Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza..

zabezpieczenie wlosow podczas prostowania....

Polecane posty

Gość Iza..

czy znacie jakies produkty ktore chronia wlosy przed zniszczeniem podczas prosotwania wlosow??Wczoraj na tym forum polecono mi prostownice, juz ja zamowilam w sklepie internetowym a teraz chcialabym kupic jakis preparat ktory uchroni moje wlosy przd katastrofą.Co polecacie,gdzie to kupic (najlepiej w W-wie,jezeli ktos ma takie info) i ile kosztuje? B.dziekuje za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam coś takiego
ja mam taki płyn z Matrixa. Nie polecam go za bardzo bo skleja włosy. Jeśli chodzi o ochronę to może cośtam daje, ale ja drugi raz go nie kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie używam żadnego \"ochraniacza\" bo mam rewelacyjną prostownicę :P :P prostuję włosy od 3 lat co 2 dni i ani połowy włosa nie mam zniszczonego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
Ok,super, b sie ciesze, ze masz zdorwe wlosy tylko wlasnie pytam ,jaki to preparat?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza..
albo jaka prostownica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaką Ty masz ? :P :P :P ja mam WIGO 2000 z regulacją temperatury i 25 stopniową skalą regulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ceramiczną GAMA i zniszczone włosy :p używam mleczka L\'oreal Tec do kupienia (w salonach fryzjerskich, hurtowniach) Wszystko więc zależy od włosów a nie tylko prostownicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam jedwab Farouk na koncówki [nałożyć tuz przed prostowaniem]. To malutka buteleczka, ale niezmiernie wydajna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! ja uzywazm z akllosa w takiej złotej butelce. jest bardzo tani kosztuje ok 15 zl, włosy ładnie się po nim błyszczą. jest bardzo wydajny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja używam L\'oreal hot liss w takiej różowek bulteczce i ma konsystencję mleczka, do kupienia w drogerii...Wlosy mam neizniszczone, ale on za bardzo nie wygładza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do muffinka
gdzie mozna kupic ten preparat i za ile? dzieki za wszystkie odpowiedzi dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ici paris
a ja polecam "samodział" czyli zrobiona w domu mikstura na wzmocnienie i nawilżenie włosów: olejek rycynowy+ sok z cytryny+ jako; wcierac we włosy i skóre głowy, zostawić tak na 1-2h, zmyć ja to robie co 2-3 tyg i włosy sa mocne, gęste i super błyszczące, nawet częste prostowanie ich nie wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podaaa
ja polecam dwu-fazowy lotion w sprayu do prostowania welli, w salonie fryzjerskim 60 zł a na allegro kupiłam za 30, bardzo fajny kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×