Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość sprawdź........
Ja też bardzo Podszewkę lubię. A rola pani Dąbrowskiej genialna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie te okulary na czubku nosa się nie podobają... :/ Taa, Paweł kazał Krysi jeszcze się kimnąć! :D Na szczęście wczoraj też chyba nie miała koszuli?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas mówiło się - uderzyć w kimono. :D Nie mogłam wczoraj oglądać, może dzisiaj to nadrobię. Koleżanko, ja czasem plusy na samym czubku noszę. Wtedy górą widzę otoczenie, a dołem czytam. :D Bożą Podszewkę bardzo lubię. Marię, Wandzię, Bronisia, Józię, Gieniusię, Maryśkę ( tylko w Kingi Preis wykonaniu) Janeczkę. Ale najbardziej to ten pan w roli Ryszarda Ursynowicza mi się podoba! ;) http://www.filmpolski.pl/fp/index.php/118149

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina wilgotna wagina
Na widok pana Zielińskiego zawsze mam mokre majtki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina wilgotna wagina
A co, obdzieliłaś pół osiedla chorobą weneryczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale cipaa
Był w pytę, po prostu boski. A Ty co o nim myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te serial mnie przeraża
:o Z odcinka na odcinek robi się coraz głupszy i bardziej denny:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teN serial mnie przeraża
sorki za literówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 85serial
Broniłam magistra w maju, i jakos nie pamietam zebym 24 na dobę o tym gadala. Nie moge patrzec na olke i to jej przeżywanie pracy. Zreszta nie tylko jej. Wszyscy to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka mogłaby dać (lub ewentualnie zlecić odpłatnie) do napisania magisterkę Krystynie. W jeden wieczór by jej magistra odwaliła a tak Olka chodzi i przezywa jakby doktorat na Harvardzie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka przeżywa pisanie tej
pracy jakby to ona pierwsza na świecie pisała mgr:oTo normalna sprawa w tych czasach a ona przeżywa bardziej niż jakby trafiła 6 w totka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle te jej studia są jakos dziwnie przerysowane,mnóstwo ludzi już tam studiowała a nad nikim sie tak nie rozczulali jak nad nią.Chyba że jest wyjątkowo tępa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Popieram w Klanie za bardzo
ugrzecznili i uprawomyślnili bochaterów, przeciez sma nazwa "Klan" wskazuje że Lubiczowie i Chojnickie to mafia, sitwa, polska Cosa Nostra! W realu Pawełek Lubicz nie prowadził by kliniki chirurgi plastycznej, bo Polski i ta są piękne i seksowne, każdy Turek i Arab to wie, tylko normalnom klinikę aborcyjnom i dom starców, gdzie ukraińskie piguły kasowały by emerytuff :P Tak samo Krycha nie traciła by cennego czasu na Uniwerku, jeno kosiła kasę po prywatnych szkółkach i przymuszała krzepkich dresików, by płacili jej w naturze za piąteczki w indeksie! Leszek to powinien być dalej gangsta, tym razem już jako świadek koronny i kapuś policji byłby podwójnie bezkarny i kosi ł by wiencej kasiory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumpernikiel pikiel
Ale pierdolisz jak potrzaskany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola malowała się jak miała 14 lat, nosiła niebieski płaszcz, wysokie buty, chodziła z Patrykiem, później był brunet z internetu, była wystrojona w żółtą sukiernkę i adidasy, inny na wakacjach płynął łódką z nią, jacyś mężczyźni zrobili im kawał, gdy ci byli sobą zajęci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądał ktoś Przepis na życie? Stockinger dołączył do obsady. Przyzwyczaiłam się do niego w roli Pawła i dziwnie mi oglądać go w innym serialu,u boku innej kobiety! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koleżanko, oglądałam. Z mieszanymi uczuciami. Ciągle Lubicza w nim widziałam. Chociaż biedak robił co mógł, żeby Cezary był inny, taki bardziej chamski i ordynarny. A jednak Pawła w nim się ciągle doszukiwałam. Cóż, tyle lat na Truskawieckiej robi swoje. :D I Krystyna bardziej do niego pasuje. Ta pani w Przepisie, jakaś taka za chuda, za sucha, za nerwowa. Krysia to jednak Krysia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No i właśnie dlatego część
aktorów wieje z tasiemcowych seriali. Jeszcze Jankowi Wieczorkowskiemu się udało, ale już Dorotce Naruszewicz nie...bo i tak gdzie się nie pokaże to będzie kojarzona tylko z Beatą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie, pewnie dlatego ich tak długo nie pozywali, trwały poszukiwania nowego bliźniaka, już wolę że nie podobny, ale przynajmniej jest tylko trochę wyższy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właściwie to nie wiem, co ta Aga sobie myślała, że lepiej mieć wpisane w metryce ojciec nieznany, nie rozumiem jej myślenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×