Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość dzisiaj jutro i pojutrze
tak będą!!Przed chwilą pani z tv mówila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuuuppppppppp
ale numer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2253 Spółka Marskon and Petie wycofała się z zakupu firmy Jacka. Borecki rozważa podjęcie kolejnej operacji bankowej, ale nie liczy na powodzenie. Tymczasem Darek spotyka się z Kają, chce zakończyć ich związek. Wyjaśnia dziewczynie, że nie chce zawieść córeczki i żony. Michał odwiedza Zytę w szpitalu. Weronika przyjeżdza do Agnieszki i opowiada jej, jak bardzo Marek za nią tęskni w Australii. Niespodziewanie z wizytą pojawia się Karol. 2254 Krystyna w porozumieniu ze Stiepanem zaprasza Danutę na piątkową kolację. Jerzy odwiedza Michała na budowie i zastaje go czytającego romans. Michał przyznaje ojcu, że wciąż zależy mu na Zycie. Jacek składa odpowiednie formularze w banku potrzebne do wykonania zastawu firmy. Czeka na szybką decyzję. Na Sadybie zjawia się Eugeniusz i zwierza się Elżbiecie ze swoich kłopotów zdrowotnych. Tymczasem Agnieszka kolejny raz spotyka się z Weroniką i tłumaczy, dlaczego wciąż nie jest zdecydowana na wyjazd do Australii. Weronika prosi ją, żeby o swojej decyzji poinformowała Marka i nie robiła mu nadziei 2255 Agnieszka łączem internetowym informuje Marka, że jednak zdecydowała się zostać w Polsce, nie przyjedzie do niego, do Australii. Marek nie widzi już szans na istnienie ich związku. Tymczasem Jacek zwierza się Agacie ze swoich kłopotów. Przyznaje, że właśnie zastawił dom i teraz prawdopodobnie go utraci. Na Sadybę przyjeżdża zapłakana Małgorzata. Eugeniusz powiedział jej, że choruje na raka. Agnieszka spotyka się w kawiarni z Karolem i informuje go, że właśnie zerwała z Markiem. 2256 Lubiczowie rozmawiają o Agnieszce. Zastanawiają się, czy nie wyjechałaby z kraju, gdyby nie zjawiał się na horyzoncie sympatyczny pediatra - Karol. Jerzy jest zły, że Elżbieta ponownie pogodziła się z Małgorzatą. Złoszczą go wszystkie jej problemy rodzinne. Mariusz proponuje Grażynce, że odbierze Maćka ze szkoły, jeśli ona w tym czasie zaopiekuje się Kubusiem. Całą sytuację obserwuje Joanna i jej nowy partner. Agata mówi matce o finansowych kłopotach Jacka, a Gabriela wspomina o tym Monice. W końcu informacja trafia do Chojnickich, którzy są oburzeni, że Jacek stracił dorobek życia ich córki. Joanna próbuje przekonać Grażynkę, że bardzo zależy jej na Kubusiu, przy okazji dowiaduje się, że Grażyna została wdową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzisiaj jutro i pojutrze
sa po 2 odcinki bo jest zaloba i z jej powodu nie ma Jakiej to melodii i stąd Klan x 2;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllapka
ale ciota z tego miłosza, co za pedalski sweterek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kllapka
i komentarz "Rysiek by umarł od tego, a on przeżył. To nie fair" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleba w Klanie
hehehe:)no i za bardzo fair;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gleba w Klanie
ale Rysio zdinął w słusznej sprawie czyli bronił prawa i porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakoktochce
Pani, do której przychodzę (88l) ma swoje własne określenia na bohaterów Klanu: Marta- ta osa Zyta- ta żółta Koziełło- ten dziada Norbert- ten wysoczeńki siostra Bogny- ta paskudna ciocia Stasia- ta ruska pani Stenia- ta bomba I mówi, że Agatka jest seksowna a Grażynka jak zwiąże się z Mariuszem to będzie miała szóste. I kłóci się bo widziała Grażynę z 5 dzieci. A Zosia to wnuczka pani Absolutnie bo to ona jest prawdziwą matką Agi. Aha... I od początku wiedziała, że Kasia jest prawdziwą córką Grażyny bo jest podobna do Ryśka. A ja kiedy próbuję wytłumaczyć jak jest naprawdę to "jestem zadziorna".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytałam wcześniejsze
komentarze. Dlaczego każdy tu woli oglądać Grażkę przy boku profesora niż Mariusza? Przecież można umrzeć z nudów kiedy ten typ pojawia się na ekranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czytałam wcześniejsze
Wyznanie Miłosza to niewypał. Nie uwierzyłam mu. Albo ten aktor mało przekonywująco gra albo Miłosz sam nie wie czego chce. W ogóle w jego relacjach z kobietami nie widać żadnej chemii, może Miłosz to olejek? Ja z koleżanką mówimy tak o kochających inaczej (od słów gejek-olejek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostry królik
Ha ha ha bo Miłosz jest gejem. Wystarczy spojrzeć na jego uczes!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszy ten 3
i na jego sweterek :classic_cool: a z tej 88l. pani niezly ubaw :D ta bomba mnie rozwalila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, tam czepiacie się :P! Ja bardzo lubię wpsólne sceny Miłosza i pani Steni. Zofia Merle zawodowo opowiada te wszystkie historyjki miłosne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po tym jak utarł nosa Marcie i dzielnie chce się zaopiekować Bożenka, to już w ogóle zapunktował :)! Nie ważne jak długo to potrwa, ważne że się Marcie postawił :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oby, bo mam już dosyć Herbuś!! Zauważyłam, że pojawia się w Klanie częściej niż główni bohaterowie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Herbuś nie zniknie
Wybiorą ją na maskotkę Euro. Na środku boiska zbudują piramidę z męskich ciał jak w teledysku Kylie Minogue a ona będzie się prężyć na samym szczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Heakina
Jacek powinien mieć romans z seksualnie niebezpieczną kontrahentką. Mogliby zrobić choć raz taki wątek jak starsza kobieta wygryza młodszą i w tym wypadku Agatka poszłaby w odstawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy już ktoś to wymyślił, b o nie czytałam ostatnich stron: a jakby Herbusiowa zaszła w ciążę z Rutka, ten ja olał, a ona razem z Zytą mogłyby go wykończyć, zepsuć opinię i skończyłby na bruku, hahah. Ale to niemożliwe, nie w Klanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do jakoktochce
Twoja pani ma trafne obserwacje. Graża ma pięcioro dzieci: - Cześkę (to jej panieńska córka, wychowywana przez dziadków, dlatego mówi do Graży "ciociu" :P :D) - Maciusia - Bożkę - Kasię-galeriankę - Kubusia i szóste będzie miała z Mariuszem albo z Profesorem (to może być koljena zagwozdka, który z nich zapłodni pogrążoną w boleści wdowę jak ją będzie pocieszał w wyrku??? :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajajajajaj
Ja też dostrzegłam zawaluowany motyw seksualny w rozmowie właścicielki firmy z Jackiem. A ta kobieta jest podobna do jego pierwszej kochanki Barbary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *Dentysta-sadysta*
Zatroskany Mariusz namawiał Grażynę by pozwoliła Kasi nie iść do szkoły a w tym czasie mogłaby zająć się jego synem. Sprytne! I zastanawia mnie jaki model aparatu ma Bożena. Od razu po włączeniu uruchomiła się poczta gł. i w dodatku w trybie głośnomówiącym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bożenka jeżdziła
na obozy taneczne,pamiętam jak Rysiowie zastanawiali się czy ją puścić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mtume
Rozumiem, że aktorka od pani Steni ma teraz problemy z wymową ale dlaczego dają jej tak nieskładne stylistycznie kwestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzieliście jakie zakupy
zrobiła Grażynka? Oczywiście zakomunikowała wszystkim, że zrobiła już zakupy a z torby wyjęła -uwaga!!!!!- 1 pomarańczę, 1 kostkę masła i jakieś małe pudełko- chyba jakiś serek....i to miały być zakupy dla całej 4 -os. rodziny?!!! Śmiech, przecież nawet Maciek się tym nie naje...a widać, że chłop i swoje zje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mtume
Bożenka twierdzi, że to jej pierwsze wagary. Chyba zapomniała jak zrywała się z lekcji i ćpała a jeszcze wcześniej udała się na pedofilską sesję zdjęciową bo chciała zarobić na prezenty ale zjawiła się Aga z policją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×