Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość mi sie tak wydaje, ze
Mi się wydaje, że prędzej czy pozniej Michal będzie z Kingą. Ku ogolnej radosci Eli bo dzieci będą mialy oboje rodzicow haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
też mi się tak ciągle wydaje, że Michał będzie z Kingą w końcu, bo te im małżeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jaja by były.
taaa :D dzieci już duże będą, to ci się zejdą, ale by jaja były:P i wtedy będzie że DLA DOBRA DZIECI hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtttytytytynn
zyta bedzie myslala ze jest w ciazy ale jednak nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie o bognę
Czy ona nie urodziła niedawno dziecka? Nie powinna karmić piersią? A ciągle wódę chla... Chyba że to dziecko już nie takie małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdzielę ta kinga to
jakaś furiatka. Nie zgodzi się poprawić dzieciom jakości życia. Co im po wielkim domu za miastem, jak i tak pół życia spędzają w korkach? Pierwszy raz Michał zaproponował coś sensownego (ciekawe tylko czy uzgodnił to z Zytą), a ta się sadzi, ze nie chce być weekendową mamą! No żart jakiś! To lepiej, żeby dzieci kiblowały drugi rok w tej samej klasie, bo ona ma jakieś niespełnione ambicje. Swoją drogą dla mnie ten pęd za miasto w przypadku rodzin z dziećmi to kompletny brak wyobraźni - weź potem woź te dzieci na zajęcia dodatkowe, na spotkania ze znajomymi, a w liceum i później to już w ogóle dramat. O imprezach takie dzieci mogą zapomnieć, chyba że mają mieszkanie w miesćie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
bo chłopaki powinni chodzić do szkoły tam gdzie mieszkają, choć rozumiem to, że może chcą żeby chociaż do końca roku pochodzili do tej szkoły, a nie co rok, semestr, zmieniać im szkołę...Kinga jest okropna, ale też bardzo realna, bo przecież nie każda matka jest wzorową mamuśka, jak np. Beatka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinga ma cos z glowa
to pewnie od tych prochów jej coś siada na starość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
Kinga to stara ćpunka a ćpunom się nie ufa bo tylko czekać a ponownie im coś odbija. Narkotyki niszczą mózg nieodwracalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klano-fanka widziałam, mam nadzieje, ze wiecej takich scen będzie, bo milo się na nich patrzy ja sa w takich przyjacielskich nastrojach :) tak chłopcy powinni chodzić tam gdzie mieszkają, ale do końca roku jeszcze sporo czasu, i do tego momentu Kinga powinna jakoś się bardziej postarać, przecież ona nie jest samotna matka, kiedy ona szykuje dzieciaki do szkoły ( przez 2 godz? jak mówiła Michałowi) to w tym czasie jej mąż mógłby pomoc przy lekcjach pasierbom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie rację dziewczyny, młode małżeństwa za miasto ciągną. A potem z dziećmi masę problemów jest. Znam to dokładnie. Bardzo bliskie mi osoby marzyły o przeprowadzce na wieś. Dopięli swego, postawili śliczny domek w cichej odludnej okolicy. Niby fajnie, ale my troszkę dziwiliśmy się jak oni dadzą sobie radę. Młodzi pracują w mieście, każde w innej części. Małe dzieci do dwóch różnych placówek chodzą w jeszcze innej dzielnicy. No i szybko życie im język pokazało. Mieszkanie w musieli wynająć, bo nie dawali dłużej rady. Do domku tylko na weekend jeżdżą. Patrząc na Klan właśnie o tych moich młodych myślałam. Ech.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Myślę, że jedna taka scena z doktorostwem na rok, musi nam wystarczyć! :/ Ich miny mówiły same za siebie... Miałam wrażenie, że Kotulanka bardzo się zmuszała, zeby to zagrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Właśnie doszła do mnie przykra wiadomość, zmarła jedna z moich ulubionych aktorek Gabriela Kownacka :( Chociaż z klanem nie miała nic wspólnego, to musiałam o tym wspomnieć, bo bardzo mi przykro z tego powodu! :( Była świetną aktorką i wspaniałą osobą! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejszy odcinek mnie ubawił :) Feli tak żałośnie wyglądał wciśnięty w kołnierz jak żółw w swej skorupie, i te bilety w Gwadelupie, że aż uroczo Leszek były gangster z brzuszkiem w grzecznym kubraczku dziadunia Krystyna namawiająca do kłamstwa No i Ryszard, pan i władca, łaskawie pozwalający swej poddanej na tydzień roboty poza pałacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och nie ! a tak jej kibicowałam w powrocie do zdrowia, strasznie to smutne :( choć słyszałam o przerzutach do mózgu, to jednak miałam nadzieje, ze jej się uda. To tez jedna z moich ulubionych aktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Też miałam taką nadzieję..... Niestety nie udało się, przegrała! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mój Boże! Wielka szkoda. ❤️❤️❤️ Słyszałam, że pani Kownacka przez lata walczyła z chorobą nowotworową piersi. Niestety przerzuty miała, raczysko mózg zaatakowało. Wiedząc o tej strasznej chorobie liczyłam się z faktem, że pewnie pani Gabriela odejdzie. A teraz gdy stało się, jest to taka bardzo przykra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feli z pod celi
I znowu ten Małysz. Jak ja nie lubię tego anorektyka. Zbliża się sezon więc będę częściej atakowany tym szczurzym wąsikiem. A Kownackiej bardzo mi szkoda, prawdziwa kobieta z klasą. Pamiętam jak kiedyś miałem nauczycielkę od polskiego bardzo podobną do niej i też kobieta miała duży szacunek u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo smutna wiadomość, tez bardzo ją lubiłam :( skoro dziś Klan o 16.00 to nie obejrzę - liczę na Wasze streszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Ja też nie obejrzę! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że przed 16 wrócę do domku. Jeśli tak będzie, to dziewczyny nie martwcie się, machnę Wam streszczonko.:) Hu hu ha... nasza zima zła... szczypie w nosy... szczypie w uszy... mroźnym śniegiem w koło prószy... Tak leciał tan przedszkolny szlagier? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinda
Zobaczcie córkę rysia, jaka podobna. ;) http://nocoty.pl/title,Oto-prawdziwa-corka-Rysia-z-Klanu-FOTO,wid,12903277,wiadomosc.html?ticaid=6b574

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycolinda
Swoją drogą kafe mogłoby zrobić coś żeby te linki wklejały się normalnie. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to tak. Aga w dalszym ciągu nie chce dać dawnej koleżance telefonu do Ryśka. Marek podpowiada jeż, żeby uprzedziła wuja o możliwości pojawienia się artykułu w Brukowej. Dzisiaj Paweł ładnie cmoknął Krysię. :):) Bogna dalej trinkuje i zaciera ślady, a Leszek z nalazł w śmieciach pustą butelkę po wódce. Kamila chce startować w zawodach pływackich i zaprasza Błażeja. Jego nowa dziewczyna też tam będzie startowała. Może ostro być.:D Alicja prosi, żeby Lubiczowie przyjęli zaproszenie Andrzeja na piątkową kolację.:P Grażyna przyjeżdża do Moni. Zapoznaje się z potrzebami Feliego i namawia go na kontrolne RTG. Monika wyciąga kasę na badania. Oczywiście będą diagnozowali go w Elmedzie. I to byłoby na tyle. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkurza mnie watek z tym mezem
Alicji! od kilku dobrych lat go ciagna! a ta glupia baba wraca do niego az do kolejnego romansu a potem znowu smeci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×