Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Gtjamdp
Zachowanie Zaaala przypomina zachowanie alkoholika. Tyle, że tu zamiast alkoholu występuje uzależnienie od serialu. Alkoholik gardzi sobą za to, że nałóg jest silniejszy od niego i bardzo często atakuje inne osoby próbując im przypisać cechy, których nie akceptuje u samego siebie. Po to by dowieść sobie, że jego zachowanie jest normą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś w drugiej części programu " Tomasz Lis na żywo " gościem będzie Piotr Cyrwus wraz z Iloną Łepkowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogmatwane...
No to dzisiaj jest piątkowy odcinek. A dziwne, bo na tvp.pl jest tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i mamy zaginiony
piątkowy odcinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogmatwane...
Czyli jutro będzie pogrzeb. No chyba, że ipla zrobi jak w piątek i będzie można obejrzeć za darmo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @ smutna..
no a co z pogrzebem...stype i picie koniaczku trza przekladac na jutro,blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co oni odpierdzielają z tymi odcinkami? Piątkowy odcinek w poniedziałek, pogięło ich?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba faktycznie macie racje - jestem uzalezniony od klanu mimo ze go nie lubie to ogladam bo nie ukrywam ze dostarcza mi mase rozrywki. Chcialem zwrocic na cos uwage :d w odcinku jak siedza wszyscy przy stole Maciuś blysnał i zadarł jape: "A kiedy tATA odda odda mi mi moje pi pi piniądze?" Polecam :) Ten urywek widzialem w necie bo oczyeiscie w oryginale poszlo "tata byl bohaterem!" Jakby poszlo w oryginale to co macius wypalil to lalbym z tego przez kolejne 2 dni a tak jakos dzwnie analizowalem czy on serio tak powiedzial? dziwny myk producentow tego badziewia !!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja obstawiam,że żal to zbuntowana nastolatka, która ogląda wszystkie seriale, ale żadnego nie lubi! :D Dziwnie przypomina mi kogoś z innego forum serialowego. Identycznie głupie wypowiedzi... Ciekawe, przez ile, będziemy teraz oglądać Klan z opóźnieniem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalna stacja z mozgiem nadałaby dwa odcinki i byloby wyrównanie a tak jutro bedzie poniedzialek potem w srode wtorek i tak dalej chory serial chore tvp chore wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rysio Rysio
zawiodłam się byłam gotowa na pogrzeb stypkę a tu nic mam że jutro to już pochowają Ryśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale musze przyznać
ze dobrze grają aktorzy te sceny związane ze śmiercia a Grażynka i te jej spuchnięte oczy jest taka wiarygodna ,ze ążjak na nią patrzę to sama mam łzy w oczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten upadek Darka
to była straszna amatorka,wszyscy dobrze graja i nagle ten Darek coś udaje nagrał ten upadek i klops

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjm
Kurcze, siedziałam przed telewizorem, koniaczek przede mną a tu...klops... stypy nie było! Jestem zawiedziona.... :P Zostawiłam kielicha na jutro, czy jutro na pewno będzie ta stypa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska Trojanoska
Jestem studentką z Lublina. Poszukuję fanów talentu wybitnej polskiej aktorki i niekwestionowanej gwiazdy muzyki Izabeli Trojanowskiej. Szukam materiałów na jej temat oraz archiwalnych odcinków "KLANU" z jej udziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iska Trojanoska
Dzisiaj Iza fajnie zagrała. Nie narzucała się i nie próbówała nadmiernie pocieszać Grażynki, co dla osoby w żałobie bywa czasem męczące. Macie ten odcinek, w którym Monika strzela i zabija członka sekty? Ja byłam wtedy mała i niewiele pamiętam ale chciałabym zobaczyć jak Iza to zagrała. Widziałam tylko fotkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza jest moją idolką od najmłodszych lat. Najpierw rodzice mi o niej opowiadali, potem zobaczyłam ją w "Klanie" jak leciały powtórki ale nie oglądałam wszystkiego bo po roku urwali emisję. Wcześniej też ją znałam bo serial oglądam regularnie od 10 lat ale dopiero jak zobaczyłam Monikę z pierwszych odcinków doceniłam kunszt aktorski pani Izy. Znam na pamięć jej dyskografię a moim ulubionym utworem jest "Jestem Twoim Grzechem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apteka na sadybie
faktycznie bliźniaki są od siedmiu boleści :O a upadek Darka najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni Feli są w kąpieli
Bliźniaki Michała mają po 11 lat i bawią się jedzeniem a kiedy zaczynał się serial Michał również był nastolatkiem i robił światową karierę piłkarską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o jeeeezu............
Wracają z wątkiem deptułów co za porażka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moni Feli są w kąpieli
Olka będąc dzieckiem zarobiła pierwsze pieniądze grając w filmie. Przez następne 15 lat nie zarobiła ani grosza bo tak jej było wygodnie. Niby świat idzie do przodu a młodzież w "Klanie" infantylnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granada!
Stockinger miał dziś do odegrania piekielnie trudną scenę. Ciekawe co czuł trzymając ten breloczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granada!
Czy powróci też duet pani Kaczorek i pan Syntezatorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Ej, ile Rysio miał lat, jak umarł? Niby mówią, że 53, ale pamiętam, że na rozprawie ws. Niny wyznał, że 50, a to rok temu było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mdjg
Czyli dosięgła go ręka boska za zabójstwo i krzywoprzysięstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heniutkaa od Bola
czy musza pokazywac nam tego niedojde darka ze szczurza twarza i wywloke kaje? No kurfa nie rozumiem kobiet pokroju czeski, ktore same wpychaja facetow w ramiona innych. Akurat tutaj nie ma czego zalowac, bo darek i kaja siebie warci, ale watek jest do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość G.lonojad
Zaaal! Chciałbyś się czasami odstresować przy wspólnym onanie? Ja okolice Królowej Jadwigi a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Graża super zagrała
mnie ścisnęło w środku autentycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mi ona lato po suficie
Jak widze te Grazynke to mnie az odrzuca az przez monitor czuje smród jej ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×