Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kingusia 22

jajeczkowanie błagam pomóżcie!!!!!

Polecane posty

Gość kingusia 22

po czy poznać , że w danym czasie mam jajeczkowanie????? założyłam tez inny temat mianowice "pierwsze objawy ciąży" ale nie chcecie mi nic napisać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srutu tutu
1. masz robiony monitiring cyklu 2. mierzysz tempke i obserwujesz sluz i polozenie szyjki macicy 3. robisz testy owulacyjne 4. mozesz odczuwac bol jajnikow 4. znasz na tyle swoj organizm, ze potrafisz zinterpretowac w/w objawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrotkaaaa
jajeczkowanie masz na około 10 - 14 dzień cyklu. 1 Dzień cyklu liczysz od pierwszego dnia krwawienia, czyli np.okres masz ok 5 dni czyli ok 5 dzień po okresie możesz zajść w ciążę (razem 10 dni cyklu) Poznasz bo kłuciach w jajniku Śluz robi się rozciągliwy jak białko kurze (ogólnie w środku podczas stosunku jest bardzo ślisko i mokro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahaaaaaaaaaaaaaaa
a jak sie zajdzie to sluz jest jakis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
13:08 karolina balbina wiesz pierwsze obiawy ciąży są takie same jak na okres, niczym się nei różnią. Jeśli chodzi o jajeczkowanie to trzeba to zdiagnozować z lekarzem bo Ty możesz zauwazyć tylko śluz płodny a czy jest jajeczkowanie to raczej nie! Pierwsze co możesz zrobić to test a potem badanie krwi bHCG które da Ci 100% pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam korzystać z testów owulacyjnych żebyś miała całkowitą pewność. Produkt dostępny jest na CoZaCena – www.cozacena.pl w niskiej cenie. Jeżeli chcesz dokonać zakupu to skorzystaj z porównywarki cenowej CoZaCena, sprawdzisz ceny produktów w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×