Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

mnie za to rozwaliło jak Paweł Trolowi chce pożyczyć kase na studia. Najpierw chcą Olkę wyzwolić od kretyna, a teraz wiązać się z nim i kase dawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze lubicz oplaci tez moje
studia jak go ladnie poprosze? jakie to wszystko wyssane z palca...nie slyszalam zeby rodzice oplacali studia partnera swojego dziecka...szkoda ze rodzice mojego lubego mnie nie wspieraja finansowo...zeby to jeszcze byl jej narzeczony, as tu taki chlopak na 5 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy widzieliscie
ze ta ławecka mieszka w mieszkaniu matki jacka :P:P:P nawet im sie nie chcialo zmieniac mebli :P a jeszcze wczesniej mieszkal tam jurek jak byl w separacji z ela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz ja____
gniot totalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golciaa
szkoła "prywatna" Jasia iMałgosi to w realu państwowa szkoła podstawowa nr 344 na białołęce... na tyłach jest basen i hala gdzie setki lat temu ćwiczył michal (jak jeszcze był tamten aktor) i natej samej hali grał Norbert z łukaszem z m jak milosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale beka z tymi
samymi miejscami, beznadzieja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak samo jak gabinet
krystyny na " uczelni " to byla kiedys kanciapa jurka i tego jego rudego wspolnika...:p oczywiscie krystyna z mezem tancza na tej samej sali co bozenka gdy uczyla ta nine...a gabinet pawla, tego meza anny i grazyny to tez to samo miejsce tylko inaczej umeblowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vegas nie las
przeginają, mają tyle miejsca i kasy na urządzenie kilku pomieszczeń a robią wszystko w 2-3 ...jeszcze brakuje, żeby był tak jak w modzie na sukces , że ustawiają z tyłu plakat z morzem i palmami i aktorow z przodu i niby są na plaży :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w innych serialach typu
m jak milosc czy plebania robia tak samo..tna koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekk
Które dzieciaki lubicie z Klanu najbardziej i dlaczego? Jasia, Małgosię bliźniaków Michała, a może Pawełka juniora? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawelek i zosia sa zdecydowani
najbardziej naturalni...nienawidze wazeliny malgosi, rozlazlego jasia i niedorobionych blizniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widziałyście rafalskiego
w relkamie leku bodajze na stawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keeeylightt
ja nie kojarze wielu dzieci, bliźniaki mnie śmieszą takie z nich bliźniaki jak ze mnie czworak :o :o malgosia może byc, jasia nie znosze ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystkie te seriale
z tej małgosi to taka aktorka jak z koziej dupy trąba... a kiedys była ze swoimi siostrami w rozmowach w toku, podobno wszystkie chca byc aktorkami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 miejsce - Zosia- jest słodka :D 2. Kasia- fajna, naturalna, czasem powie coś złośliwego :) 3. Pawełek- zaczyna sie wyrabiać nie trawie Małgosi, to trochę głupio jak dorosła osoba mówi tak o dziecku, ale ona jest tak bardzo denerwująca... brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekk
Ciekawe co z Małgosi wyrośnie i czy tak jak Kaja Paschalska co najmniej pół życia spędzi na planie filmowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Pawełek i Zośka, Małgoski nie trawię!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
uważam, że trochę się czepiacie z tym, że trochę kantują i po kilka razy pokazują te same miejsca, tzn. pomieszczenia w rożnych wątkach, dla różnych bohaterów...po pierwsze nie ma sensu szukać nowych miejsc, dla czegoś, co rzadko pokazują. no i co zmienia, to że to samo miejsce np gdzie ćwiczyła Bożenka Ninę, tańczy też Paweł, dla akcji serialu nic nie zmienia...mi to absolutnie nie przeszkadza...w ogóle to podziwiam waszą spostrzegawczość, ja patrzę na klan jednym okiem, najczęściej robiąc jeszcze coś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam nie lubię
wychuchanego synusia państwa doktorostwa, jest przesłodzony a bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak
i zapewne ten biznesman będzie tym, którego naroił Feli, a jednocześnie będzie on mężem tej Łucji z którą tańczy Paweł, facio kupi udziały w el-medzie i razem z krychą spotkają się na kolacji wtedy paweł powie temu stefkowi co z felka za ziółko a krysia pozna partnerkę męża i ooo warszawa to zupełnie jakaś mała mieścina gdzie każdy każdego zna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co się czepiacie...
że Agnieszka podrzuca Zosię Pani Steni, co tam przy takiej Zosi jest do roboty, tylko siedzi grzecznie i rysuje... Moje dzieci przy tych z klanu to jakiej rozbrykane, wymagające ciągłej uwagi i czasu, a te w klanie siedzą grzecznie, rozmawiają jak dorośli, zero bałaganu, czy porozrzucanych zabawek, jak się bawią to jedną zabawką... Ja nie umiem wychować sobie dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a co do dzieci, to póki co bliźniaków jeszcze nie było w serialu w tym sezonie, tylko raz w oddali pokazali, a mamy już październik...a Zosi też mało ostatnio, ale ona to jeszcze jest za mała na granie regularne...tylko Małgośki i Jaśka jest sporo ;), Jasiek ujdzie w tłoku, Małgosi nie znoszę...no i Pawełlka jest sporo ostatnio, nawet fajnie gra :). No i Kasia wymiata od lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a i Anulka, niestety póki co jest strasznie sztuczna, ładna dziewczynka, nie jest drażniąca, ale mega sztuczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię Kasię. pozostali ujdą w tłoku, irytuje mnie Małgosia no i ostatnio Jasiek - jakby kij połknął czasami :D dlaczego nie ma Błażeja? fajny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Myślę, że Błażej już nie wróci, podobnie jak aktorka grająca Kamilę...Nie wiem, czy zauważyliście, ale nawet jeszcze w ubiegłym sezonie, czasem tylko głos jego był, tzn. pewnie nagrany wcześniej, że niby gdzieś jest w drugim pokoju....tylko faktycznie nagle zniknął, a Ania teraz mówi tylko o tych młodszych dzieciach, jego rodzeństwie, no chyba że powiedzą niedługo, że wyjechał na studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie wiem, jak Wam ale mi strasznie braku w tym serialu tego, że ani Olka, ani Aga, ani choćby Beata nie ma grupki znajomych...a szczególnie Olka puki co powinna ostro towarzysko się udzielać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola jakieś tam koleżanki miała, choćby ze szkoły czy studiów, ale Beata to chyba nigdy chyba dziś nie obejrzę Klanu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
klankowa to Ci streszczę ;). No Olka miała jakieś koleżanki, ostatnio to chyba ta, co razem za Smosarskim się uganiały ;) i też zniknęła. Ale chodzi mi o taką grupkę ze 3 osoby oprócz Olki i żeby regularnie coś razem robili, imprezy, wyjazdy, nauka, pomagali sobie. Tylko jak kiedyś pokazali tę potańcówkę, co i Smosarski był, to jakaś masakra, to lepiej już jak nie ma wątku studenckiego rozbudowanego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×