Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Marek chyba się wyrabia! bo był czas, kiedy miałam go okrzyknąć największym sztywniakiem Klanu, ale chyba jest fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to fakt z Markiem, no ale Weronika przy Adze strasznie blado z grą aktorską wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi, jak sprawa z Mironem? ostatnio oglądam w kratkę, coś słyszałam, że on chce ustalenia ojcostwa, czy coś już w tej sprawie się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie oglądam każdego odcinka, ale zdaje mi się, że wątek z ustaleniem ojcostwa się jeszcze nie rozwinął...ale pewnie polecą szablonem, że Marek będzie chronił Age i Zosie, będzie ich prawnikiem ;). Mi się nie podoba, że ledwo Aga i Markiem zaczęła być, a od razu prawie ze sobą zamieszkali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mogli darować tę pannę czającą się za Weroniką i tym młodym i ten jest tekst zniszczę panią :D, tak zapewne powiedziała by uczennica do nauczycielki :D, to takie jak z opery mydlanej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, widzę (po drzwiach), że pan doktor przejął gabinet Krystyny! :) I słyszę, że w klanie jakaś nowa muzyczka leci! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
i Feli sie pewni teraz w hazard wkręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja poznaję inny lokal. Poznaję po takim schodku, który do pokoju prowadzi. Czyli pokój niżej niż cała reszta mieszkania. Kiedyś było to ciepłe gniazdeczko młodziutkiej kochanki Jerzego. Następnie gabinet wuja Stefana, a potem Rafalskiego. Teraz jest mieszkankiem Oli i Norberta. Pewnie jeszcze gdzieś się przewinęło, to już tyle lat. Mówicie, że Weronika sztucznie gra? A mnie się podoba. :) I wiecie co? Koniaczek dzisiaj za mną chodzi. :P No to po koniaczku?? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj bedzie sie dzialo
Klan - odc. 2061 Jacek z samego rana odwiedza Agnieszkę i Marka. Chciałby się poradzić prawnika, co można zrobić w sprawie firmy Beaty. Marek radzi wystąpić do sądu z wnioskiem o powołanie kuratora, który zajmie się firmą. Sugeruje, aby został nim Jacek. Ola odwiedza ojca w Elmedzie. Robi mu wymówki z powodu jego spotkania z ojcem Norberta. Psychiatra twierdzi, że matka Norberta jest w lepszym stanie. Właściwie można byłoby ją wypisać, ale pod jednym warunkiem. Nie może mieszkać sama. Jacek idzie do swojego kolegi, dyrektora banku, który wczoraj niespodziewanie zaproponował mu świetne stanowisko. Wymawiając się problemami rodzinnymi, odrzuca propozycję. W domu dzieciom tłumaczy, że na razie, dopóki mamusia się nie znajdzie, będzie zajmował się nimi i firmą. Małgorzata zagląda na Sadybę. Próbuje zaprosić Jerzego i Elżbietę na imprezę z okazji urodzin Eugeniusza. Grażynka i Rysiek czytają na ulicy ogłoszenie o zaginięciu Beaty. Norbert wraca do domu w kiepskim nastroju. Oświadcza Oli, że zmuszony jest przenieść się do matki. Klan - odc. 2062 Ola od samego rana jest w smutnym nastroju. Norbert próbuje ją przekonać, że przeprowadzi się z powrotem, jak tylko stan zdrowia jego matki się poprawi. Ola nie bardzo w to wierzy i chce przenieść się razem z nim. Norbert się nie zgadza. Rysiek prosi Mariusza, żeby on i jego koledzy taksówkarze rozpowszechnili ulotki o zaginięciu Beaty. Agata przynosi do Rosso swoje szkice projektu dla Kazunia. Nie chce już z nim więcej współpracować. Narzeka na zbyt rubaszne zachowanie swojego klienta. Maciek pokazuje Kasi kupon loterii z rzekomą wygraną. Szybko jednak przyznaje, że to żart prima aprilisowy. Ola żali się matce na Norberta. Krystyna twierdzi, że postępowanie chłopaka jest właśnie dowodem jego dojrzałości i odpowiedzialności. Paweł namawia, żeby się do nich z powrotem przeprowadziła. Jacek odbiera telefon z Fundacji Zaginionych. Jakiś człowiek z okolic Pułtuska twierdzi, że widział tam Beatę. Jacek dzwoni pod wskazany numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie beata bedzie miala
zanik pamieci, bardzo sie zmieni, moze jakas operacja , zeby mozna bylo ja zamienic na inna aktorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Lavransa
ŻAŁOSNE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czym się podniecacie???????????????????? Nie macie swojego życia?????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie beata bedzie miala
mamy, ale lubimy sie zrelaksowac. I nawet poczytac tyle, zeby podejrzewac , ze chyba chodzi ci o córke Lawransa nie Lavransa:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten wątek z Beatą
to odgrzewanie starego kotleta, w podobny sposób podmielini Michała, też zaginął, też miał zanik pamięci, i ooo później się odnalazł, stary nowy Michał, po co tak gmatwiać, chyba logiczne że w filmie występują aktorzy którzy z czasem mogą się zmieniać, mogli podać do wiadomości że Beata rezygnuje i za nią wchodzi inna aktorka, O albo mogli wymyśleć że zatrudniła Beata nowego technologa, wypróbowała jego krem, który spowodował poparzenia, musi przejść operację plastyczną i wtedy zmienia się aktorkę, ewentualnie jakaś zawiedziona klientka, wylała na nią kwas siarkowy etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Lavransa
"pewnie B..." czy coś tam..:P chodziło mi o córkę ..właśnie!!!! Lavrsa...;D Krystyna- córka Lavransa- Undeset Sigrid! Masz rację- KLAN- do tej prozy się nie umywa! Zresztą o czym MOWA!??? Szmatławiec do...KLASYKI!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córka Lavransa
ha,,, to tylko złość- Lavransa!!!! LAVRANSA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
To że Małysz kończy karierę nie oznacza, że skoki narciarskie znikną z anteny TVP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kumam czemu Jacenty
nie może pogodzić dyrektorowania w Banku kolegi z prowadzeniem firmy Beaty??? przecież dla Jacka i firmy Beaty byłby to czysty zysk: sam sobie pożyczałby hajs, a potem umarzał by kredyty, co najwyżej obniżałby oprocentowania lokat i podwyższał oprocentowanie kredytów klientom banku, żeby spłacić długi żony. A pomysł z karierą akademicką Olki przedni: jak zacznie doktorat na państwowej uczelni, najlepiej u Deptuły albo u Stjepana, to znowu będzie miała zajęcie na najbliższe 10 lat, no i jednocześnie będzie wykładać w tej swojej pseudouczelni pedagogicznej, bo Olusię jako córkę pani Dziekan z UW będa musieli zatrudnić i jej wypłacać co miesiąc z 5 tys, pensji + granty na badania nad dziećmi ulicy w zakonie u ciotki Doroty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japikolemasakiera
malina-wagina - jestem Twoją fanką. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edyta wyjeżdża? Feli bohater? Nic nie wiem. Nie dane mi było wczoraj oglądać. :( Liczę na dzisiejszą powtórkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina-wagina
Ja jestem. Jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2 odcinków pod rząd nie oglądałam ostatnio, ale dziś obejrzę wczorajszą powtórkę ;). Akurat z Ryśkiem, to wiadomo że musieli go uniewinnić, więc już nawet mogli tych rozpraw nie pokazywać, bo i tak wynik wiadomy :D Moim zdaniem głupio Krysia postąpiła że jednak bez zgody Stiepana będzie tłumaczyć książkę...bez przesady, to tylko książka (proza), a nie szczepionka ratująca życie milionom ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy matka Norberta rozdzieli Olkę i Norberta czy nie ;). Wątek z zaginioną Beatą bez komentarza, jak ktoś napisał powtórka z rozrywki do tego zupełnie nie uzasadniona, bo po prostu można podmienić aktorkę i już...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątek z Panią Lisek przesadzony, ale nawet fajny ;), ja bym miała gdzieś tę całą książkę skoro Wujkovic zlecił tłumaczenie tej Lisek, a Krysia jak zwykle jest ponad to :D. Ale Moni się na Feliego rzuciła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten Krysi student wyglądał na 35 lat, no bez przesady, do tego z obrączką na ręku, nie wyglądał na studenta 4 roku, do tego to studia dzienne!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×