Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ojkola
Ela to taka ciapowata postać ,jęczy, stęka, kwęka ...taka ślamra bez polotu...ideał żony , matki, babci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj ten klan
Rychu z paką paieru toaletowego zerkający zza karzaczka na Graże - no po porostu masakra buahahaha. A Ela to takie cieple kluchy, wiecznie steka, wiecznie sie zamartwia o wszystko i wszystkich.Moze to jest fajne, na pewno jest tyle ze na dluzsza mete podejrzewam ze męczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
No tak Rychu z tym papierem toaletowym, to aż było przykre w zderzeniu z szarmanckim profesorkiem, który przywiózł Graże i ucałowałam ją w rękę ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Ela w realu ma fobie na zarazki -mycie raczek nie przypadkowo tak zagoscilo w serialu :P Grazynka mnie wnerwia tym swoim slepym uwielbieniem dla panstwa profesorstwa , malo sie nie skicha jak u nich jest tylko ech,och ęęę,ąąąąą....bosze.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pewna
Moze mi ktos wkleic adres tego bloga malgosi z klanu he;P ciekawa jestem a znalesc nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Wygląda na to, że serialowa Kamila chce się na dobre wymiksować z serialu...to było do przewidzenia, bo ostatnio grywała tylko w wątkach innych, nie rozwijali jej wątków. No ale może to i dobrze, bo jak się zasiedzi w serialu w tak młodym wieku, to później może być jak z Paschalską...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Wkurza mnie w Klanie, to że np. zniknęła Dorota, Daniel i pewnie jeszcze ktoś się znajdzie i teraz ani słowa o nich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy Kamila chce odejść na stałe czy tylko na rok, jak to twierdzą w serialu. Myślałam, ze może się dostała do szkoły filmowej, a tam chyba nie można podczas studiów grac w żadnych filmach ( tak mi się coś obiło o uszy) ale ona ma dopiero 16-17 lat, wiec za wcześnie na studia. A tak poza tym to piękna dziewczyna z niej wyrosła, pewnie urodę odziedziczyła po tatusiu, bo raczej nie po mamusi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfdferds
to jest adres bloga pasztetowej małgośki http://www.suzanna.bo.pl/ obrzydliwie przesłodzony lukrowany blog rozkapryszonej dziewuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie mysle ze ciekawie
by bylo jakby Norbert zamordowal Ole! jej postac i tak niewiele wnosi do serialu wiec mala strata a bynajmniej bylaby jakas akcja! Bo to co wymyslaja teraz z bratem Krystyny to jakis smiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka malutka uwaga odnośnie
wpisu powyżej: nie bynajmniej, a przynajmniej :) Pozdrawiam fanki serialu "Klan"!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszecie, ze Kamila nie
odziedziczyla urody po matce...a kim ona jest? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serialowa Kamilka to Michalina
Adrianna Biedrzyńska a tatuś to Maciej Robakiewicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
a czy Kamila przypadkiem nie bedzie od wrzesnia w klasie maturalnej i stad ta przerwa? jakos mi trudno uwierzyc ze sie znudzila graniem albo ma lepsze propozycje ,przeciez to niezla kaska za takie w sumie nic nierobienie :P Rysiu z tym papierem wygladal jak czub ale glownie dlatego ze sie tak nim ciskal wnerwiony jak nie wiem co,porwal siatke ,szarpal sie.... i nadeszla Graza,pewnie bedzie awantura ,trafila na wkurwionego Rysia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszecie, ze Kamila nie
dziekuje za wyjasnienie. faktycznie, jej mamusia uroda nie grzeszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Hania, stara panna po 40stce, zorientowała się, że najwyższa pora wyprowadzić się od mamusi! Brawo!! U Ryśków sytuacja podobno do tej, który kiedyś była u Lubiczów. Paweł pomagał niejakiej Joannie przy chorym synu i też zdarzyło mu się nie wrócić na noc... Wtedy Krysia strzelała fochy, takie jak teraz Rychu! :D Mam wrażenie, że oglądamy teraz sklejane odcinki, bo niektóre wątki wyskakują jak Filip z konopi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Graża i Rysiek zachowują się oboje absurdalnie. Graża jakby Pana Boga za nogi złapała z tym profesorstwem, zapomina że to też ludzie ;), nie ma dystansu do swojej pracy...Rysiek zachowuje się jakby Graża fgo z trójką niemowlaków zostawiała, przecież to duże dzieci, już dużo mogą pomóc, nie trzeba ich niańczyć od rana do nocy, a obiady od biedy mogę jeść w szkole, nic im nie bedzie... Tak Kamila wygląda poważnie, a w realu ona jest młodsza od serialowej Bożenki, która ma już 18 lat...Zauważcie że w serialu Kamilę ubierają bardzo poważnie, elegancko, te płaszczyki wiązane pedantycznie w pasie, apaszki też nienaganne, trochę dziwny strój jak na nastolatkę sportsmenkę ;), no i jest wysoka, a to tez dodaje lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość profesor zachowuje się tak
jakby miał zaraz przelecieć Grażę:D:PI pewnie to zrobi:oA Grazyna wiecznie spłoszona jak nastolatka:DPewnie teraz uśmiercą profesorową i profesor będzie na maxa podrywał Grażynkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
profesorowa niczym stręczycielka prosila swojego czasu Graze aby nie opuszczala profesorka po jej i jego pytala czy mu sie Graza podoba i czy ją lubi. chyba wie ze Graza to mężatka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
a dzisiejszego klanu nie oglądałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak byli młodsi, byli
bardziej słodcy ;) http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://www.filmpolski.pl/z1/14i/17314_1.jpg&imgrefurl=http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/1441590&h=213&w=320&sz=18&tbnid=_o2p4F9zlxOeDM:&tbnh=79&tbnw=118&prev=/images%3Fq%3Dmichalina%2Brobakiewicz&hl=pl&usg=__0mOwN4kSO8Qghe6TmEBD5goApGU=&ei=4_f_S7uUI4v-4AaemenLDg&sa=X&oi=image_result&resnum=5&ct=image&ved=0CCAQ9QEwBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Profesorowa wie, że Graża ma rodzinę, no ale gada dziwne rzeczy czasem, żeby nie zostawiała jej męża Graża...Tak samo profesorek dziś ten tekst, że musi o sobie dbać, bo jest im potrzebna, no jak to brzmi, niby tacy święci, a jednak egoiści i są specyficzni...A z tą noc przy chorej, to już profesorek perfidnie Grażynkę podszedł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
acha czyli Kamila jest mlodsza niz myslalam,tak se gdybalam.....rzeczywiscie wyglada na starsza.... macie arcje profesorowie sa strasznie dziwni z ta nadmierna sympatia do Grazynki ,zachowuja sie jakby ja chcieli wyswatac z profesorem po smierci zony zapominajac ze ma rodzine,to dosc dziwne i aksurdalne..ale w filmie wszystko jes mozliwe...tylko ze mocno naciagane :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
mialo byc>>>> absurdalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
faktycznie dzieciaki maja inne nazwiska ,hmm moze rodzenstwo ale z innego ojca ale juz napewno nie blizniacy tak jak myslelismy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michałowe bliźniaki
Nigdy nie wyglądali na bliźnięta, nawet dwujajowe. Chociażby przez zachowanie, widać, że jeden jest starszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propo
przeciez mogli dac dwoch chlopakow w jednym wieku i mowic ze to blizniaki dwujajowe a nie takie odlegle wiekowo. szkoda ze jeden bliźniak to nie murzyn. pewnie to dzieci jakis waznych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maddieet
O z tymi blizniakami to o to chodzi,ze widac roznice w rozowoju. Juz by nawet mogli sie wygladem roznic. Ale w ich przypadku golym okiem widac ze jeden jest starszy, co wisac tez i w zachowaniu. A Grazyna moglaby juz skonczyc z tym profesorowaniem, niedobrze sie robi od tego tytulowania. Czy to do nich czy w rozmowie z innymi, pan profesor, pani profesorowa.Masakra jakas.Ok, pan jest profesroem ale Graza nie wystepuje do niego na jakis oficjalnych wykladach gdzie nalezy sie tak zwrocic, w domu moglaby mowic na per pan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×