Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Yovita123

POMOC- zwiazkom....

Polecane posty

Jezeli masz prblem i nie wiesz jak masz sobie z tym poradzic, lub chcesz sie podzielic swoimi doswiadczeniami to zapraszam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poliska23
Co mam zrobic jezeli facet chce przerwy??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz mu dac czas na to aby wszystko sobie na spokojnie przemyslal. Wiem ze czekanie na jakas odpowiedz to udreka... Nie wiem o co poszlo wiec nie moge stanac po zadnej stronie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce mnie boli80
Mój facet wczoraj mnie uderzyl!! Poraz pierwszy;( Nie wiem co mam teraz zrobic... boje sie ze jezeli zrobil to raz to bedzie to robil ciagle. Zrobil to w zlosci, jestem tego pewna ... przepraszal za to. Dzisiaj przyszedl do mnie do pracy z kwiatami ale ja nie wiedzialam co mam zrobic... rozplakalam sie i kazalam mu wyjsc. Boje sie teraz z nim spotkac. Bardzo go kocham ale nie wiem czy poradze sobie z tym;( Pomocy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syla87
Powiedziałam dziś pewnemu chłopakowi pare przykrych słów... Słowa te tak naprawdę były nieprzemyślane i wiem, że on nie zasługuje na nie... A jednak chyba za późno! kazał mi wykasować wszystkie swoje numery! Bardzo mi zależy na tej znajomości mimo, ze nie znam go dobrze... Jestem wściekła na siebie! Nie wiem co robić...czy wogóle da się coś zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno powinnas go za to przeprosic... Ale z drugiej strony perzykre slowa nie sa wcale powodem do tego zeby zrywac ze soba calkowity kontakt. Powiedz mu ze bardzo tego zalujesz co powiedzialas, on napewno ochlonie i bedzie tak jak dawniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc1
Jak mam wytłumaczyc swojemu chlopkowi ze czuje sie nie KOchana przez niego i czuje sie jak najgorszy smiec bo nie moge zaakceptowac swojego wygladu prosze o pomoc:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×