Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość solaaaaaaa
No właśnie, mogli zmałpować z Samego Życia. Dla mnie to było super, jak ,,stara" Agnieszka przedstawiła ,,nową", mówiąc, że teraz ona ją zastąpi :D Z Beatą mogli zrobić tak samo, albo wywieźć całą rodzinę zagranicę, nie mogę patrzeć nie tylko na Małgośkę, ale też na Jaśka, który zgrywa dorosłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
a mnie z nich wszystkich jaco najbardziej wnerwia. Przeciez mogli latwo z tego wybrnac: Beatka przemeczona pojechala do spa, kliniki urody itd gdzies na 2 tyg (np z Gocha) i wraca odmieniona, tryskajaca energia, az by sie jasiowi wasik zawinal. Dajcie typy postaci na Beatke, (w koncu scenarzysci to czytaja). Ruda Walach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o Wałach by
pasowała, albo np Wagner

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dobre z tym wąsikiem :D:D ja też uważam że tn pomysl z Beatą jest glupi,nie oglądam Klanu tylko co jakiś czas kawalek w przerwie na reklamy jak ogladam cos innego i patrzę,a tu nagle ni stąd ni z owąd :O głupie rozwiazanie.Ale nie lubiłam jej,podobnie jak całej jej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Notting Hill
a może Magdalena Wójcik do roli Beaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Wójcik super, Wagner chyba trochu zbyt wiekowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyta cieślukowa
Brodzikowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasnogórski Żigolo
Beatę powinien zagrać Tomasz Jacyków. Ten sam wigor, ten błysk w oku. Taki sam wyzyższający się ton głosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadki Marka ile to osób ginie rocznie w Polsce i takie tam suche fakty, trochę nie na miejscu, jak ginie ktoś bliski...fakt że to nie jego ktoś bliski tylko Agi. Scenę z Małgośką mogli darować...A czy coś wiecie kiedy coś się wyjaśni? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie nie prędko sie wyjaśni, sadzac z tego co mówi reżyser : "Na razie sytuacja wygląda tak, że aktorka już nie wróci do serialu. My gramy, że jej nie ma, zniknęła. Myślę, że przez dłuższy czas na pewno nie będziemy szukać nikogo na jej miejsce - powiedział "Faktowi" reżyser "Klanu " "Czy Borecka się znajdzie? Jeśli tylko pani Dorota Naruszewicz wyrazi takie życzenie, to oczywiście! To wspaniała aktorka, piękna kobieta i dużej klasy człowiek, więc zawsze ma u nas miejsce - powiedział Światu Seriali producent Klanu Wojciech Niżyński. " wiec dlugo bedziemy odladac takie nastroje w Klanie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjasni sie jak Naruszewicz
zechce wrocic do serialu a wiec niepredko;). tez mam nadzieje, ze nie beda teraz lamentowac na ten temat bo w koncu wszyscy sie tym wyrzygamy mnie wkurzyl Jerzy. Kamila chce pomoc, zrobic ulotki a on jej burczy i wali teksty po co jej informacje o wiek czy wzrost Beaty:/. rozumiem, ma nerwy ale akurat to co zrobila Kamila, jest rozsadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie, czyli do wakacji mamy lamenty gwarantowane :O, a może po wakacjach się namyślą... Polecieli szablonem serialowym z tym, jak Jacek w nienagannym garniturku poszedł na policję wykłócać z szeregowym policjantem, który wiadomo że nic nie może, bezsensu...jakoś mnie ten Jeremiaszek wkurza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle mnie dziwi, czemu każą Oli tak grubo się ubierać? Dzisiaj, będąc w swoim mieszkaniu, miała na sobie dwa bardzo grube swetry i jeszcze do tego zamotany na szyi wielki szal. Rozumiem, że chłodnawo jeszcze jest, no ale bez przesady! Ja, siedząc od kilku godzin przy komputerze, w koszulce z krótkim rękawkiem jestem i w leginsach. Jakoś wcale nie zmarzłam. :D Jeszcze popijam sobie zimną mineralkę. I fajnie jest! :D A pan aspirant sztabowy miał na sobie strasznie wygnieciony mundur. Mam w rodzinie i policjantów i wojskowych. Żadnego z nich, nigdy w czymś takim nie widziałam! Wiem, że gdyby ktoś z ich podwładnych stawił się w tak wygniecionym mundurze, to nie zostałby dopuszczony do służby! Nigdy w życiu! Państwo od kostiumów - żelazka parowe w dłoń!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert z olką chciał po-szczytować w łóżku a tu matka przyszła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbert zrobił
się jakiś taki fajny facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie nie usmiecha
ogladanie jeczacej eli i placzliwej malgosi przez kolejne pol roku...teraz to juz nie bedzie nowych watkow, wszystko zdominuje to zaginiecie, mogliby dac nowa aktorke i tyle, np. Ilona Ostrowska, Ilona Wrońska, renata dancewicz...a nie teraz beda tylko jakies smuty walic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi tez sie nie usmiecha
norbetowi sie zachcialo seksu, zrobil sie frywony :P takie rzeczy w klanie o 18...Bozesz Ty moj kochany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe_teria.pl
Kamila powiedziała, że zaginęła kuzynka bo dziwnie by to zabrzmiało jakby powiedziała prawdę czyli że to córka brata-starsza od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no a tak w ogóle
to czy nie przesadzili z tym, że Jurek i Kamila to rodzeństwo? czy to jakieś przyszywane czy jakieś takie inne rodzeństwo? przecież Jurek ma z 55 lat a Kamila ile 18?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazazaza
Dorotę powinni uśmiercić, bo zamiana aktora,który gra Michała woła o pomstę do nieba. Znów Klan wsadzi jakąś beznadziejną aktorkę, że wszyscy będę mieli dosyć,że ta co gra Małgosię, będzie wyglądzać już bardziej naturalnie. W Barwach szczęścia tak zrobili z Romanem, to i tu tez tak pownno być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Barwach Romek jeszcze żyje!
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uha plucha
Ja proponuję to co w Dynastii zrobili, Beatę porwało UFO zrobili jej operację plastyczną bo testowali kremy i twarz wypaliło. Poźniej UFO oddaje zmienioną Beatkę. Jakie to proste! Do scenarzysty: trochę wyobraźni drogi panie!!! A Rysiek mial odejść i otworzyć kiosk!!! Zrobił z geby cholewę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Barwach Romek jeszcze żyje!
A co do tej grubej garderoby Olki (na które też ostatnio zwracam uwagę), po prostu Norbercik jej nie dogrzewa, bo i kiedy? Jak nie pisanie magisterki przeszkadza, to mamusia Norbercika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Barwach Romek jeszcze żyje!
Pewnie po wnikliwej kalkulacji Rysio stwierdził, że w kiosku nigdy nie zarobi tyle co w Klanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85Serial
Powiedzcie mi czemu Błażej do Pani surmaczowej mówił Ciociu, a do jej męża tato. No chyba sie az tak nie przesłyszalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego? Bo Błażej mam matkę. Ojca nie. Tadeusz Koziełło adoptował go, więc stał się jego ojcem. A jak do Ani Surmacz ma mówić? No chyba nie pani? Ciociu, to jest dobre rozwiązanie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale on jest oblesny
juz wiem: Ada Fijal na Beatke albo Anna Mucha, wyobrazacie sobie jak rozrusza jacentego i wasika? pokaze im wszystkie sztuczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mucha jest
przereklamowana i się nie nadaje, zresztą jest za młoda na rolę Beaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałabym zeby Beate zagrała jakaś znana aktorka, Ada Fijał kojarzyłaby mi sie z kochanką Darka, Anna Mucha ze wszystkim tylko nie z matką ;) moim zdaniem lepiej wpasowałaby sie w role jakaś mało znana aktorka. Chociaż ktos wyżej proponował Magdalene Wójcik, ona mogłaby byc, fajna z niej ciepła kobitka ;) Jerzy i Kamila maja tego samego ojca i różne matki. Maja jeszcze jednego brata Oskara (tez inna matka) ktory obecnie jest mężem Kingi (matka dzieci Michała) a Oskar ma siostrę ale nie wiem czy ona ma tego samego ojca co Oskar i Jerzy. ufff te ich koligacje, niczym w Modzie na sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85serial
Malina spokojnie... Faktycznie zapomnialam o jego matce. Teraz juz mi sie wszystko zgadza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×