Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mnemmonic

Proste pytanie do kobiet

Polecane posty

Gość zuzanka zimowa
swoje obserwacje powypisuj i sprobuj wprowadzic w zyie zycie to teatr i nie musisz sie tego wstydzic!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale wtedy to nie będę ja. Po co mam udawać kogoś kim nie jestem? Tak już mam, nie będę grał jakiegoś twardziela, skoro to się nie uda. A poza tym po czasie i tak wyjdzie, że udawałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stonkaaa
nie chodzi o udawanie, ale moze masz jakies nawyki, przez ktore kobiety spostrzegaja Cie jako nieatrakcyjnego- co z tego ze jestes jaki jestes, kazdy moze sie zmieniac i siebie udoskonalac, co nie znaczy ze udaje kogos innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka z lilią
a przecież tak naprawdę dla kobiety, która Cię pokocha całym sercem nie będzie się liczyło ile masz wzrostu. to prawda, poza tym pomysl jakby inna cie miała, ta głupia, co patrzy tylko na okladke jak kupuje ksiazki, to co miałaby ta, która cie kocha całym:)? Gdyby kazdy pasował do kazdego nie mowiono by, ze kazdy ma swą połowke, a to oznacza, ze tylko 1 osoba do nas pasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pod pomaranczowym...
mnemonic-> z kilogramow to mi na chudego nie wygladasz :P czyli u mnie nie masz szans.. no i nizszy jestes.. ach.. straszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×