Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Ależ mi się wydaje, że Krysia uwzględniła na liście panią Stanisławę, albo przesłyszałam się. A Michał musi się poważnie nad sobą zastanowić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta, najpierw Wigilia jak wesele, teraz Śniadanie Wielkanocne nie mniejsze. I tak na ostatnią chwilkę? Czy scenarzyści myślą, że ludzie nie maja już aplanowanych świąt? No i jak tu przygotować takie przyjęcie? Trzydzieści krzeseł w domach macie? I tyleż samo zastawy? A gary niczym ze stołówki? Oj, nierealna sprawa. I niby we dwie (Krystyna i Ola) dla takiego tłumu wszystko same w ostatniej chwili przygotują?? Uuuu... taka sama wtopa jak i z tą Wigilią. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zdaję, że Panią Stenię z mężem uwzględniła, nie ciocię Stasię ;) Wiecie jeszcze zastawa to się znajdzie, zawsze może choćby Ela dowieźć, gorzej z krzesłami ;), ale ten huk roboty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej, że zawsze Krysia jęczała, jak cos miała zrobić w domu i Olka którą raz pokazali z mopem taka styrana, a co mówić o śniadaniu na 30 osób! :D. Chyba faktycznie Nas czytają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ubolewam nad tym, że Wieczorkowski nie gra już Michała. Lubiłam go w tej roli i teraz pewnie też by dodał tej postaci większego pazura i większej zadziorności ;) no, a z Zytką w duecie, to już w ogóle byłaby mieszanka wybuchowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktotak*
Krysia nic nie wspominała o pani Steni, na listę gości wpisała ciocię Stasię z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiczowie byli dziwnie zażenowani, jak Pawełek powiedział o rezurekcji ;). Kasia wymiata i wyszczuplała :), ale dziwię się że Ryśkowie pozwalają jej już samej po galeriach chodzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan robi się coraz bardziej liberalny ;). Kasia w 5 klasie biega sobie z koleżankami po galeriach ;). Kamila wyjeżdża sobie z chłopakiem w święta, a przymnijmy że jest dopiero w 2 klasie liceum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale macie jaja
wielkanocne. Macie nasrane we lbach ze tym glupim filmem sie podniecacie. plastikowym. lepiej byscie ksiazke do lapy wziely, ale pwnie nie wiecie co to jest....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajszy odcinek bardzo mi się podobał, i to jak Kamila powiedziała Jurkowi, ze w tym domu nie ma życia, i jak Grażynka zaganiała Kasię do sprzątania, a zwłaszcza scena z Anią i Błażejem. Fajny ten Błażej, taki rozsądny :) może trochę za bardzo, bo wiadomo, z jakiej rodziny pochodzi, a to zostawia ślady na całe życie.. ale ja lubię młodych, rozsądnych ludzi :) aż mi się łezka w oku zakręciła :) Co to było, na co nadepnął Paweł na końcu? Maciek do Kasi: zobacz, jaki ja mam porządek w pokoju. Kasia: No, jak w muzeum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Klan wyjątkowo o 15.15 Już wcześniej pisałam, że sceny u Koziełłów z Błażejem w roli głównej są coraz ciekawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy zauwazyliscie
ze jak wczoraj kasia odkurzala pokoj to zapomniala podlaczyc odkurzac do pradu :) no chyba ze ryskowie maja taki nowoczesny , bez kabla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Maćka znów zagonili do garów, a baby kawki piją i po galeriach latają :D Nie rozumiem wątku z paniką o te pawełkowe kulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko i córko :o Małgosia dała czadu. Nie bardzo wiem tylko po co to? I dlaczego tak zbiorowo to oglądali, skazując i nas na to :o A Maciek w garach bardzo mi się podobał :D "Już?" Pamiętam jak babcia mi dawała pianę do ubicia ręcznie to też tak pytałam "Juuuż?" jak jeszcze była w ogóle nie ubita :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Straszne było to nagranie Jaśka i jęcząca Małgośka...i już to widzę, jak każdy portal jakieś nagranie dzieciaków by opublikował...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz zaczynają odchylać w drugą stronę Ryśkowie, Kasia codziennie po galeriach lata w 5 klasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja oczywiście przegapiłam początek klanu dzisiaj, bo nie wiedziałam, że jest wcześniej... :/ Oglądałam mniej więcej od 3 sceny. Co tam się działo wcześniej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
piłkarza gra Zbigniew Suszyński - tak przynajmniej mi się wydaje - bo dzisiejszy Klan oglądałam jednym okiem ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
taaa niezłe ciacho ale grywa przewaznie czarne charakterki a i prywatnie też jest " niesforny" bo swego czasu obiło mi się o uszy, że został skazany za znęcanie się nad swoją matką :((( dokładnie nie pamiętam ale tak na 90% to chodziło o tego aktora....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izohelia
może ktoś ma lepszą pamięć i mnie skoryguje jeśli coś pokręciłam bo w moim wieku to już pamięć lubi płatać figle ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×