Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mako.m
Lubię Olkę. Uważam też, że jest ładna, ma nietypową oryginalną urodę. A watki z nią ...hmm, są trochę słabsze, ale ja nie oceniam gry aktorów nieprofesjonalnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie wątki z Olką co do Steni - nie podbala mi sie scena w kawiarni to ze ktos jest osoba starsza i lekko zestresowana nie znaczy, że trzeba go przedstawiac jaki niedorozwoja, ktory nie umie sie zachowac w moejscach publicznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdlkkjjf
Ja też lubię Olkę, no fakt niektóre wątki są zbyt infantylne, wydumane, ale bez by było głupio, tym bardziej, że już Aga nie gra regularnie... Co do egzaminu też się zgadzam, że to trochę nie tak prosić wykładowce przed egzaminem na przyjęcie do domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2*25
co bylo dzisiaj bo nie ogladalam??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerzy planuje slub z elą, nawet był w urzędzie stanu cywilnego i wybrał termin na 1 maja , bo taki był wolny, a nie na świeta jak chciał. jacuś tłumaczył coś Denatce, że nie jest juz jak kiedys. Kinga spotkała sie ze swoim emerytem hihi. Beta rozmyśla o rozwodzie , ktory ma się odbyć w czwartek i rozmawiałam o tym z Rafalskim. Więcej nie pamietam, ale chyba nic więcej nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzis Klan o 15.40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasza szalona kasia dowbor
o dobrze że zauważyłam wiadomość powyzej. Więc po pracy od razu na klan potem zakupy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtorki odcinka z
soboty jeszcze nie było, myślę ze będzie ( o ile będzie) pod koniec tygodnia albo w przyszłym, bo różnica miedzy odcinkami (które lecą w tej chwili) a powtórkami wynosi jakieś 5odcinkow. Kurde nie wiem czy zrozumiale to napisałam :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtorki odcinka z
:) tak najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
a ja oczywiście musiałam trafić tylko na napisy końcowe :(, choć cały ranek pilnowałam godziny, ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa jestem co ta
Halszka będzie robić Lubiczom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja też jestem
ciekawa, co Ona wymyśli? Pawła nie uwiedzie, bo Lubicz jako porządny facet i wierny mąż się nie da! :) Coś mi się wydaje, że tym razem Kryśce się porządnie dostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nie mogę ścierpieć tego Roberta lepiącego się do Kingi, fuuuuj!! Ta jego wystająca dolna ryfa, bleeee, tak samo okropna jak głos redaktorka Michty, całe szczęście, że przynajmniej on już się nie pojawia.. ulga.. :) A mam takie pytanie: czy kobieta z reklamy rutinoskorbinu nie gra przypadkiem Karoliny, tej od Darka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzulkaaaa
Tak to ona w tej reklamie, tylko bez peruki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafsfsfdg
z opisów serialu wynika, że Aga przyjedzie za Smosarskim do Polski, masakra...i oczywiście od razu rzuci się do mieszkania z nim, ale tradycyjnie raczej nic z tego nie wyjdzie, bo przecież Paulina Holtz nie chce już grać w klanie, tylko czasem się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dafsfsfdg
i jeszcze nie będzie się chciała przyznać z kim teraz romansuje :D, oj te lubiczówny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistic
juz nie mogę się doczekać wspólnej nocy Bogny z Leszkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to dlaczego
??Krecą cię takie sceny? :P Leszek jest paskudny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmsdsfd
Jacuś jest niezły, jeszcze niedawno pałał wielką miłością do Denatki i co tak nagle się wypaliło, jak jeszcze na dobre nie zaczęli ze sobą być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w 5 sezonie
wkurze sie jak jacus znowu z beatka bedzie. no ludzie! czasem w zyciu sie tak dzieje ze nawet katolicka i prorodzinna rodzinka ma w swoich kregach rozwodnikow. a tutaj - jerzy zdradzil i odszedl od eli ale gdziez by mogli! romans sie skonczyl a jerzy na nowo zakochany w eli. i to samo jacusiowi zrobia. zeby nie bylo ze popieraja rozwod :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaniiiiiiiik jest ok
Wczoraj zdenerwowal mnie Rysiek :( Jego tekst na temat urodzin Bożenki,,Nie rozpuszczamy jej za bardzo?'' po prostu zabil mnie i moja mame ! Czy on naprawde jest taki glupi ;/ ?Dziewczyna ma juz dobre 15 lat,a on ja traktuje jak 8 latke :( ja urodziny dla kolezanek wyprawialam juz w wieku wlasnie 9 lat !! I to jego zachowanie na temat tych urodzin.Jakis oburzony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no racja, grzeczna imprezka dla paru osób, zero alkoholu, czym tu się przejmować.. biedny Rysio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mu sie nie dziwię
:P Jak Ulka i Natalia mają ćpać w Grabinie to co dopiero robią nastolatki w Warszawie :P A tak na serio to Bożena ma przechlapane,tatuś taki ciota,oboje rodzice nadopiekuńczy i wszytsko muszą wiedzieć,w dodatku ciągle uwiązana do brata-nie brata z Downem i małejj siostry :O Ja bym tego nie wytrzymała psychicznie.MOja koleżanka miała tak w domu z rodzicami,ale bez rodzeństwa i przeszła załamanie nerwowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxdsdsaf
I jak podobała wam się Denatka dziś, jak się dowiedziała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Najfajniejsze 3 momenty dzisiaj: 1- jak Denatka powiedziała "ja go sobie wychowam" 2- jej mina jak się dowiedziała, ze nici z rozwodu 3- tekst Jacusia "idź sobie do tej swojej mamusi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
a taka pewna siebie byla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka jest jeszcze
bardzo młoda, dziewczyny w takim wieku mają różne pomysły, więc sie Ryśkowi nie dziwie...jasne, ze przesadza, ale chociaz sie interesuje swoim dzieckiem, nie tak jak wiele rodzicow, co wychowuje dzieci za pomoca kompa i tv. A że musi sie Maćkiem zając, cóż takie życie, nie tylko przyjemnosci, ale też obowiązki. Może Rysio nie chce zeby wyrosła tak puszczalska jak jej kuzynka Olka czy Aga :D Co do Denatki, to mogłaby tak aktorka przytyć jakieś 10kg, bo chuda jest koszmarnie i blada jak trup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysiek i Bozenka a
Teskt Ryska do Bozenki mnie dzis zwalił z nóg: Masz dotację na libację haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×