Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Moniula84

Termin Listopad 2007

Polecane posty

No widzisz Edzia, tak sie sklada, ze ja tez dzis po wozek sie wybieram-po odbior bo zamowilam juz z miesiac temu :) Najpierw jednak czeka mnie przychodnia. Zaczynam sie bac. Oj nie spodoba sie poloznej, ze my jeszcze 2 w1...Chociaz mnie samej to juz sie nawet tak nie spieszy. Maly moze jeszcze z tydzien posiedziec. Jutro przyjezdza do mnie rodzinka z Pl. Juz widze ta inspekcje domu (czy mamy czysto, czy dla Malego wszystko przygotowane, czy lodowa pelna). A od rana nie mam wody. Facet od filtrow lata miedzy piwnica a swoim samochodem, jezdzi po inne czesci i tak podobno do popoludnia...Ale wieczorem to sie chyba ta rzekoma mineralna z kranu upije :) Co do zakupow to mam nadzieje na troche \"pierdolkow\" typu zabawki do wozka (Migotka Muminki znalazla, oj chyba je kupie :) http://www.barniallt.se/butiken/produktbilder_stor/Mumin_barnvlek_stor.jpg No i adapter na fotelik (zebym nie zapomniala) Odezwe sie wieczorem :) Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kangurki 👄 🌼 🌼 ❤️ Dawno do was nie ptałam bo byłam w szpitalu. Otóż mam sliczną córunie jest kochana. Mogłabym ją z tej miłości zjeść ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ urodziła się w czwarte 25 o 13.10 wałyzła 2900 i była 55 cm długa. W srode ok. 21 zaczely się u mnie skurcze ale mąż mówil że ostatnio mam często skurcze więc na pewno nie rodzę. Ale pierwsze wody odeszły mi ok. 5 a drugie o 6. do szpitala pojechałam po 7 jak skurcze byu o 7 min. ale nie spodziewałam się, że urodze, nawet torby nie miałam spakowanej – ale był cyrk. W szpitau kobieta która mnie przyjmowała powiedziala ze prawdopodobnie cesarka bo mam za wąską miednice i że musze mieć usg. Ale okazało się ze równoczesnie były 4 porody wiec od razu mnie na porodówke. Poród był bardzo ciężki ze względu na to ze nie chciała malutka wyjsc i strasznie mnie nacieli. Ale jak kladą taka drobinke na piersi to jest coś niesamowitego. Niestety malutka ocenili na 37 tydzien i powiedzieli, że widać, że wcześniak. Ale jest takaslodziutka. Na podatku był problem z odruchami ale już się wykształcily. Tylko niestety moja Oleńka strasznie tracila na wadze. Spadło jej do 2500 potem przybrała 2700 ale znow zlecialo do 2600,dlatego byłam dlużej w szpitalu. Jednak lekarka mnie wypisała i powiedziala, że może w domu będzie chciala jeść, w szpitalu nie chciała nawet sztucznego. Na razie tez nie chce jeść ale mam nadzeje że w domu jakoś się to unormuje. Zmykam kochane musze rozpakować torbę później do was zaglądnę. Trzymajcie się kohaniutkie. Przepraszam, że ie pisze do Was obiecuję poczytać jak tylko będę miała momencik Buziaki dla brzusiów ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Asiorek GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!! PODEŚLIJ FOTKI SWOJEJ OLEŃKI JAK TYLKO DASZ RADĘ cieszę się ,że już jesteście po :) ściskam Cię mocno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIORKU!!!!!!!!!!! GRATULUJĘ z całego serca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🌻🌻🌻 Moja córka urodziła sie z podobną wagą (2890) ale była krótsza - 51 cm, też spadała jej waga (do 2400 chyba)nie chciała ssać ale wszystko dobrze sie skończyło :) Życzę Ci szybkiego dojścia do siebie i cudownego zaznajamiania sie z Olą (bo to Ola, prawda?). Wskakuj dumnie do tabelki rozpakowanych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Zmieniam tabelkę i wrzucam Cię Asiorku do mamuś :) NICK-------WIEK-----OST@------T.PORODU----TC-----KG------PLE C/IMIE-------MIASTO Migotka------21------25.01------1.11--------39------+10- ---Alexander----Szwecja Bebolek20----21------26.01------2.11---------39-------+2 -----niespodzianka--Kilcock Fufcia-------29-------25.01-----25.10/3.11---39------+18 ----synek--------------Siedlce Bunia_77------30-------27.01------26.10/3.11----39------ +10----Dominik-----Cork Carlaa------30-------01.02-------04.11/8.11--38------+10 ----synalek------MülheimR Malutek-----25-------27.01------03.11--------39------+21 ----Aleksandra---Cork Brzuchacz---29-------28.01------04.11--------39------+21 ----Szymon?------------ Edzia87-----20-------30.01------05.11--------40-------+1 2-----Kevin---------Polska Shenen-----31-------05.02-----5/11.11-------39-------+10 ,5------Magdalena---Chełm Wzetka-----31-------31.01------07.11--------39-------+12 ----Wiktoria-----Rzeszów Martulka82D-25------31.01------07.11--------34------+11- ----Elias--------------Essen Sylka27H----27------01.02------08.11---------39------+13 ---Ola----------------Wolsztyn IVA25-------25-------4.02------11.11----------38------+1 5-----Marcel-------Toruń Konkaa------24-------26.01-----15.11---------37------+14 -----Agatka------Calw Kamelle-----25-------9.02-------16.11---------38------+8 ---JoshuaJonathan--Wuppertal Basik74-----32-------21.02------19.11.---------35-----+1 2--Karolinka----Katowice Aneta312---32-------12.02------19.11----------33-----+ 8-----Oliwka i Julcia--Chełm Ilonka32----32-------15.02------21.11----------35-----+1 5----Filipek-------Bielsko-Biala Elizka77----30-------15.02------22.11----------30-----+1 0-----Natalka-------Szczecin Andzia------23-------15.02------22.11----------37-----+1 3---dziewczynka--Gdansk Misiaki-----32-------27.02------15/22.11-------34-----+2 0-----Natka i Alk--Szczecin Kamilok26--26-------11.02------24.11----------36-----+6- -----Emilia-------Hamm Mimi1981---26-------20.02------27.11----------36----+14- ----Natalia------Warszawa Asik84-----23--------20.02-------27.11----------35----+1 3-----Tytus------Wałbrzych Frania23---23-------23.02------30.11-----------35----+11 ---synek/Collin-------Oosterhout Aneta_71--36-------23.02------30.11-----------35-----+11 -----Amelia------Warszawa TABELKA MAMUŚ NICK-----T.PORODU------DATA PORODU----IMIĘ-------Waga------Długość Beti26----24.11------------23.10--------Kacperek----2660 g-----52cm ------------------------------------------Natalka------2 270g--------49cm Amelka77---22.10/6.11-------? --------Alan------4200g---------58cm Asiorek2------04.11---------25.10-----Aleksandra----2900-----55cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
Mam nadzieję, że nie namieszałam z tą tabelką :) jeśli coś będzie nie tak to niech któraś z Was poprawi :) buziaki :) rany jak się cieszę :) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylka27H
Asiorek gratulacje 🌼🌼🌼, ale niespodziankę nam zrobiłaś, ja typowałam Cię na pozniej:-D, ale super że masz już swoją kruszynkę. Wcześniaki wymagają większej uwagi. Moja ciocia po terminie (41 tydzień) też urodziła kruszynkę 2200 g tylko miała, w szpitalu ją trzymali tak długo dopóki do 2500 g nie doszła. Ale pozniej mała bardzo lubiała jeść, tyle tylko że od początku na sztucznym pokarmie. Jeszcze raz duże gratulację:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!!!1 Asiorku 🌼Gratulacje🌼 kochana zdrówka dla was życze!!!! u mnie bez zmian.. `jak do czwartku sytuacja sie nierozwinie to mam wizyte w szpitalu..:( Ja również amawiam zdjęcia wszytstkich malęństw~!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorku 2-WIELGASNE GRATULACJE SZCZESLIWA MAMUSIU!!!! Nie przejmuj sie \"mala\" waga malutkiej!najwazniejsze,ze jest zdrowa i juz jestescie w domku. Carlaa-jesli chodzi o moje piersi,to nie zauwazam zadnych zmian,poza wyciekajacymi kroplami siary(ale u mnie pojawila sie ona juz w 27 tygodniu ciazy!).nie sa obrzmiale,a ich powiekszenie zauwazam tylko po rozmiarze stanika.moze to dlatego,ze ogolnie zawsze byly niewrazliwe na zadne bodzce-nawet na mojego meza:-) buziaki dla wszystkich!milego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kangurki 👄 🌼 🌼 ❤️ Dawno do was nie ptałam bo byłam w szpitalu. Otóż mam sliczną córunie jest kochana. Mogłabym ją z tej miłości zjeść ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ urodziła się w czwarte 25 o 13.10 wałyzła 2900 i była 55 cm długa. W srode ok. 21 zaczely się u mnie skurcze ale mąż mówil że ostatnio mam często skurcze więc na pewno nie rodzę. Ale pierwsze wody odeszły mi ok. 5 a drugie o 6. do szpitala pojechałam po 7 jak skurcze byu o 7 min. ale nie spodziewałam się, że urodze, nawet torby nie miałam spakowanej – ale był cyrk. W szpitau kobieta która mnie przyjmowała powiedziala ze prawdopodobnie cesarka bo mam za wąską miednice i że musze mieć usg. Ale okazało się ze równoczesnie były 4 porody wiec od razu mnie na porodówke. Poród był bardzo ciężki ze względu na to ze nie chciała malutka wyjsc i strasznie mnie nacieli. Ale jak kladą taka drobinke na piersi to jest coś niesamowitego. Niestety malutka ocenili na 37 tydzien i powiedzieli, że widać, że wcześniak. Ale jest takaslodziutka. Na podatku był problem z odruchami ale już się wykształcily. Tylko niestety moja Oleńka strasznie tracila na wadze. Spadło jej do 2500 potem przybrała 2700 ale znow zlecialo do 2600,dlatego byłam dlużej w szpitalu. Jednak lekarka mnie wypisała i powiedziala, że może w domu będzie chciala jeść, w szpitalu nie chciała nawet sztucznego. Na razie tez nie chce jeść ale mam nadzeje że w domu jakoś się to unormuje. Zmykam kochane musze rozpakować torbę później do was zaglądnę. Trzymajcie się kohaniutkie. Przepraszam, że ie pisze do Was obiecuję poczytać jak tylko będę miała momencik Buziaki dla brzusiów ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorek- wielkie szwedzkie GRATTIS! dla Was :) Ja tez walnelam dzis \"trylogie\", bo komputer ze mna nie chcial wspolpracowac :) Ide gotowac. Bede wieczorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
asiorek2- serdeczne wielkie GRATULACJE !!!! mam nadzieje,ze Aleksandra w domku zacznie jesc,nie martw sie na zapas,zycze wszystkiego najlepszego i rowniez czekam na foteczki Twojej kruszynki Asik84- ale super pomysl z tym przyjeciem.Zloty medal sie nalezy dla przyjaciolki :) zazdroszcze takiej imprezki,tez bym ze wzruszenia sie poplakala :) DZIEWCZYNKI, czy ktoras z Was moze mi podac link do stronki ktora polecala ponoc MIGOTKA ??? podobno to byla strona jakiegos bloga z 'opowiadaniem',pamietam tylko,ze pisalyscie,ze bylo piekne,wiec tez bym z checia poczytala. A jesli jestesmy juz przy blogach,to co z naszym blogiem??? kiedy bedzie gotowy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
U mnie "jakos"...Dlatego jakos,bo miedzy mna a moim K. nienajlepiej sie uklada,znowu nabroil,normalnie rece mi opadaja.Przykro mi bardzo z tego powodu,bo jestem na ostatnich nogach,powinnam miec spokoj a ja sie denerwuje i zastanawiam nad odejsciem ... Tyle w mojej glowie mysli,co mam zrobic itp.Jaknarazie nie mam ochoty go widziec,on kontaktuje sie ze mna telefonicznie.Musze miec czas na przemyslenia. DZIEWCZYNKI,powiedzcie mi : czy to,ze ojciec dziecka jest przy porodzie moze zmienic jego na lepsze??? mam cicha nadzieje,ze widok cudu jakim bedzie przyjscie naszego syna na swiat wstrzasnie nim i to,ze bedzie widzial jak ja sie bede starac i wysilac,to MOZE cos poskutkuje??? JAK MYSLICIE? czekam z niecierpliwoscia na Wasze wypowiedzi. PS Marcel bardzo aktywny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
Wzetka :) -dziekuje Ci kochana :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane Amelko gratulacje👄 👄 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ 🌼 🌼 ❤️ kawał chłopa ale super, że masz już swoja pocieszkę. Wiem co czujesz mając taki skarb ja bedzieszsie lepiej czula pisz co z maleńkim i toba. Bardzo proszę o foteczki asiorek 2@wp.pl kangurki i mamusie dziekuje bardzo bardzo w imieniu całej mojej rodzinki 🌼 🌼 ❤️ jesteście kochane wy tez nielugo będziecie mieć swoje skarby ❤️ 👄 troszkę udało mi się poczytac co was :D oj ale naskrobałyście przez taki krótki okres czasu :D :D dziewczyny chciałam wam powiedzieć, że przy porodzie miałam kroplówkę z Oksy. Rzeczywiście tak jak pisałyście skurcze są bardziej bolesne i poród jest gorszy. Dostałam ja ponieważ zaczął wydłużać mi się czas między skurczami. Jak tylko ja dostałam to od razupoczułam że bardziej boli. EKG rejestrowało małe skurcze a ja już nie mogłam wytrzymac. Chce wam powiedziec, że mąż mówił teraz ze mnie caly czas ryje z porodu. Bo jak miałam skurcze parte to cały czas mówiłam ze chce zejsc z łóżka ze mi się chce kupe i złaziłam z łóżka i leciałam do ubikacji a on przerażony za mna z kroplówka w rece. Dziwil się jak dałam rade złazic z tego łóżka jak ono takie wysokie. I się wściekał, że chce dziecko urodzic w ubikacji, ale ja nie wiedziałam że takie sa te bóle parte. Potem znów jak miałam przeć i nie dawałam rady zaczełam wszystkich przepraszać ze nie urodze i prosić żeby mnie wypuścili do domu. Teraz z tego się smieje bo musiało być to śmieszne. Migotko oj biedna z ta woda jestes. Na wózek rzeczywiście czekałaś dlugo ja tylko tydzień. Na inspekcji pewnie będzie dobrze zobaczysz :D fajnie że przyjeżdżają daj znac jak po odwiedzinach. Zabawki do wózka prześliczne :) Basik jasne że przeslę fotki, mąż jak bylam w szpitalu to zrobila cała sesje. Napisz mi tylko maila. Buziaczki 🌼 🌼 dziekuje za zmiane tabeleczki 🌼 Shenen mam nadzieje, że będzie tak jak z Twoja malutką martwie się strasznie. 6 listopada mam termin w poradni wcześniaków mam nadzieje że do tej pory przybierze. Na razie biedulka jest taka malenka noby dluga ale we wszystkich ciuszkach pływa. Bebolek mam nadzieję, że uda Ci się urodzić przed wizytą w szpitalu. Może spróbuj z ciepła kąpielą i tymi schodami? Trzymam kciuki by było dobrze 🌼 Kamelle, Carla ja tez nie mialam żadnych zmian na piersiach, nawet nie były obrzmiale a siara mi nie wyciekala. Martwiłam się że nie będę miala pokarmu. Po porodzie dziewczyny z którymi leżałam skarzyły się na pokarm który im wycieka ja nic takiego nie mam ale jak sobie wycisne to widzę, że pokarm wychodzi. Teraz tylko mnie bolą piersi i robią się obrzmiale. Czasem bolą strasznie no ale jakoś trzeba wytrzymać. Edziu jak po zakupach, na pewno wózeczek śliczny. To super uczucie jak się go kupi pamiętam jak cały czas jeździłam po domu :) Sylka mnie tak nogi a raczej stawy bola teraz potwornie szczególnie w nocy, zapytaj gina może ci cos poradzi. Wzetka trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie, musisz się wykurować, mam nadzieje ze przejdzie. Pij mleko z miodem i czosnkiem może cos pomoże 🌼 🌼 ❤️ Malutek no proszę domek lśni czystościa :D jak byłam w szpitalu mój mężus też ladnie wypucował mieszkanko, przygotował łóżeczko bo niestety nie było przygotowane. Tylko okien nie umyl bo cały czas padało. A teraz w domu burza wszystkiego. Nie ma na nic czasu. No ale ie to najważniejsze :) Asik super niespodzianka, imperzka na pewno była niesamowita 🌼 🌼 Beti ale super, że już w domciu. Jak tylko będziesz miała chwilke napisz co z maluszkami, jak się czujesz. Bardzo proszę o foteczki pociech asiorek2@wp.pl buziaki dla skarbeńków 🌼 🌼 👄 👄 Fufciu przyko mi z powodu malutkiej. Mam nadzieję, że już lepiej się czuje, ucałuj ją mocno 🌼 🌼 Muszę zmykac bo plecki bolą i malutka wzywa chyba o mleczarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iva ja rodziłam z mężem. Powiem Ci tak jeśli chodzi o położne to raczej nie zmieniły do mnie nastawienia. Ale lepiej rodzic z kims, samo to że obetrze Ci wacikami twarz, dekolt. Zawsze Ci w czymś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basik74
asiorku mój mail: basiasonek@vp.pl :) czekam buziaki i uściskaj Oleńkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IVA25
To co napisala Salome-przepiekne... az lezka sie zakrecila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez wzruszyl ten tekst o dzieciaczku szykujacym sie na swiat. Mysle, ze go na poczatku kroniki umieszcze. Tylko na szwedzki go jeszcze trzeba przetlumaczyc :) Dolaczam sie do prosby o zdjatka: migotek86@o2.pl Lece, bo trzeba sie jakos przed przychodnia umyc w tych spartanskich, bezwodnych warunkach (zapasy w miednicach i...wanience Juniora). Kurcze, zanim my po ten wozek pojedziemy to noc juz bedzie. Dobrze, ze sklep do 19 czynny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Asiorek Wielkie Gratulacje 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻 Juz masz swoja kruszynke przy sobie. Nie martw sie wszystko bedzie dobrze, mala zacznie przybierac na wadze i bedzie silna i sliczna dziewczynka 🌻 Zycze szybciutkiego powrotu do sil i usciskaj malutka ode mnie :) Jesli mozna to i ja zamawiam zdjecia Waszych kochanych pociech :) frania@casema.nl Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Mamusie🖐️ Asiorku G🌻R❤️A🌻T❤️U🌻L❤️A🌻C❤️J🌻E Ciesze sie razem z Toba ze tulisz juz swoja Coreczke. Duzo zdrowka dla Was, buziaczki😘 dla Was:-) I tez prosze o zdionka... Malutku, niestety, nic do mnie nie dotarlo...ale dzis czuje sie jakos lepiej, gardlo juz nie boli (wypilam hektolitry herbatki z cytryna i miodem:-) Kaszel tez juz chyba przechodzi. Ale caly weekend przelezalam w lozku, dobrze ze jest moj Tato, bo Melcia niezle rozrabiala. U mnie tez tylko twardnienia brzuszka...a tak sie balam ze Dzidzius urodzi sie wczesniej, jak Amelka;-) Wzetko, bardzo Ci wspolczuje przeziebienia. Lez pod kolderka, cytrynka+miodzik naprawde dzialaja, mam nadzieje ze szybciutko sie wykurujesz🌻 Asik, imrezka super, musialo byc rewelacyjnie! Iva, ja osobiscie bardzo sie ciesze ze moj maz byl ze mna przy porodzie. Mialam watpliwosci przed, ale potem wszystko przebiegalo tak naturalnie, ze wydawalo mi sie ze to zupelnie normalne ze ojcowie rodza z mamusiami. Zreszta moj maz powiedzial ze rodzi sie jego dziecko i nie powinnam mu odbierac tego magicznego momentu. Bardzo mi pomagal, kibicowal gdy parlam, pomagal prawidlowo przec bo odchylalam przy tym glowe w tyl, oddychal razem ze mna i poloznymi;-) potem przecial pepowine i razem z polozna poszedl zwazyc, zmierzyc Amelke, asystowal przy ubieraniu Niuni...bo ja w tym czasie bylam zajeta rodzeniem lozyska;-) Ogolnie - miedzy nami nic sie nie zmienilo, jest lepiej...moj maz sam mi pozniej powiedzial ze do konca nie wiedzial jak TO wszystko wyglada;-) Bardzo duzo mi pomagal i nadal pomaga w opiece nad Amelka. Buziaczki dla Ciebie i Marcelka😘 Kochane, zmykam robic obiadek. Za chwile Amelka wroci ze zlobka, przygotowuja sie do Halloween. Dzis sprzatalam caly domek. Pomagal mi moj Tato, byl przerazony gdy sprzatalam na kolanach lazienke i nie pozwolil mi odkurzac:-) Teraz pracuje w ogrodzie. Pozdrawiam Was mocno, ale ladnie sie nam zapelnia tabelka Mamus! Dla kazdej z Was😘 i 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALUTEK
ASIOREK WSZYSTKIEGO NALEPSZEGO I DUZO BUZIAKOW DLA TWOJEJ MALENKIEJ CORECZKI!!!! Ja jak urodzilam Dawidka to tez nie wazyl zbyt duzo 2980,potem tez spadla waga do 2800,ale po powrocie do domku ladnie przybieral.Wiec nie przejmuj sie tym zbytnio.Tak sie ciesze razem z wami...Tez chcialabym zdjatka i innych dzieciaczkow tez Dorota_24@o2.pl. Buniu nie wiem czemu mail nie dotarl...Wogole czasem ten moj internet nie chce dzialac jak nalezy.Ale to dobrze ze juz lepiej sie czujesz. Iva ja nie wyobrazam sobie zeby nie bylo mojego meza przy porodzie,tak jak za pierwszym razem.Bede czula sie pewniej.Mysle ze jesli on tylko chce byc przy tobie,powinnas mu na to pozwolic.Pozniej mozesz zalowac ze zrobilas tak a nie inaczej.Zycze wam wszystkiego naj! Dla wszystkich mamus milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka32
Was na chwilę zostawić....;-) Asiorku!!! moje gratulacje!!!!troszkę zazdroszczę, że już po... Jak będziesz słała fotki to mnie teżżżżżżżżżżż ilonka30@tlen.pl ja sie slabo czuję- jakis wirusik chyba. Katar mam potworny!Moja córa też chora... Trzymajcie sie dziewczęta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO DOBREGO I NOCY PRZESPANYCH DLA MAMUŚ--AMELKI77 I ASIORKA2---GRATULACJE---:)....... my sie nigdzie nie wybieramy, małej jest dobrze w brzuchu,troche szaleje ale jeszcze sie nie spakowala....moze i dobrze bo mi sie nic nie chce robic...dostalam strasznego lenia no i...jakos jestem teraz podenerwowana, drazni mnie wszystko i moj maz i wogole o wszystko sie czepiam---najlepsze jest to ze zdaje sobie z tego sprawe---chyba juz przezywam porod---:P co wy na to ze jak urodze mala to 18 grudnia chcemy leciec do polski na swieta(18-tanie bilety)a 9sty. wracac---tez chce sie pochwalic moim (naszym) cudem---mam wszystkich w pol... chrzest tez chcemy tam robic,bo inaczej sie nie da zrobic--- moja kumpela ma ze mna 2 tyg roznicy wiec na swieta obie mamusie musza sie zobaczyc :)no i maluszki poznac--najlepsze ze obie tez dziewczynki--mamy w jednym wieku bo 26, to i corcie w tym samym wieku musza byc-moze i miesiacu?:) pozdrawiamy i czekamy na dalsze info. która zostanie mamusią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×