Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

treści listów nie ujawnili.Coś tam bredził cieć,ale tyle o ile.:) Mnie zszokowała scena,jak Sławek przyjechał do domu Eli i tam klecząc,przepraszał Kingę.Kruca,on z Kingą u dolu schodow,a Ela i Michał,na szczycie.:D Szkoda,że nie pokazali,co bylo dalej. Tego Slawka miałam za takiego maminsynka,ale chłopak postarał się!Postawił sie mamusi,aż biedaczka dostała stanu przedzawałowego. Adaś,jak nie przestanie jarac to w nałóg wpadnie.Szkoda by było.:( A Agnieszka z Mateuszem pójda ddo łóżeczka(w poniedziałek):P Swoja drogą,szybko sie pocieszył po Izie.:O Coś mi się zdaje,że ten idealny mąż Paweł,zdradzi Krysię jednego razu,z panią doktor(Aneta chyba ma na imię). Zobaczymy. A.M.E.N----------->nie wiem,co się dzieje z "kozicą".Przestała się odzywać do mnie.Nie chcę się narzucac,jak będzie chciała to się odezwie.:) Ze "starej"paczki zostałam ja,lisiczka,no i Ty.Chociaż zbytnio się nie udzielasz.:) SzurniĘta,wpadła w zeszłym roku tylko raz,wiesz kiedy. Ania,miała napisać,czy zdjęcia Topolina są kręcone w Ostrowcu...Nic nie pisze,też gdzieś się zmyła........:( Pozdrawiam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
Może się i nie udzielam, ale myślami jestem z Wami :-P Za to od czasu do czasu udaje mi się obejrzeć Klan i nie zwariować :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość massimo a jak ty możesz
ogladac tak kretyński serial jak Moda na sukces?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica 2
AMEN nie zginęłam :D Cieszę się,że za mną tęsknisz. No dobra będę się od czasu do czasu udzielać. Dla Ciebie jak zwykle 👄 Musiałam dopisać 2 bo mnie nie puszczało, ale to napewno ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xD lol
na miejscu pawla bym ja schrupal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdybym miala taka sasiadke jak pani Stasia to bym ja udusila -zameczy kota na smierc. Co za natret ! Czy jakis stylista nie moze podpowiedziec Jakimowiczowi ze ma obciac te tluste klaki ? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica 2
A ja jestem ciekawa co kombinuje Leszek. Znowu biedna Monisia trafiła na oszołoma, ale za to że jest nadal wredna dobrze jej tak :P Coś mi się wydaje, że Kinga wróci do Michała bo ze ślubu z Sylwkiem też chyba nici. Za to Agusia w siódmym niebie, żeby tylko nie spadła do piekła :D Pani Stenia dzisiaj domyślna jak nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey seniorita
Ha, ha, ona ma na imie Sławek :-P Co do Jakimowicza: popieram całym sercem! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey seniorita
A ten facet od Agi brzydki jak noc. W życiu bym z nim nie poszła do łózka, Aga musi mieć chyba depresję poporodową :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seniorita - a ktory to facet agnieszki ? bo ja jestem do tylu z odcinkami ,ten od szkoly rodzenia /blaszczyk/ ? Wiesz.... czasem jest deficyt na meskie cielo to sie bierze co jest hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey seniorita
Tak, to ten od szkoły rodzenia, trageeediaaaaaaa :-o Mógł juz zostać z tamta wariatka, pasowali do siebie jak ulał, obydwoje tak samo beznadziejni :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica 2
Do hey seniorita - rzeczywiście walnęłam się w imieniu chodziło oczywiście o Sławka :D No to doktory pokazali dzisiaj co potrafią na siłowni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hey seniorita
:-D a czy ktos zwrócił uwagę na tego sexi pakerosa w siłowni, tego co tak załatwił Lubicza???? Matko, najwyraźniej los mi nie sprzyja! Same maszkarony muszę ogladac :-P Kozico, mi to nie przeszkadza, ze pomyliłaś Sławka z Sylwkiem, to było tylko tak gwoli scisłosci :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
O, Kozica! :-) Czyli się jednak doczekałem, co za dar Losu, jest mi niepomiernie miło 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.M.E.N...
I oczywiście trzymam za słowo, że będziesz się udzielać ;-) Pozdrawiam wszystkie damy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak to się stało bo nie widzia
łam,że Agnieszka wylądowała z Mateuszem w wyrku...? tzn,widziałam ich w wyrku,ale jak do tego doszło...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co dzisiaj bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danis
a co sadzicie o Kindze ona jest brzydula na całego dzis to dostrzegłam w pelnej krasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozica 2
Dzisiaj 1. Studencik przyszedł do Krystyny z kwiatami i przepraszał. Bedzie pisał pracę opartą na lieraturze Wójkowicza. 2. Ta co jest w ciąży ze Sławkiem, przyszła do Kingi i pytała się czy Sławek sie nie odezwał. 3. Michał w pracy dostał od Renaty bilety na imprezę, ale nie ma z kim iść. Oczywiście Ela podsuwa mu Kingę. 4. Do Ryśka dzwoni nowa pracodawczyni, że musi z nią jechać. Potem jest akcja, że baba ta wybiega z jakiegoś domu, wpada do auta i każe Ryśkowi szybko odjechać. Do samochodu dopada też jakiś gach który ją gonił, ale Rysio ruszył z kopyta i na tym się skończyło. Acha jest jeszcze Krystyna, która przeżywa upływ czasu i martwi się, że nie jest atrakcyjna dla męża. Pawełek ją pociesza, że tylko ona i żadna inna. To chgyba w skrócie tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baczny obserwator 23
ja tam mysle, ze Bozenka znowu wyplynie na szerokie wody - dzis dyska, a jutro moze znowu zacznie pyskowac Ryskowi :classic_cool: Krystyna za to moglaby z tym studentem cos zadzialac natomiast watek W rzeczy samej i Absolutnie o ich lozkowych wyczynach no comments :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawwaaaa
ale dzis sztucznie grala ta baba co rozmawiala z Kinga(ta co jest w ciazy od jej niby faceta), masakra co to za babe wzieli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lawwaaaa
no wlasnie ta od slawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do streszczenia odcinka dodam jeszcze, że ten facet co ją gonił krzyknął za nią "jeszcze cię dopadnę dziwko". Bożesztymój, przy Ryśku takie coś powiedział, pewnie biedaczek rąk nie zdoła umyć tak mu się będą trzęsły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a w ogóle najwazniejszy wątek, to ten, że u Rysków skończyło się mydło! I ręce musiały myć szamponem!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooo bo bozenka
se bluzke wyprala LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pupcia pupcia
:D :D :D ten serial jest the best :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda jak moj nick
a ryszard mmm to juz w ogole, mniam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem co będzie w Klanie
Szymon przynosi Krystynie kolejny bukiet. Krystyna mówi, że już mu przebaczyła. Szymon proponuje swojej profesor wypad na kawę z koniakiem. Krystyna zgadza się. Jerzy zupełnie traci kontakt z rzeczywistością: przesiaduje na czatach i forach całymi nocami, nie chodzi w ogóle do pracy, nie myje się i nie goli. Zaniepokojona jego stanem Irena informuje o wszystkim Elżbietę. Razem postanawiają ratować Jerzego. Ela dzwoni do Rafalskiego, ten zaś stwierdza, że Jerzy potrzebuje terapii. Kuba i Beta bawią się w dyskotece, tuz obok Jacek tańczy z Donatą. Leszek znajduje w łazience nieprzytomną Monikę. Zastanawia się co było przyczyną omdlenia kobiety: dodatni wynik testu ciążowego czy telefon od Daniela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×