Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Jak wa sie podoba nowe mieszkanie Agnieszki? Mam wrażenie, ze nie tylko jest odnowione, ale i powiększone o pokój sąsiada ;) wuj Ryszard niezła robotę odstawił, poprzestawiał chyba wszystkie ściany, kiedyś na przeciwko kuchni były drzwi wyjściowe, a teraz jest dodatkowy pokój, ...hmmm Oczywiście mogę się mylić, przyjrzałam się tez dziś uważniej innym mieszkaniom, osobę która mebluje te salony powinni zwolnic, w każdym z mieszkań jest istny groch z kapusta, jedynym w którym meble i ozdoby tworzą spójna całość jest mieszkanie doktorostwa - klasycznie i Beaty dość nowocześnie. U Michała na jednej ścianie paski na drugiej gwiazdki, Czeska nie dorobiła sie jeszcze szafy, a u Grażyny wisi nowoczesna tapeta, i pasuje do starych mebli jak nie powiem co ;) i tak jeszcze można by długo wymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaniarka
Makarenka Aga mieszkała kiedyś we Francji, przecież nawet przyjechała z Francuzem do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wa sie podoba nowe mieszkanie Agnieszki? Mam wrażenie, ze nie tylko jest odnowione, ale i powiększone o pokój sąsiada ;) wuj Ryszard niezła robotę odstawił, poprzestawiał chyba wszystkie ściany, kiedyś na przeciwko kuchni były drzwi wyjściowe, a teraz jest dodatkowy pokój, ...hmmm Oczywiście mogę się mylić, przyjrzałam się tez dziś uważniej innym mieszkaniom, osobę która mebluje te salony powinni zwolnic, w każdym z mieszkań jest istny groch z kapusta, jedynym w którym meble i ozdoby tworzą spójna całość jest mieszkanie doktorostwa - klasycznie i Beaty dość nowocześnie. U Michała na jednej ścianie paski na drugiej gwiazdki, Czeska nie dorobiła sie jeszcze szafy, a u Grażyny wisi nowoczesna tapeta, i pasuje do starych mebli jak nie powiem co ;) i tak jeszcze można by długo wymieniać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klaniarka
Makarenka akurat w biegły francuski Agi wierze, bo mieszkała jakiś czas we Francji. Nawet przyjechała z jednym Francuzem z którym miała romans. I chyba jakoś wtedy się rozwiodła z I męzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Dzisiejszy odcinek, to totalna dno było...A Lubiczówny (Aga i Olka), to mają ciągle czas przesiadywać we dwie, za robotę by się wzięły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Tak też zauważyłam, że mieszkanie Agnieszki dziwnie się rozciągnęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może to jakis fajny pomysł z tym klubem singli Agnieszki?...i moze na czasie?;) A ta przyjaciołka Olki Urszula to była fatalna przeciez...i miała taki skrzekliwy głos...pamiętam nawet, że jakis kabaret nieźle sobie wtedy z Uli i Oli używał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi, jak się nazywa aktorka, która gra Zytę? szukam, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć. ale ta Karolina maleńka jest! ja sama do wysokich nie należę, ale ona to ma chyba z 1,50, nie więcej. i nie podoba mi się jej grzywka, wygląda jakoś tak niepoważnie w niej. krewetki w cieście sezamowym? może się nie znam, ale to nie brzmi apetycznie :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uli włosy z czoła rosły, tak to wyglądało. mieszkanie Agi faktycznie jak nie jej, nawet się dziwiłam wczoraj, co to za mieszkanie, dopiero tu wyczytałam, że to jej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Z tymi przyjaciółmi to macie rację, jakoś mało ich mają w klanie... Dziewczyna, która grała Ulkę, koleżankę Olki to prywatnie córka jednego z producentów i scenarzystów Klanu, Niżyńskiego. Pamiętacie taką dużą imprezę: Imieniny u Krystyny? To była "rodzinna" biba! :) Tylko doktor Lubicz się na niej nie stawił. Nagrywali to chyba w jednym z teatrów w Kielcach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętam te "Imieniny u Krystyny" tzn. nie widziałam tego ale wiem, że było coś takiego w teatrze co do braku przyjaciół głównych bohaterów - serial nazywa się w końcu "Klan" a nie "Przyjaciele" prawda ;) a potem i tak narzekacie, że ciągnie się wątek bohaterów pobocznych takich jak np. Antek Zaburzański, który jest przyjacielem Jurka mieszkanie Agi jest nagle ogromne! a ten jej klub - psu na budę taka inicjatywa???? :O składam Wam spoźnione zyczenia noworoczne - pomyślności i dużo wolnego czasu o 17.35 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Nie wiem, dlaczego w Kielcach. :) W każdym razie była to spora impreza, poza aktorami klanu, wystąpili aktorzy z Plebanii, Na dobre i na złe, Złotopolskich (m.in. Wawrzecki, który wtedy był z Kotulanką), Maryla Rodowicz, kabaret OTTO. Pamiętam, że uważnie to oglądałam, bo bardzo mi się podobało! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam streszczenia początkowych odcinków i w szoku jestem! Jacek - miłośnik poezji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszkameister ja tez pochodzę z Kielc :) choć juz od dawna tam nie mieszkam str. filmu polskiego, dość często odwiedzam, zwłaszcza gdy chce sie dowiedzieć czegoś o filmach przedwojennych. Próbowałam kiedyś "zapoznać się " z obsada Klanu, ale szybko dałam za wygrana :D lista jest długaśna. A co sie stało z ta koleżanka Olki, ze studiów, która wyjechała do chorej mamy, czy mówili coś na jej temat, czy będzie wracać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Wątpię, bo widziałam ją w zajawkach nowego serialu tvnu, Majka, czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjrzałam sie jeszcze raz mieszkaniu Agnieszki, to na pewno nie jest to samo mieszkanie, w starym obok drzwi wejściowych była chyba szafa, a teraz jest pokój, natomiast kuchnia była na wprost drzwi wejściowych a teraz jest z boku, no istnieje oczywiście możliwość ze przesunęli klatkę schodowa i trzeba było zrobić drzwi z innej strony :D ;) ale bardziej prawdopodobne, ze maja za nic nasza spostrzegawczość :) Szkoda ze ta koleżanka nie wróci, przynajmniej była trochę bardziej zwariowana niż Olka, i scenki z Olka nie były tak nudne i przewidywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krewetki w cieście sezamowym
są bardzo smaczne, ale muszą być dobre krewetki - duże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISTIC
a wydawałoby się ze Antek najporządniejszy jest .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rychu cudotwórca
"obok drzwi wejściowych była chyba szafa, a teraz jest pokój" No bo Rysiek to taki fachowiec , że i z szafy pokój zrobi! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
A co z ksiązką naszych klanowych pisarek Kristiny i Eli?! :) Zapomnieli o kolejnym wątku?! Ciekawa jestem też, co stało się ze studentem Krystyny, który się w niej podkochiwał, a później romansował z Moniką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon lubiczow
niestety wczoraj nie ogladałam:O no wlasnie-co z Szymonem? myslalam ze Krysia zeswata go z Olka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makumba_makumba_ska
Śledzę PM od dawna ale... żadnej Zyty nie pamiętam. sunia, moglabyś przypomnieć? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
No chyba Krysia wreszcie postanowiła zapuścić włosy, ładnie jej w dłuższych! :) Poza rozmową doktorostwa nic ciekawego dzisiaj nie zakodowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
jutro Klan o 15:25,pamietajcie! Ja sie zastanawiam ile lat juz studiuje Olka ,odkad pamietam to studiuje a jej braciszek ma chyba 6 lat bo do zerowki chyba chodzi a ona studiowala jeszcze przed jego narodzinami ,prawda?...a moze dzieciaki za szybko dorastaja w tym serialu? Krystynie sie lekko przytylo :P Mi ta Zyta jakos sie nie widzi ,jest taka szytwna i wyniosla,no jakos nie wyglada na zakochana i szczesliwa osobe , bardzo pretensjonalna osoba romans meza Renaty ktory wisi w powietrzu -taki glupi watek aby tylko cos sie dzialo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×