Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Jeśli to naprawdę naturalne, to jeszcze większa porażka. Jak można mieć coś tak nienaturalnego na głowie? Jeśli jest się posiadaczem gęstych, i mocnych włosów, to dobry fryzjer potrafi wspaniałą ozdobę głowy zrobić. Dziwię się temu, dlaczego pan Piechociński naraża się na dywagacje: peruka to czy nie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chcę kawy, dużo mocnej kawy! Może być nawet z odrobinką koniaczku! Masakra jakaś pogodowa dzisiaj. Oczy na zapałki mam, a i tak ledwo co widzę. Kawę proszę! Kto mi uzdrawiającą kawę zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malina, już wysyłam! :) Zrobiłam sobie, za chwilę będzie też kawka dla Ciebie!! :)) I popieram Cię w 100%!! Uważam, że kobieta po 50tce dopiero powinna zacząć korzystać z życia!! Kiedy dzieci już odchowane, wyfrunęły z gniazd, w końcu jest czas dla siebie i trzeba z niego korzystać!! :) Apeluję o powrót wątku z fitness clubem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan (odcinek: 2063) Jacek jedzie do Pułtuska. Właściciel motelu zobaczył zdjęcie Beaty i wydaje mu się, że osoba, która zaczyna u niego pracę, to poszukiwana Borecka. Niestety, to pomyłka. Norbert spędził weekend z matką. Ola wypytuje go, czy za nią tęsknił. Surmaczowa wybiera się na Sadybę, aby wesprzeć Elżbietę. Koziełło i Krystyna uważają, że to kiepski pomysł. Zyta martwi się, że mimo kolejnych prób nie może zajść w ciążę. Denerwuje ją postawa Michała, który myśli tylko o Beacie. Krystyna zostaje zaproszona do studia radiowego w związku z książką Vujkovicia. Klan (odcinek: 2064) Paweł i Pawełek słuchają wywiadu, którego Krystyna udziela w porannej audycji radiowej. Szef wydawnictwa oświadcza, że chciałby jak najszybciej otrzymać tłumaczenie powieści Vujkovicia. Alicja i Koziełło obiecują przejąć część obowiązków Lubiczowej, aby mogła dokończyć przekład. Michał niechętnie zgadza się na badania płodności. Twierdzi, że skoro ma dwóch synów, to musi być zdrowy. Antek i Renata martwią się o Jerzego, który załamał się po zniknięciu córki. Bogna wybiera się na spotkanie grupy AA. Zgadza się, aby niania zajęła się dziećmi. Klan (odcinek: 2065) Michał udaje się na badania. Bogna informuje męża, że ma zamiar pojechać do Hrubieszowa, gdyż chce porozmawiać z siostrą. Monika narzeka na Feliksa i jego nową pracę. Mimo to wyprawia mu przyjęcie urodzinowe. Bolek zaprasza Krystynę i Pawła na weekend majowy do Woli Tureckiej. Surmaczowa wypytuje Stanisławę o postępy w poszukiwaniach Beaty. Ku zgorszeniu Jeremiasza sugeruje, że ktoś mógł porwać Borecką z miłości. Michał odbiera wyniki badań - nic nie stoi na przeszkodzie, aby ponownie został ojcem. Klan (odcinek: 2066) Monika jest zła na Feliksa o jego zachowanie. Mężczyzna próbuje się tłumaczyć - jest na okresie próbnym i nie może odmówić kolegom. Gabriela podpuszcza przyjaciółkę, aby wyrzuciła Feliksa. Przed wizytą u Koziełły Zyta szuka informacji w książkach medycznych, aby dokładniej zinterpretować wyniki Michała. Lekarz potwierdza dobre wyniki jej męża. Surmaczowa wypytuje Elżbietę o śledztwo. Bogna wyjeżdża do Hrubieszowa, a dzieci zostają pod opieką Jagody. Stanisława i Jeremiasz proponują Chojnickiej wyjazd na uroczystość beatyfikacji Ojca Świętego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy! :) A koniaczek to może wieczorkiem, bo w ciągu dnia prowadzę! :) Miłego dnia, nam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojka
mi tak Moni w dluzszych wlosach pasuje bo ma je zawsze ulozone i zmienia nieco dlugosc ,fryzurke tez .....najgorsze sa starsze babki ktore chodza wciaz w kucyku a la malolata albo jakos spiete do gory ochydnymi spinkami,to jest dla mnie straszne ....albo sredniej dlugosci wloski ladnie uczesane albo precz ze spinkami i gumkami ,jest tyle nowoczesnych krotkichi "krotszych fryzurek ktore lepiej wygladaja u starszych pan niz te dlugie straki Laura Łacz elegancka kobieta ale te ulizane wlosy niezmiennie do 30 lat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojojojka
od 30 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie może kto będzie grał nową Beatę? Ten pomysł Ryśka z zawiezieniem Bożenki na wieś, to taki trochę na siłę, podłamaną dziewczynę che zostawić pod opieką dalszej rodziny, poza tym chyba lekko przesadzają, że aż miesiąc ma siedzieć w domu, skoro funkcjonuje prawie normalnie. nawet jak nie może czytać i pisać, to w szkole chociaż by słuchała co mówią nauczyciele, zawsze coś, choćby 2, 3 godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może dziewczyna, która ją gra, ma jakieś pilne wyjazdy, itp? jest tancerka, może ma konkurs czy coś :) coś poza tym musi się dziać :) będzie jakaś aktorka zamiast Beaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zrozumiałam że będzie jakaś nowa zamiast starej Beaty, ale nie wczytywałam się, bo wątek jest mega denny ;) Klankowa, aż tak wiele nie straciłaś, ja ostatnio też oglądam w kratkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi z ta beata?
niemam pojecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata znika z Klanu, poczytaj ze dwie ostanie strony tematu :) na razie chyba ma zaginąć, potem zawsze może się odnaleźć, jak będzie chciała wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michałowi wyjdzie, że jest w porządku, a z Zytką nie wiem, nie ma jeszcze w opisach ;), podejrzewam że coś wyjdzie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze co do Beaty, to to jakoś scenarzyści od dawna nie mieli na nią pomysłu, niby ma nowy dom, własną firmę, a te wątki jakieś takie schematyczne, nudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
A w jaki to sposób Michał będzie miał to badanie plemników? Sam sobie strzepie, pielęgniarka pomoże czy Zytka napluje w probóweczkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się wydaje, że na uczelni będą ją odciążać ;), tzn. może jakaś papierkowa robota. No Michał ma synów, tylko że maja ok. 10 lat, od tego czasu jego płodność mogła się zmienić ;), ale wyjdzie że się nie zmieniła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej chodziło o Deptułę, nie Koziełłe ;). Swoją drogą zupełnie nie ma Mariolki, ale może to i lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaległociDuze
witajcie, z braku czasu nie oglądałam Klanu ok. 2 miesiące, wczoraj widziałam odcinek i nie mogę się połapać. Napiszcie proszę co stało się z Bożenką? Dlaczego nie może tańczyc? i kim jest ta babka nauczycielka, chyba Weronika ma na imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Wyjdzie na to, że Michał strzela ślepakami a ojcem tych dwóch bękartów jest jakiś ćpun z dworca centralnego. Oj, będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Wyjdzie na to, że Michał strzela ślepakami a ojcem tych dwóch bękartów jest jakiś ćpun z dworca centralnego. Oj, będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Ups, zdublowało się. Ale to nie szkodzi, czytajcie dziewuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×