Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość popęd u osób
upośledzonych jest podobno silniejszy niż u "normalnych". Jak ktoś czytał książkę "Dom nad rozlewiskiem", tam jedna z bohaterek po prostu wysterylizowała upośledzoną dziewczynę, którą się zajmowała, bo nie dało rady zapanować nad jej popędem, i zaszła ona w ciążę z innym upośledzonym. Wiem, głupi przykład, ale jest w nim sporo prawdy. W domach pomocy wsrod ludzi uposledzonych podobno często zdarzaja sie przypadki seksu miedzy podopiecznymi. Także dobra jest CZASEM ta misja edukacyjna Klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieje ze beata nie przygarnie jacusia , Denatka w pełni na niego zasługuje. córcia bogny jest za mądra i za mało dziecinna. Bogna usłyszala to co powinna. dzieci w klanie mało kiedy sprawiają kłopot.Bogna chyba nie odmówi dziecku wujaszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie tyle nawet co do
uposledzonych,ze maja wiekszy popęd, raczej nie skrywaja swoich potrzeb. Taki 16-18latek jest najbardziej napalony , normalnie sie hamuje, wstydzi, tu ne ma takich barier, wszystko tak jak w naturze, u zwierzat tez nie ma zahamowan. Jest to naprawde powazny problem, bo potrzeby seksualne sa jednymi z najbardziej podstawowymi potrzebami czlowieka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Jak bym miała taką upierdliwą i nietaktowną matkę jak Denatka, to bym chyba oszalała, strasznie muszą być meczące takie osoby, na co dzień :( Ja tez już jakoś nie widzę Jacka z Beatą. Teraz on i Denatka do siebie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fuuuuuuuuuuuuj
popęd chorych umysłowo.... obrzydliwość!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tego człowieka wyżej
Popęd każdego człowieka może być obrzydliwy. Bo mnie obrzydzają dwie normalne osoby, zachowujące się jak zwierzęta na jakiejś dyskotece a nie osoby upośledzone, które nie ze swojej winy nie potrafią nad swoim popedem zapanować. One też mają prawo do szczęścia, a osoby z zespołem Downa są bezpłodne, więc akurat z tego dzieci nie będzie. Więcej szacunku do KAŻDEGO człowieka. Warto. Dla samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacobs
Pamiętacie taki serial o Korkim tez mial downa i chyba ożenil się i mial dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam serial o Korkim. miał rzeczywiście dziewczynę albo żonę i oboje chcieli mieć dziecko, na szczęście nie wyszło im nic a potem serial się skończył wiecie co, podobają misie spojrzenia sekretarki od jacusia i denatki. super żmija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety z zespołem Downa
rodzą zdrowe dzieci. Kwestia tylko, ze dwie uposledzone osoby raczej z wychowaniem dziecka sobie nie poradza...ale z drugiej strony ile zdrowych osób też sobie nie radzi (refleksja po obejrzeniu superniani dzisiaj na tvn style).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dottyy123
"W prawie 100% przypadków choroba powoduje bezpłodność u mężczyzn. Występuje u nich małe prącie. Wśród kobiet z zespołem Downa są osoby płodne." Jak widzicie bezpłodnośc nie jest regułą, więc istnieje koniecznosc podawania środków antykoncepcyjnych i hamujących popęd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojaaaaaaaaaa
Ten serial z Korkim to byl,,Dzien jak codzien'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sojaaaaaaaaaa
Ups,mialo byc ,,Dzien za dniem '':)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niedawno ciotka mi opowiadała
o swojej znajomej,która miała syna z DOwnem i wyobraźcie sobie,że on ją napastował jak już nie mógł wytrzymać :( A w moim ieście mieszka chłopak,który nie jest upośledzony,ale po wypadku ma coś z mózgiem i rodzice go wożą do agencji,bo boją się,że mógłby napastować obce dziewczyny.Więc nie jest to tak,że upośledzeni nie mają potrzeb,a wręcz przeciwnie i jest to niemały kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
upośledzeni mają większe (chyba) potrzeby seksualne od zdrowych, kiedyś oglądałam program , w którym rodzice upośledzonej dziewczyny musieli jej kupić wibrator bo ciągle się onanizowała i napastowała każdego faceta , który do nich przyszedł.może dlatego tak się dzieje że oni nie mają wiele zajęć nudzą sie i nie są zmęczeni, a może natura im ten instynkt zaostrzyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak w ogóle to nie przypuszczałam, ze Maciek w klanie ma już 18 lat.. fiu fiu, jak ten czas leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkjlgjhg
ma 17 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lojejkuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
to tego człowieka wyżej Popęd każdego człowieka może być obrzydliwy. Bo mnie obrzydzają dwie normalne osoby, zachowujące się jak zwierzęta na jakiejś dyskotece a nie osoby upośledzone, które nie ze swojej winy nie potrafią nad swoim popedem zapanować. One też mają prawo do szczęścia, a osoby z zespołem Downa są bezpłodne, więc akurat z tego dzieci nie będzie. Więcej szacunku do KAŻDEGO człowieka. Warto. Dla samego siebie.dokladnie. masz racje!a co bys powiedzial na niepelnosprawna kobiete z rozszczepem kregoslupa ktora tez ma swoje potrzeby ale nie moze przez samotnosc ich zrealizowac?ona nie chce romansu,tylko normalnego zwiazku.nie czuje sie gorsza od innych kobiet klopot w tym ze wie iz jej nikt nigdy nie zechce...bo kazdy widzi w niej tylko pieprzony wozek!zeszlam z tematu przepraszam ale pisalam teraz o sobie!tacy ludzie jak ten co uwaza ze poped uposledzonych jest obrzydliwy powinien sie 10000 razy zastanowic zanim napisze cos rownie durnego.mnie to osobiscie sprawilo przykrosc,bo to tak jakby odmowic nam czlowieczenstwa.dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozpędzaj się tak. nie każdy widzi tylko wózek. Znam kilka rodzin gdzie matki są na wózkach, niektóre są dobrymi matkami a niektóre są zwyrodniałe , czyli tak jak u ludzi fizycznie zdrowych. I tak samo ludzie Zdrowi mają różne zachowania, jedni widzą tylko chorobę a inni człowieka. Ale nie dziw się że większość chce związku z osobą zdrową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdsafdsf
Jestem pełna szacunku dla osób upośledzonych umysłowo i niepełnosprawnych. No ale bądzmy szczerzy osoba upośledzona umysłowa, a niepełnosprawna, to nie jest to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racjaracja
dzieci dorastają, a Michał nadal stoi w miejscu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w modzie na sukces dzieci rosną rodzice sie nie starzeją. tam to się już całkiem czasu nie trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żądam powtórki z rozrywki
i ponownego pokazania Jacka w gaciach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
Na Polsat 2, leci "Zostać miss" ( taki nudny serial-możne ktoś pamięta) i gra w nim Denatka, jak młodo wygląda, zdecydowanie lepiej niż teraz, miała bardziej okrągłą twarz, choć tez była chuda, ale nie tak masakryczne jak teraz. Występuje tam chyba też młodziutka Sandra (była szefowa Michała) i jeszcze kilka innych obecnie znanych "gwiazd" serialowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak ma wyglądać
staro ? przecież to serial z 2000 roku:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mako.m
nie ma wyglądać staro!, to tylko takie moje spostrzeżenie, taka refleksja, typu "jak ten czas szybko leci". Nie trzeba tego odbierać dosłownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak////
bedzie dzisiaj klaun w tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×