Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość podobno Baska znajdzie
nie wkurwia was ten gach Moniki? wedlug mnie jest wyjatkowo bezplciowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość och Karol!
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Widzę, że Krycha powoli traci cierpliwość do swojego samca alfa! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubicz jest
upierdliwy, Krysia powinna powiedzieć co myśli o jego zachowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie oglądałam wczoraj, nie wiem co Paweł konkretnie powiedziała, ale w sumie ma prawo być niezadowolony, choć jak bym zły, to przesada...W końcu Norbert jest ledwo chłopakiem Olki, będący gościem u nich, a z tym okapem to wyszedł przed szereg, bo sam stwierdził, że do naprawi...co innego z tymi firankami, jak go Krysia poprosiła...Można powiedzieć, że zaczął się rządzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcial pomoc zamiast stac jak
cipa a wszyscy sie go czepiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Coraz bardziej lubię Moni za te pojazdy, które robi Feliksowi!! :D Nie interesują mnie zapchajdziury w postaci Kingi i jej męża i Rafalskiego z Donatą i Karoliną! Nudne te wątki z nimi! Co pani dziekan miała dzisiaj na sobie?! Wyglądało jak worek na kartofle! :/ Teraz wszyscy Lubiczowie będą czytać tomy klanu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Kinga i jej kram jest okropny! Uwielbiam Moni i Feliego :D. Kolejny nudny wątek szykuje się córką Gabrieli i z tym pseudo Niemcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Pewnie i tak w końcu Michał będzie z Kingą, bo te ich małżeństwa jakieś na siłę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Jak szybko Karolina kupiła mieszkanie, ledwo coś napomknęli :D, no i Boreccy też się szybko wyprowadzają...Kinga pojechała z tym, że lepiej dojeżdżać do szkoły do Warszawy, bo tam ma jeleni ;), do odbierania chłopaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość życzliwa podczytująca
Rzadko ostatnio Klan oglądam,na TV Polonii nie ma 😭 więc może mi coś umknęło.... Denatka ma nowe mieszkanie? Wczoraj coś wspominała,że chce się wyprowadzic dalej od mamusi-Irenki,więc myślałam,że mieszka tam,gdzie mieszkała .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klano-fanka
Michał raczej z Kingą nie będzie. Z nowych streszczeń wynika, że Zyta będzie w ciąży. A Norbert zamieszka na stałe u Lubiczów! :D Do nudnych wątków zaliczam jeszcze rodzinkę Cześki i Darka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie było mieszkanie Rafalskiego? Tyle zmian w tych mieszkaniach, tu nowy pokój tam dobudują większa kuchnie, ze już się pogubiłam Zyta w ciąży ? oby nowe dziecko Michala było fajniejsze niż jego bracia ;) Kinga jest wyjątkowo nudna wszystkie kwestie wypowiada tym samym tonem „euforycznie krzyczącym o ile można tak powiedzieć i to jej ciągle powtarzanie, ze chce być matka z prawdziwego zdarzenia, co to za dziwne stwierdzenie, a jakie to sa matki z prawdziwego zdarzenia? Wystarczy ze będzie dobra i odpowiedzialna matka. Watek z pseudo nastolatkiem niemcem tez mi jakoś nie leży, niebyt ciekawy :o Ale fajna dziś była Grazyna, kiedy powiedziała o Mariuszu, ze jest niewiele mądrzejszy od jej męża :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słyszeliście, co powiedział Rysio? powiedział: dupa :D czy to pierwszy raz w Klanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
mi się wydawało, że to Rafalskiego mieszkanie, ale faktycznie jakieś inne...Kinga dla mnie nie tyle jest nuda, co pretensjonalna i jakaś taka rozmemłana, no nie budzi sympatii ;). Rychu był dziś najlepszy, sugestywnie do Mariusza gadał! Graża tez ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Trzeba przyznać, ze Niklińska prawie się nie zmienia, dalej bardzo świeżo i młodo wygląda, a już powoli jest pod 30...a ten jej wątek od czapy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nowe mieszkanie i od razu całe urządzone, łącznie z obrazami, chyba, ze takie się kupuje, nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
ekspresowo kupili to mieszkanie :D, tzn. chodzi mi o mieszkanie Karoliny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
najbardziej to mi w tym nowym domu nie pasują Cześka i Darek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki nagły wysyp nowych mieszkań i domów w Klanie a Niklińskiej jakoś nie lubię, chociaż ładna jest. Zawsze wyglądała za dojrzale, takie ma rysy twarzy, przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
za dojrzale, hmm dla mnie własnie wygląda jakby miała 19 lat, a ma 27 lat...ja ją lubie jak gra, a że jej nie znam, więc nie wiem jaka jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle nowych mieszkań, ze trudno sie połapać ktore do kogo należy :) a Niklinska ładna, fakt Mieszkanie Czeski i Darka paskudne, puste i jakieś takie zimne Ciekawe czy Michał przeprowadzi się do mieszkania Beaty tego które już znamy, czy okaże się ze stare mieszkanie Boreckiej ma jakiś nowy układ, i znów się będziemy zastanawiać czy to to samo mieszkanie A przeprowadzek ostatnio w klanie sporo- Czeska, Beata, Karolina, może Michał, Donata, no i samiec alfa wspominał cos o usamodzielnieniu się Olki ( a może to była doktorowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
mi się zdaje, że ten dom Cześki i Darka, to po prostu jakieś pomieszczenie, nie koniecznie faktycznie dom...choć co dziwne pokazują kuchnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
a ten Oskar to jakaś atrapa, mówi jak automat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karor
dajcie nastepne opisy odcinkowjesli macie bo nie wiem skad je brać. :)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rysio niczym lady Macbeth widzi krew na swych rekach i obsesyjnie myje rączki :D tak sobie myslę...Oscar jest bratem Jerzego, a Kamila siostrą, a Oscar jakos w ogóle sie nią nie interesuje...pozatym nagle przeniósł się ze swoja firmą do Warszawy, a działa w tej samej branży, co Jerzy (maszyny budowlane) więc zamiast się połączyć robia sobie konkurencję...dziwne to wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też uważam, że Klan dziwny się zrobił. Jakiś taki rozmemłany. Nawet ostatnie przygody Ryśka nie zmieniają tego. Film rozlazły się stał. Nudne wątki i kiepskie dialogi rozciągnięte do granic. Często łapię się na tym, że niby patrzę, słucham, a myśli gdzieś mi ulatują. Nie mogę się skupić na akcji.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo oni juz pewnie nie
pamietaja ze jerzy i oskar to bracia...:P swoja droga to ogladajac wczoraj rodzinke Kinga-trole-oskar az mi sie nie dobrze zrobilo... caly czas dzieci podrzucac do babci.. jej powinni zabrac prawa rodzicielskie bo sie nie nadaje na matke.. przypilnowac dzieci nie moze bo jej kuchnie przywoza, odebrac dzieci tez nie bo za daleko.. nie da sie tego ogladac:( niech ich wysla na wieki wiekow do niemiec. hm a moze to jest tak z oskarem i jerzym ze np oskar i jerzy maja wspolnego ojca a jerzy z kamila np wspolna matke i wtedy teoretycznie oskar z kamila nie byliby zadna rodzina;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lipaaa
Nie...chyba raczej cała trójka ma wspólnego ojca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×