Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

pamiętam odcinek, kiedy to Piotr Cyrwus był u Wojewódzkiego i oczywiście poruszony został temat mycia rączek, Rysio się odżegnywał, ze on nie mówi tego wcale albo bardzo rzadko i dziwił się, dlaczego tak to do niego przylgnęło.. wczoraj chyba w ramach żartu dobitnie powiedział do Grażynki: i umyj rączki :) a ta ich sypialnia.. wiem, że w bloku, ale oni tam żadnej prywatności nie mają, bo śpią w otwartym salonie i jak tu mieć ochotę na amory? czy Czesia pracuje już u tego detektywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym myciem rączek to naprawdę było zabawne wczoraj :D natomiast na amory nie mogłam patrzeć, jaos nie wyobrażam sobie Rysia w tej sytuacji ;) Feliego nie zal mi ani trochę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko#3
Rysiu Ekolog- ha ha ha . Ale mu się też wczoraj zachciało sexiku z Grażynką , zaloty ma jak trza. A tak na poważnie to nie mogę patrzeć jak robią z Cyrwusa taką ciepłą kluchę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
jakby Rysio w taki sposob do mnie startowal w lozku to tez bym odrzucila jego zaloty Jakos tak ja myzial po rece...bleee:( no i ten otwarty salon..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażka odrzuciła Rysiowe
zaloty, bo profesorek teraz jej w głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toż to zapowiada się
największa, serialowa zdrada XXI wieku! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiko
powinni dac taka akcje Kiedys przymierzali sie do zdrady dr.Lubicza ,ale ponoc widzowie nie pozwolili:) Mam nadzieje,ze tu pozwola.. Wtedy Rysio tez zacznie dzialac jak prawdziwy facet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysiu taka złota rączka, a z sypialnią dla siebie i Grażyny nic nie potrafił wymyślić, a wystarczyło zamontować drzwi rozsuwane, na całej szerokości ściany, i na dzień rozsuwać, a wieczorem przy zasuniętych mają swoją sypialnie i trochę intymności na małe co nie co ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczonaaa
Okropna jest ta niby ich sypialnia. Już wcześniej poruszałam ten temat, ale zostałam zakrzyknięta, że niby to jest dobrze, że niby nic nie widać, a przecież wystarczy jak ktoś pójdzie do łazienki, albo po picie do kuchni. I co zobaczy? Okropieństwo, ale ponoć niektórzy z tego forum mają podobne spanka i nawet je zachwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie jest dobrze z ta ich sypialnią, bo w każdym pokoju w którym się śpi powinny być zamykające się drzwi ;), dla komfortu psychicznego, że nikt Ci nie łazi pod nosem w nocy...Chociaż mój brat też tak miał z jakieś 5 lat i jakoś sobie radzili ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieramto wyglada okropnie b
rzydko i juz nawet nie chodzi o figlowanie w lozku!doświadczona.Okropna jest ta niby ich sypialnia.Już wcześniej poruszałam ten temat,ale zostałam zakrzyknięta,że niby to jest dobrze,że niby nic nie widać,a przecież wystarczy jak ktoś pójdzie do łazienki,albo po picie do kuchni.I co zobaczy?Okropieństwo,ale ponoć niektórzy z tego forum mają podobne spanka i nawet je zachwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popiera!to wyglada bardzo zle!
ale lipaaaNie jest dobrze z ta ich sypialnią,bo w każdym pokoju w którym się śpi powinny być zamykające się drzwi,dla komfortu psychicznego,że nikt Ci nie łazi pod nosem w nocy.Chociaż mój brat też tak miał z jakieś 5 lat i jakoś sobie radzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to prosze
Rysiu medytuje - może wezmie Grażynke na seks tantryczny na zapleczu jadalni pod osłoną nocy hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaaaa
A mi się przypomiało jak kiedyś dozorca chyba z sąsiadką znleźli skrzyneczkę Graży i Ryśka, a tam były miłosne listy, i później sąsiadka do sąsiadki mówiła, że nie podejrzewała Ryśka o taką namiątność :D (czytała te listy ze śmietnika) xD Aga dziś ładnie wyglądała w parku, a w rozmowie Moni z Felim coś było nie tak z głosem, usta nie pasowały Feliemu do gadki ;) i to nie pierwszy raz w rozmowie na dworze głos był jakby podkładany poźniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafeteriankaaaa
*namiętność Zauważyliście analogię pomiędzy serialami? Np. w M jak miłość Tomek też wysłał żonę z dziećmi do rodziny, a w Klanie Leszek też wysłał Bognę, było coś jeszcze podobnego...aaaa, w M jak miłość (nie wiem czy oglądacie) u Pawła podejrzewali HIV i w podbnym czasie w Klanie było takie podejrzenie u Michała i tego kolegi. Myślicie, że to nie są przypadki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Klanie bodajże
jeszcze syn Moni ma HIV, ten Daniel którego gra(ł) Jakub Tolak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Graaaża z klaaanu
Jutro w pytaniu na śniadanie będzie klanowa Graża. Opowie o tym jak była w Afryce, wzięła udział w akcji unicefu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ławecka znów będzie mieszać, o rany...już by dali spokój temu wątkowi niech już ta Anulka spokojnie sobie mieszka u Darka i Cześki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtty
tak z hiv daniela tez prawda, ale faktem jest to ze w tym samym czasie mowili o hivie pawla z m jak milosc i tego kolegi michala z klanu hih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiście jak to w klanie...
Elżunia doradza kochanicy Antka psychoterapeutę i co widzimy? Pani Hanna u Rafalskiego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bo Rafalski to wszystkich
tam leczy:oCzy to jedyny psychoterapeuta w Wawie? A wuj Stefan to jedyny adwokat a klinika Pawła to jedyna klinika w mieście:DNo i bez sensu jest to,że profesorowa jest tak chora,przeciez majc tyle kasy ma dotep na najlepszych lekow na sm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jak mnie wkurza ten wątek z Grażyną profesorem...Robią z Ryśka jakiegoś chama ze sztachetą, no Rysiek nie jest profesorem, ale to porządni i na poziomie facet...No i co że niby Graża żałuję, że wzięła sobie jakiegoś profesora za męża? ;), bo nie rozumiem tego wątku... No Rysiek miałam rację przytulić się do Ryśka nie miała siły, a czytać po nocy, to już miała siłę...jak człowiek jest mocno zmęczony, to raczej się w nocy nie budzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażyna miała niewyrażną
minę jak zorientowała się że Rysiek słyszał jej rozmowę z profesorkiem czyżby miała coś na sumieniu?1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to prawda a watek profesora i
jego zony mi sie jak narazie podoba,to znaczy te fragmenty co je widze na Tv Polonia!ale lipaaaOj po prostu tak zrobili,bo to jest widowiskowe,że ona jest w takim ciężkim stanie.zresztą Norbert też ma ciężki przypadek schizofrenii.Ale kiedyś fajnie pokazywali,jak Daniel normalnie żył z HIV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert dziś wyglądał jak wypłosz. Dzikość w oczach! Podobała się mi natomiast scenka gdy Krysia rozmawiała z Leszkiem. Jak to fajnie mieć rodzeństwo, pozazdrościłam. Rafalski zrobił oczy jak usłyszał imię Donata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czemu Olka nie może od
wielu już lat znaleźć sobie normalnego faceta:o Jak nie ćpun to żonaty,gej,gangster albo schizofrenik:P To samo Agnieszka:o Tylu facetów na świecie a one zawsze trafiają nie tak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Oj tam niektóre tak trafią, tylko przegięciem jest to, że one obie tak mają...podziwiam osoby, które są w związkach z osobami chorymi psychicznie, nigdy nie wiadomo kiedy jest w pełni świadomy, a kiedy zaczyna się kolejne pogorszenie, no ale jak się kocha, to tez to inaczej wygląda. A Kasia, to nie jest trochę za duża za zabawy z Anulką?, przecież dzieli je z 5 lat róznicy wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka i Aga nie moga sobie znaleśc facetów na stałe, bo to jedyne wolne laski, a dzięki zmiamom facetów coś się dzieje, ( nie liczac zdrad ) jak Bozena i Kamila przejmą po nich pałeczkę, to sie pewnie dziewczyny ustatkuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehehehehe racja
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Mnie też sie podobała rozmowa Krysi z Leszkiem. Fajna z niej siostra! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×