Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kule bele

Dentysta Katowice i okolice

Polecane posty

Gość gość
jeśli chodzi o licówki i korony ja swój zabieg przeprowadzałem w DentalCare. Podejście do klienta fachowe, a doktor Słysz to profesjonalista w tej specjalizacji. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kachas

Świetni dentysci są w Sosnowcu, wiem, nie kazdy z Katowic lubi , ja akurat jeżdże bo  fachowo i nie tak drogo jak w Katowicach mówiąc szczerze http://wesolystomatologia.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reichell

Jak chodzi o wygląd zebow to prefekcyjnie zrobią ci w Astra Dent , to klinika stomatologii estetycznej - najnowszy sprzet i bardzo wykwalifikowany zespól dentystów,  zajmują sie kompleksowo, wrobią inaprawia wszystko, gorni polecenia z całym przekonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolbagielski

Jeśli chodzi o aparat na zęby to leczę się w gabinecie  www.ortodonta-katowice.eu bo mam blisko na Słowackiego i dużo dobrego słyszałem o tej klinice. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdakokociniec

Na Ligocie Stomatologia Ligota - świetni dentyści i bardzo profesjonalne podejście całego personelu, przyjemny  gabinet , atmosfera mało stresująca , polecam http://stomatologia-ligota.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkaa

W Bielsko-Białej przyjmuje dobry stomatolog, doktor Kubica, on ma klinikę na Wyzwolenia. Wszystko co związane z zębami tam zrobią od usuwania zębów, implantów czy protez. Usługi nie należą do tanich ale chyba zrobić raz a porządnie zęby a nie chodzić po kilka razy. To na to samo wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala

Jeśli prace protetyczne to tylko u dr. Borczyka, najlepsza jakość, a ich prace to dzieła które zmieniają życie na lepsze ! 

Polecam :) 

https://www.borczyk.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elwira67

i chodzi o wykonanie najlepszej jakości implantów na śląsku zdecydowanie polecam katowicka klinike Astra Dent na ul. Roździeńskiego. Mnie implanty robił sam dr Tomasz Bigas, najlepszy jak dla mnie. efekt wspaniały, taki amerykański uśmiech. zupełnie inaczej teraz wyglądam z tymi nowymi ząbkami http://www.astra-dent.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogończa

No nie powiem, jeżeli chodzi o aparat na zęby to w Tychach polecam sobie załatwić, dobra cena, a jakość fenomenalna, zresztą tam jest też pełna gama aparatów na zęby, w tym invisalign, który jest ostatnio dosłownie przebojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ogończa

No nie powiem, jeżeli chodzi o aparat na zęby to w Tychach polecam sobie załatwić, dobra cena, a jakość fenomenalna, zresztą tam jest też pełna gama aparatów na zęby, w tym invisalign, który jest ostatnio dosłownie przebojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga
Dnia 25.11.2019 o 23:15, Gość Ogończa napisał:

No nie powiem, jeżeli chodzi o aparat na zęby to w Tychach polecam sobie załatwić, dobra cena, a jakość fenomenalna, zresztą tam jest też pełna gama aparatów na zęby, w tym invisalign, który jest ostatnio dosłownie przebojem.

invisalign to ten niewidoczny? musze sie do nich wybrać, mam niedaleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara
Dnia 6.12.2019 o 13:25, Gość aga napisał:

invisalign to ten niewidoczny? musze sie do nich wybrać, mam niedaleko

taaak, to taki co go nie trzeba nosic caly czas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marylaaa34
Dnia 8.12.2019 o 16:17, Gość Sara napisał:

taaak, to taki co go nie trzeba nosic caly czas 

czad! jak długo się go nosi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania
Dnia 12.12.2019 o 11:39, Gość marylaaa34 napisał:

czad! jak długo się go nosi?

kilka miesiecy, na pewno zalezy od wady zgryzu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vika
Dnia 25.11.2019 o 23:15, Gość Ogończa napisał:

No nie powiem, jeżeli chodzi o aparat na zęby to w Tychach polecam sobie załatwić, dobra cena, a jakość fenomenalna, zresztą tam jest też pełna gama aparatów na zęby, w tym invisalign, który jest ostatnio dosłownie przebojem.

no to dental care jak w Tychach chyba najbardziej znany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oko
 

jeśli chodzi o licówki i korony ja swój zabieg przeprowadzałem w DentalCare. Podejście do klienta fachowe, a doktor Słysz to profesjonalista w tej specjalizacji. Polecam.

Słysząłem o nich i mam nawet blisko, ale nie było okazji. Zdrowe zęby mam 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łaka
 

jeśli chodzi o licówki i korony ja swój zabieg przeprowadzałem w DentalCare. Podejście do klienta fachowe, a doktor Słysz to profesjonalista w tej specjalizacji. Polecam.

Moja znajoma też sobie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fenomenal
 

Moja znajoma też sobie chwali.

Co to licówki? Jakie są ceny za korony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×