Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość klano-fanka
No nie mogę z sasetki Eli! Poszła na basen i zjechała ze zjeżdżalni! :D Chyba głos był podkładany w tej scenie na basenie. Ale "szałowy" ten pokaz... Paulina Holtz miała bardzo ładne korale, a Kaja swoją prywatną kieckę, a raczej kiecko-prześcieradło! :) Widziałam dzisiaj panią dziekan, wydaje mi się, że trochę schudła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
klanko-fanka, a na jakim osiedlu mieszkasz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Może wreszcie Kotulanka się zbuntowała i swoją torebkę wzięła! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no jakby w życiu nie byłłłaa
heh no mnie rozwaliło to "edwardzie byłbyś tak miły i podał mi" heh no ok czasem top sie moze tak mówi ale tak zawszez? ah tam zawsze wszystko pięknie cacy. a akcja z ela na basenie, no ja pierdole to że pływać nie umie tzn tez że w zyciu nie była na basenie? albo w żadnym jeziorze? troche dziwne to było, ....rzeczywisce olki to troche prześcieradłobyło, ale jednoczesnie obcisłe i dopasowane, nawet ładnie wyglądała, tylko ten jej OGR mnie wkurzaAAA:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Pileckiego, przy Kazury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hans jest obrzydliwy i wcale nie przypomina mi Niemca, nawet z polskimi korzeniami, wyglada raczej jak podrzędny przedstawiciel handlowy branzy np cukierniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v.n.
a KOziello nalozyl sobie jedna lyzke risotta..denerwuje mnie, jak oni tam jedza - pol chochelki zupy, lyzke risotta, plasterek zoltego sera jedzony za pomoca noza i widelca.. kto tak je? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minie też to śmieszy. Plasterek i ta marna łyżeczka. :D Mój jak z pracy wraca, mimo że fizycznie nie pracuje, tylko "umysłem", to za przeproszeniem wpierdziela dwa dania, aż mu się uszy trzęsą i jeszcze często o dokładkę prosi. :D A tam, wszyscy ą, ę. :D A widziałyście, chyba to wczoraj było, jak Surmaczowie przy stole do herbatki zasiedli? Ania wsypała cukier, wymienili raptem po dwa zdania i pełne filiżanki do kuchni wyniosła. :D:D Dziewczyny Wy też tak robicie? Zaparzacie dzbanek herbaty (Lapsang Souchong oczywiście ;)) i zaraz ją wylewacie? No bo po co filiżanki do kuchni zabrała? :D Pokaz mody. Aga i Olka naprawdę zachwycające! Agnieszki fryzura, prosta sukienka i naszyjnik wspaniałe. Ola w sukni z tym szerokim pasem też ślicznie wyglądała. Jak myślicie, z Norbertem to już koniec? Czy jeszcze coś będzie? Mam ogromną tolerancję dla ludzi chorych, ale tego gościa od pierwszej chwili nie znoszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Pani Malino, z tego, co mówią nowe streszczenia klanu, z Norbertem będzie kłótnia,a potem wielka zgoda. Nawet wprowadzi się do Lubiczów, z czego doktor Lubicz nie będzie zadowolony! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Klano-Fanko, uprzejmie dziękuję za wyczerpujące informacje. Szkoda, a już myślałam, że nie będę musiała więcej tego typka oglądać. :( Oj, kiepsko widzę Olki przyszłość. Wiem, że schizofrenicy są wśród nas i mają prawo do "normalnego" życia, a Klan ma w sobie troszkę edukacyjnego smrodku. Ale na Boga, mogli jakiegoś sympatyczniejszego aktora do tej roli wziąć. Ten jest po prostu odpychający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ależ nie ma za co, Pani Malino! :) Mnie ten aktor nie przeszkadza, ale wkurza mnie, że wymyślają Olce samych dziwnych facetów! Chociaż jedna córka doktorostwa mogłaby mieć normalnego faceta, założyć normalną rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na impr. niech trochę pochodzi
no vja bym chciała, żeby Olce troche energii dodali, żwby na imprezy więcej chodziła itp...pamiętacie jak była młoda jak dorastała? co raz to nowe pomysły miała. albo buty z cyrku na 10 cm podeszwie, albo jednego dnia za metalówę przebrana:D coś przynajmniej się działo, a teraz? młoda dziewczyna i zero imprez. kurcze z tamtym adasiem czy jak mu tam była,. no to on se impr. a ona go wyciągała i kłopoty. teraz też jakiegoś jej ogra walnęli i tylko przybita łazi. ożywili by ją troche!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Czas dorastania Olki to były dobre jaja! :D Nieźle dawała popalić rodzicom! Pamiętam jak chciała te buty na wysokiej podeszwie i Kryśka wróciła z zakupów wściekła! Chciała kupić córeczce modne, włoskie pantofle za 600zł, a Olka chciała te na (jak to określiła Krycha) prawie metrowej podeszwie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Niebawem Andrzej znany z serialu "Majka" dołączy do obsady telenoweli telewizyjnej Jedynki "Klan". Deskur zagra Stefana Kalembę. Będzie partnerem Krystyny Lubicz (Agnieszka Kotulanka, 54 l.) na kursie tańca. Zagrożony poczuje się doktor Lubicz, czyli Tomasz Stockinger (55 l.). Między panami dojdzie do ostrej wymiany zdań. Jak to się zakończy, dowiemy się już niebawem z anteny telewizyjnej Jedynki. Chyba się komuś coś pomyliło, a jeśli nie to byłoby nawet ciekawie! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fcjdddndndnd
nie lubie Deskura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
ech chyba chcieli pokazac zachowaniem Norberta ze zycie ze zchizofrenia jest bardzo ciezkie....bo ktory normalny czlowiek by sie tak zachowal,przeciez normalne ze po pokazie wszyscy chca uczcic "sukces" i Norbert zachowal sei niewlasciwie,w jakiej sytuacji postawil Olke :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-cinka
Scena na basenie byla lekko glupawa i przy dluga...Ela ma niezla figurke ,tylko pozazdroscic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Ela ma figurę, bo ciągle coś ćwiczy ;), ale fajnie ją zmienili, pułkownik też jest fajny :). No Olka za młody była udana i Paschalska rokowała, że będzie dobrą aktorką...Ja pamiętam, jak sobie wybrała jakieś prywatne bananowe liceum, bo do tego co Aga nie chciała być :), wtedy taka luzaczka była, bo jakiś ludzi takich poznała, ale i tak poszła do tego lo co Aga ;). A później już chyba w liceum, jak ją doktorostwo ;) wysłało do Anglii uczyć się języka w wakacje na miesiąc i wróciła taka pokorna, uczyła się dużo i ubierała, jak pensjonarka :D, ale to chyba tylko z rok trwało...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olki licealne czasy jakoś mało pamiętam. Za to Agi, bardzo dobrze. Przeboje z takim ostrym profesorem/dyrektorem mieli. Z ekologami po Polsce szalała. Przygotowania przed studniówką, Krystyna i Ania w komitecie klasowym działały. Potem przed maturą Agnieszka do biurka kajdankami się przykuła. Albo jak jej koleżanka Iwonka Surmaczówna na maturze zasłabła. A wiecie, studenckie życie nie zawsze na imprezowaniu polega. W moim otoczeniu raczej młodzi na nauce się skupiają. Nie widzę i nie słyszę, żeby ostro balangowali. No, ale może W koło mnie to jakieś dziwolągi się skupiły? :D Scena z basenem przeraziła mnie. Serio! Jakiś huk, krzyk. Myślałam, że ktoś się topi. A to pan pułkownik z rury wyskoczył! Masakra. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zeby to jakoś połączyc a n
ale tu nie chodzi o to żeby całe dnie imprezować, tylko połączyć i nauke i imprezy, a nie takie coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem, ale ci moi naprawdę nie imprezują. Czasem jakieś kino albo szybkie piwo. Część z nich gdzieś pracuje, żeby rodziców nie obciążać nadmiernie. Albo dwa fakultety ciągną, więc z zajęć na zajęcia biegają. Czasu ani sił im nie starcza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
haha, pamiętam akcję jak się Aga przykuła kajdankami w jakimś urzędzie w Szczecinie!! Dobre to było! :D Rodzicom ściemniła, że jedzie na jakąś wycieczkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady z tą nauką
ja ciągnęłam dwa kierunki na dziennych studiach, miałam b. dobre wyniki, dorabiałam tłumaczeniami, a na imprezy i wyjścia ze znajomymi zawsze miałam czas ;) Więc nie wierzę, że Ola na prywatnej uczelni nie mam na to czasu. Może też być tak, że np. jest typem domatora i nie lubi wychodzić, może scenarzystom chodziło o to, żeby i takich ludzi pokazywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ruszyli by coś z tym
no właśnie ale nigdy taka nie była, zazwyczaj lubiała jak się coś działo, nawet w tym lo albo na poczatku studiów czasem było pokazano ze gdzies na piwo idą, mnie się wydaje, że teraz ją tak zmienili, chodzi cały czas jeszcze taka smętna odkąd były akcje z Adasiem i tyraz z tym Ogrem no ale bez przesady, już by dziewczyna mogła wrócić do żywych, juz te żałobe po tamtym przeżyła,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert powiedział ostatnio,
że ma komplet wpisów i jest już na 3 roku. O ile się nie mylę, Ola studiuje razem z nim, a o ile pamiętam, studiuje już w serialu przynajmniej 6-7 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie. Powiedział, że jest już na 3 roku. Ale jeszcze ma do zaliczenia socjologię, czy coś takiego. Jak to jest? Państwo studenci, wypowiedzcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka to (chyba) kilka razy kierunki i uczelnie zmieniała. Może i już się tego i z 6-7 lat zebrało. :D:D:D Ale i tak Lubiczówna jest najlepsza na roku! Hahahaha.... Wiadomo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no bez przesady na prawde
teoretycznie Olka w serialu zawsze była w moim wieku(teraz 25 lat) rzeczywiscie ona juz któres studia z kolei. Jakby studiowała norm,alnie, to powinna być tak jakby na 7 roku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Prawdopodobnie Norbert dostał wpis warunkowy i jest na trzecim roku, ale musi zaliczyć ten przedmiot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×