do tego profesjonalizm, wysoki standard na każdym kroku. Na dobrą sprawę nie ma się tam czego czepiać. No i co dla mnie kluczowe. Są mega terminowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Serwa
A ja osobiście polecam gabinet dr Aleksandry Drozd - DENTestica -znajduje się w Katowicach Piotrowicach w okolicach osiedla Bażantów. Jestem bardzo zadowolona i korzystam z usług tego gabinetu od wielu lat. Poleciłam gabinet również kilku znajomym i ich opinia na ten temat jest taka sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajdzlekarza
Ktoś z tej listy na pewno będzie ci odpowiadał,poczytaj opinie i wybierz najlepszego. Zaufały nam już tysiące pacjentów. http://znajdzlekarza.pl/stomatolog/Katowice%2C+Polska?range=50&uwz=1&0=0&latlng=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ofert ę zakładania mostów cyrkonowych w Rybniku znajdziesz na stronach serwisu pod adresem stomadental.pl . Ja już z niej skorzystałam i jestem naprawdę zadowolona. Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania. Nikt nie wierzy, że nie są to moje naturalne zęby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netkat
Ja przed weselem miałam podobny problem, a obudziłam się pół roku przed więc czasu nie było zbyt wiele. Z polecenia koleżanki trafiłam do Astra Dent niedaleko Spodka. W te pół roku zdążyli wyrwać mi 2 ósemki (w tym jedną 3 tygodnie przed ślubem – nie było śladu),a w innym miejscu wstawić implant. Jestem wdzięczna za tak duże zaangażowanie i indywidualne podejście do mojej sprawy. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście polecam prywatny gabinet stomatologiczny w Mysłowicach na Rynku www.dentalcentrum.pl . Robią piękne zęby, i dają gwarancję. Personel bardzo miły i nie czuć tam skrępowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukasz dobrego dentysty dla dziecka, to mogę Ci polecić stomatolog Aleksandrę Deżakowską z gabinetu Dental HD – http://hd-dental.pl . Pani doktor ma znakomite podejście do najmłodszych pacjentów, widać że sama też jest mamą i doskonale wie, jak dzieci reagują na gabinet dentystyczny. Moja córka nie chce chodzić do żadnej innej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od wielu lat korzystam z usług dr Arkadiusza Herczakowskiego, który prowadzi gabinet przy ul. Tarnogórskiej 217 B (w gabinecie HD Dental przyjmuje także syn i córka pana doktora). Usługi są profesjonalne, na najwyższym poziomie, ceny naprawdę konkurencyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina_K
Słyszałam dobre opinie o tej klinice http://www.borczyk.pl/ . Z tego, co widzę na stronie, to faktycznie oferują bardzo szeroki zakres usług i używają nowoczesnego sprzętu. Mnie jednak najbardziej zainteresowało to, że tak starają się zadbać o komfort dzieci. Szczególnie że sama mam 2-letnie dziecko i wkrótce trzeba będzie się gdzieś wybrać na wizytę adaptacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze robi licówki dr Bartosz Nowak z Prodenta Clinic w Gliwicach. Świetny specjalista, ale jednocześnie dobre i ludzkie podejście do pacjenta. Mają bardzo nowoczesną klinikę i sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lillyalllen
DR DARIUSZ HASSAN STEIF z Prodenta Clinic na Poniatwoskiego bardzo dobrze robi kanałówki. Ząbek pięknie się trzyma. Lekarz jest bardzo miły. W ogóle w Prodenta mają bardzo miłą obsługę. Bartosz Nowak robi świetne licówki bez szlifowania naturalnych zębów. Ceny są stosunkowo niskie. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat chodzę do stomatologa Arkadiusza Herczakowskiego. On prowadzi gabinet przy ul. Tarnogórskiej (http://hd-dental.pl ). Gabinet jest wyposażony nowocześnie, posiada m.in. urządzenie do bezbolesnych znieczuleń. Doktor specjalizuje się m.in. w chirurgii stomatologicznej (w tym w usuwaniu zębów, które stanowią tzw. trudne przypadki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DR DARIUSZ HASSAN STEIF z Prodenta Clinic na Poniatwoskiego bardzo dobrze robi kanałówki. Ząbek pięknie się trzyma. Lekarz jest bardzo miły. W ogóle w Prodenta mają bardzo miłą obsługę. Bartosz Nowak robi świetne licówki bez szlifowania naturalnych zębów. Ceny są stosunkowo niskie. Pozdrawiam ! xxxxxx Też do niego chodzę. Doktor Hassan Steif jest świetnym człowiekiem, mega pozytywny gość i świetny specjalista :) Ceny faktycznie przystępne a klinika nowoczesna i ładnie urządzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolaustroń
W Prodenta Clinic robiłam korony pełnoceramiczne u Doktora Bartosza Nowaka. Wszystko zostało załatwione w ciągu dwóch wizyt. Zęby wyglądają rewelacyjnie. Niczym nie różnią się od naturalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kogo polecicie do implantu? widoczny ząbek zalezy mi żeby było ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
implanty robiłam w Astra Dent , moge polecić nowoczesny sprzet i super efekt i bezboleśnie - jesli to wazne bo ja np sie bardzo bałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zertt
Muszę pochwalić gabinet dentystyczny Art Dent z Rybnika. Przechodziłam u nich usuwanie zepsutych zębów (kilku) i inwestowałam w protezy. Trochę się bałam tych protez, ale stomatolog podał mi przykłady dotychczasowych realizacji, co dało mi dość duże zaufanie do kwalifikacji. Nie wybrałam najdroższej opcji leczenia, a i tak wyszło wszystko świetnie. Po zepsutych zębach i bólu nie ma już najmniejszego śladu. Bardzo szybko działają. Już w kilka dni miałam nowy uśmiech. Jeszcze powiem, że mają super techniki znieczulenia. Aż się zdziwiłam, że nic nie czułam, żadnych skutków ubocznych. Ich adres to ul. Korfantego 4a/1. Można iść, kiedy jest potrzeba, bez umawiania się na konkretny termin (ogromny plus w nagłych przypadkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZadowolonaPacjentka
W kwestii implantów i nie tylko, osobiście polecam gabinet dr Aleksandry Drozd - DENTestica w Katowicach. Świetna atmosfera, super podejście !! Dla każdego kto ceni sobie profesjonalizm ;) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już od dłuższego czasu chodzę do gabinetu Boa Dent i to nie tylko ze względu na profesjonalizm, ale panuje tam przyjazna atmosfera więc mam mniejszego stresa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Sobczyk
Mogę polecić gabinet dr Aleksandry Drozd (DENTestica) który jest na południu Katowic (w Piotrowicach, koło osiedla Bażantowo). Moim zdaniem mają najlepsze podejście do pacjenta z jakim się spotkałam we wszystkich gabinetach i u innych lekarzy. Potraktowali mnie poważnie chociaż przyszłam pierwszy raz z błahostką jak czyszczenie kamienia. Jestem bardzo zadowolona i dalej korzystam z usług tego gabinetu. Poleciłam gabinet również kilku znajomym na kompleksowe leczenie i wszyscy dziękowali za namiar w dobre miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Astra Dent z Katowic bez zastanowienia polecam nawet od bardzo trudnych przypadków no i licówki zrobili mi fantastycznie dobrze http://www.astra-dent.pl/ dobry dojazd, są przy wjeżdzie do Katowic od Sosnowca, na osiedlu Gwiazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrossppaczona
a mnie bardzo interesuje jak w tym Astra Dent co pisze ktos wyżej wyglada sprawa chirurgii szczękowej? Maja tam odpowiedni sprzet i wykwalifikowanych chirurgów? Mam zatrzymany ząb i torbiel i musze to dobrze usunąć.... a nie ukrywam że boje się strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrospaczona, właściciel tam jest chirurgiem http://www.astra-dent.pl/tomasz-bigas.php , słyszałam że w poczekalni bardzo go chwalili. ja się u niego nie leczyłam ale byłam na konsultacji , swoja drogą konsultacje maja bezpłatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabinet Boa Dent może i jest droższy w porównaniu ze standardowymi obiektami, ale różnica jaką dostrzegłam jest taka, że doktor Krywult unika bezużytecznych wizyt kontrolnych aby tylko skasować 100zł za wizytę tylko bierze się od razu do roboty. A wszystko to w przyjaznej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam bardzo dobre doświadczenia z gabinetem http://www.codziennastomatologia.pl/ w Dąbrowie Górniczej. Zaczęło się od bardzo fachowego podejścia przy leczeniu kanałowym i od tego czasu tylko tam chodzę na wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×