Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

No, po godzinie siedzenia na necie, udało mi sie wcisnąć "odpowiedz" w tym topicu....litości, tez tak macie?... A gdzie jest Małe Ciche, Klano-fanko?... Pierogi Cioci Stasi, jasne, ze tak ofert jest od metra, co niesttey w naszym pięknym kraju nie oznacza, że są tanie...ani nawet, że konkurują ze sobą:( u nas to chyba raczej robi się kasę na singlach... A zauważ, że to co zakłada Aga to nie jest klub singli tylko stowarzyszenie- ona chce bronić praw singli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. moze jesli chodzi o Biura Podróży, masz rację ale na prawde bardzo niedawno pojawiły się takie oferty, nie studiowałam ich bo i tak teraz nie mam kasy..a jak miałam i chciałam jechac do Egiptu czułam się jak jakis uposledzony gatunek, jak pokazano mi ceny jedynek! poza tym na taki wydatek ekstra nigdy bym sobie nie pozwoliła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Małe Ciche jest kilka km od Zakopanego ;) Mała, urocza wioska z fajnym stokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Też jestem singlem (chociaż nie lubię tego określenia), ale jakoś nie rajcuje mnie ten pomysł Agi... Jak gdzieś wyjeżdżam to z grupą znajomych, więc nie mam takich problemów, że potrzebuję 1 osobowego pokoju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może zdziwisz się ale też wcale nie wszędzie są wieloosobowe pokoje...a żeby wpisać się do dwójki musisz się z kimś wcześniej dogadać...takie warunki od czapy serwowano podróznym jeszcze całkiem niedawno...:( dlatego zamiast do Egiptu pojechałam do Włoch...ale byłam bardzo zdowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Oszczędzają na czym się da, wiec za bardzo poza studio nie wychodzą ;) Ale doktorostwo coś wspominali o nartach.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Dogaduję się, więc nie mam takich problemów ;) Do Małego Cichego jedziemy we 4 i mamy 4-osobowy pokój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam też 2 razy w Małym Cichym na snowboardzie kilka lat temu, to też świetne miejsce. Od dawna nie lubię jeździć do Zakopanego, bo tam nie da się wypocząć, ruch jak w mieście, full komercja... Za to zaledwie kilka km przed Zakopanem warto zaszyć się właśnie w Małym Cichym, Murzasichlu lub Majerczykówce (te wioski sąsiadują ze sobą) :) Jeśli Lubiczowie pojadą na narty, to po prostu ich nie będzie przez 2 tygodnie, bo raczej na epizody i małą panoramkę z Dolomitów nie mamy co liczyć ;) Ale dziś Kraków zasypało...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Chyba całą Polskę dzisiaj zasypało ;) Też kiedyś jeździłam do Zakopanego, miasto ma swój klimat, ale jest spore, a ja na taki wypad wolę coś mniejszego. W tym przypadku Małe Ciche! :) Lubiczowie na pewno po powrocie opowiedzą nam jak to było cudownie w Alpach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj w Trójmieście nie spał płatek sniegu, a dzis sypie sobie żwawo. Skąd wiecie, że moja ulubiona Krysia tak popija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnie skad wiecie
ze Krysia ostro tankuje?? swoja droga, ostro jej przybylo ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo, też sie chciałam czegoś dowiedzieć o alkoholizmie Kotulanki... to prawda? Jakoś mi nie pasuje do jej wizerunku, no ale życie to życie, za bardzo upatrujemy się w aktorach cech bohaterów, których grają ;) W końcu Stockinger też ostatnio dał ciała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
no wiec Klan wychodzi poza studio :P bo jutro o 7ej rano ma byc krecona scena na dworze jak to Bozenka na oboz zimowy wyjezdza,wiem bo moje dziecie sie wybiera na statystowanie,jest szansa ze zobaczy Rysia bo pewnie bedzie Bozenke odprowadzac? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
e tam od arzu tankuje ,w jej wieku tyje sie latwo :P co do syngli i ich trudnosci...nawet elektroniczne papierosy sa sprzedawane w komplecie - 2 szt. :P dlaczego nie 1 szt? he,he!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zeby przytyc az tak
?? Krystyna ostro sobie folguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bądźmy tacy sztywni, bez przesady, nie wolno już paru innych zdań wymienić na marginesie? I to od kogo płynie ta krytyka - od jakichś anonimowych losowo wypluwanych pomarańczowych nicków??? Zarezerwujcie sobie porządnie nicka, to wtedy zapanuje ład i porządek, przynajmniej będzie wiadomo, do kogo się mówi. Tyle w tej kwestii. A jutro zaczynamy nowy tydzień z Klanem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stephan76
Do Klanofanki: Który jest ten odcinek z tańczacą Herbuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stephan76
Bardzo mi zależy na tym, bo od dawna kocham się w Edycie i zbieram kazdy materiał z Nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wcale nie jest dyskusja nie na temat...jeśli komus nie podoba się pomysl Agi z tym stowarzyszeniem to chcialabym zwrocic uwage, że chyba osoby te nie wiedza jakie faktycznie problemy single mają! Klano-fanko, skoro jexdzisz w czwórkę na imprezy, to przeciez trudno, żeby sie nazywalo, ze jedziesz jako singiel!..ja mówię o sytuacji, kiedy faktycznie jade sama i wg mnie kazde biuro ma obowaiązek zapewnic kazdemu taki sam komfort bez względu na to czy ktoś jedzie w towarzystwie czy nie!... Owszem, mam koleżankę, która nawet na Teneryfę lubi sobie sama jezdxic i nie narzeka na biura ale chyba tylko dlatego, ze w tym wszystkim z kasą akurat liczyć się nie musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watki poboczne wypadaja
w soboty i niedziele, bo nie ma Klanu, i nie ma co na bieżąco komentować, jak pojawi się Klan, to rozmowa wróci na swoje tory. Nie ma co sie denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to... może za kilka sezonów Klan będzie już leciał codziennie, wtedy zobaczymy, co bohaterowie robią w weekendy :) Na pewno pamiętacie czasy, gdy Klan emitowany był tylko od poniedziałku do środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Myszkameister, oczywiście masz rację! Jeżeli ktoś lubi gdzieś wyjeżdżać w pojedynkę, to zgadzam się jak najbardziej. Jedynki powinny być w normalnej cenie i przysługiwać każdemu, kto ma ochotę sobie takie wynająć! Ja absolutnie tego nie krytykuję. Mimo, iż (póki co) jestem singlem, nie mam ochoty na samotne wyjazdy, dlatego nie interesują mnie specjalnie jedynki. :) Co do Edyty Herbuś, Ona nie wystąpiła w klanie, tylko w specjalnej imprezie, "Gali Klanu, czyli Imieninach u Krystyny", które nagrywali w Kielcach. Stąd pewnie jej występ, bo Ona chyba stamtąd pochodzi. Co do Kotulanki i jej alkoholizmu, jest to informacja, która wyszła od osob pracujących z nią na planie. Zresztą mając z nią styczność kilkanaście razy w przeciągu ostatnich kilku lat, sama (niestety) mogłam się o tym przekonać. Wczoraj grała w teatrze i też była "pod wpływem"! :/ Mnie osobiście jest jej bardzo szkoda, ponieważ bardzo ją lubię i też byłam w szoku, kiedy się o tym dowiedziałam. To przykre. Jest bardzo samotną kobietą, miłość jej życia, Paweł Wawrzecki poślubił w końcu inną, kobieta się podłamała... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeekekekekek
powaznie ze Kotulanka pije, No to wtedy normalne ze tyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 śnieżki
skoro kotulanka z serialowym lubiczem lubią sobie dziabnąć to pewnie ich spór wziął się z tego że któreś zajumało kumuś flaszkę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od picia sie
tyje? nie wiedzialam, ale jesli tak to kazdy żul powinien byc grubiutki, a raczej jest odwrotnie, zgoda, ze sie puchnie ale Kotulanka raczej mie spuchla a poprostu utyla, moze wiecej je, a moze menopauza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×