Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość Jeż na kredki
Jeż na kredki z twarzą Ogra zamiast pyszczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tak czytam czytam i" - weź pusta lasko odbij do mnie mowisz ze ja cwaniacze i znam tylko jedno slowo i odsylasz mnie do jego znaczenia a sama piszesz hajter? idz sie doucz angielskiego zwlaszcza wymowy slow to moze cos zrozumiesz zal mi ciebie tak samo jak klanu nie jestes w stanie nic napisac sensownego to sie przyczepilas swoją drogą błędnie do slowa ktorego sama nie znasz a chcialas tak blysnac no coz nie udalo sie proboj dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość +Dominiczka+
Chyba jej się z hackerem pomyliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tjmdtmgagj
- korkociąg z wizerunkiem starego Lubicza - Miłosz jako Ken w wersji mini, osobno lub w zestawie tańczącej laleczki Bożenki. - Zestaw małego koparkowicza- zabawki do piaskownicy z podobizną Michała - Gumy do żucia Klan z naklejkami, do tego klanowy album na naklejki, chipsy z żetonami. - t-shirty z bohaterami - "Czy jesteś mądrzejszy od Juniora?"-gra quiz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahaha padłam
:D:D szczególnie z tego: "korkociąg z wizerunkiem starego Lubicza" hehehehehe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre te akcesoria dzial PR klanu zawalil na calej lini widocznie jest tak samo kiepski jak serial. A zaproponujcie jakis gadzet odnosnie rudej i jej studiow 10 letnich do czego to mozna porownac? do kart do gry czy jakas edycja limitowana jedna karta jeden rok? czy podzielone na semestry ? ewentualnie ruda moglaby byc twarzą jakiejs uczelni i reklamowac ze tu mozna studioac dlugo i komfortowo czy cos w tym stylu jakis przewodnik po ulczeniach z jej ryjem na okladce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahah zajebiste
:-D "ruda moglaby byc twarzą jakiejs uczelni i reklamowac ze tu mozna studioac dlugo i komfortowo czy cos w tym stylu jakis przewodnik po ulczeniach z jej ryjem na okladce." Wszystko mogloby być pod hasłem,że "u nas studiowanie tak Ci sie spodoba,ze sie na dobre zadomowisz i będziesz chciał studiować u nas jak najdłuzej", czy coś w tym stylu :P A wszystko z jakąś muzyką w tle,ze slowami "końca nie widać" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne moje podejscie do klanu w tym sezonie i kolejna porazka.. co to ma byc?? tyniec+piesek, olbrychski z ogrem i ich rozwazania o schizofrenii, naburmuszona aga (nie wiem o co chodzi w tym watku i nawet mnie to nie zainteresowalo) no i jutro ida na groby! 6 listopada:] niezla obsuwa! niedawno ogladalam pierwszy odcinek klanu na VOD (czemu nie dali reszty??) i tam to sie dzialo!! intryga, tajemnica, klotnie! spuscmy zaslone milczenia nad Klanem w tym sezonie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczka Dziwaczka.
Jak bardzo trzeba być porytym żeby przez 10 minut puszczać nagrane odgłosy jakiejś dziamuli albo wywody dziada udręczonego, do tego na deser ta obłąkana działaczka. O Aguni, która zawsze ustala reguły gry nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genialne opóźnienie w Klanie. Pogratulować. Takiego poślizgu chyba jeszcze nie było w historii emisji. Jak tak dalej pójdzie, to dorównają emce i w grudniu zamiast oglądać jak Lubiczowie obchodzą Boże Narodzenie, będziemy oglądać Wielkanoc. To już raczej ku dobremu nie zmierza, a szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe opóźnienie Klanu
:D Z tym,że Mjm nigdy nie działo się w czasie aktualnym,idzie wlasnym rytmem.A Klan zawsze bylo na biezaco czyli wszystkie swieta,imprezy typu Mundial,Euro bylo na biezaco,a tu teraz taki poslizg:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe opóźnienie Klanu
tez myślę,ze to ostatnie podrygi Klanu i wątpie,aby we wrzesniu 2013 byl nowy sezon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko na to wskazuje. Lata świetności Klanu minęły już chyba bezpowrotnie... Ciekawe, czy oglądalnośc spada, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozłożyli serial na łopatki
Ten dziadu ze skrzynią to symbol degrengolady i upadku "Klanu". I nie pomoże nazwisko aktora, który dał się przycwelić tym występem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe opóźnienie Klanu
no i ciekawe ile Olbryski bierze za odcinek,taki aktor nie zadowoli sie gażą taką jak "zwykli "aktorzy Klanu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że emka zawsze szła swoim własnym kalendarzem, ale jak tak dalej pójdzie, to Klan siłą rzeczy do niej dołączy. Mimo, że zawsze był emitowany zgodnie z aktualnymi datami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe opóźnienie Klanu
"Ten dziadu ze skrzynią to symbol degrengolady i upadku "Klanu". I nie pomoże nazwisko aktora, który dał się przycwelić tym występem." tez tak uważam:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe opóźnienie Klanu
racja,jak Klan od początku szedl za kalendarzem to powinien isc tak dalej! A nie po 15 latach zmieniaja koncepcje serialu:oJuz sie Klan przekwalifikowal na komedie,juz dosc moim zdaniem tych zmian:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem to aż przkro patrzeć, na to co scenarzyści zrobili z tym serialem... Kto by kiedyś powiedział, że Kotulanka czy Bursztynowicz będa klepały słabe dialogi, w których ani logiki, ani sensu nie ma, że więcej w tym będzie komedii, niż realnych zdarzeń i w końcu, że człowiek zamista, tak jak kiedyś czekać na kolejny odc. będzie go oglądał z zegarkiem w ręku czekając kiedy się w końcu skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezłe opóźnienie Klanu
racja :o Klan osiągnął dno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzata goła paraduje w mieszkaniu, czekając na Jerzego, a Ela jakby nic umawia się z nią na kawę :o króciutką tam mają pamięć i nic a nic nie są pamiętliwi :D przykro mi, że muszę to napisać, ale Klan idzie prosto ku przepaści, albo nie wiem ku czemu tam jeszcze.. ten denny dialog Lubicza z córką, Boże.. albo tajemnicza skrzynia, no faktycznie, temat do rozważania na co najmniej 3 odcinki :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mają krótką pamięć
bo w Klanie opowiązuje zasada "TU I TERAZ".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widac że scenarzystom
wyczerpały się pomysły :o Już nie wiedzą co wymyśleć:o Lepiej zakończyć ten Klan,bo nic z tego już nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba dodac, ze pomysl w przewidywaniem chorob przez Pawelka to chyba najdurniejsza fabula jaka w zyciu widzialam w serialu. Poziom mody na sukces, chociaz chyba nawet moda bardziej realistyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie racje ze to ostatnie podrygi wątek bolka i herbus w zeszlym sezonie wydawal mi sie katastrofą ale ten sezon przebil go głupotą. Nowe fochy agi, pawelek jako wrozbita maciej, knorras i wielbłądy i tak dalej takze nic dobrego z tego nie wyjdzie. Do tego opoznienie klanu rekordowe - w innych serialach widzowie nie sa tak wkurzeni jak w srodku lata jest boze narodzenie czy cos ale klan zawsze byl zgodny z datą aktualną wiec jesli 6 listopada sa chryzantemy i cmentarz to strasznie męczy bo rownie dobrze skoro nie wyrownają odcinkow to wigilia bedzie w styczniu czyli ostatni urok klanu czyli ta zgodnosc tez sie sypie jak scenariusz. Mysle ze produkcja czyta to forum i widzi co narobili jednak nie beda scinac galezi na ktorej siedza dopki ogladalnosc nie spadnie dratstycznie nadal beda go krecic bo mają kredyty i to ich praca po skonczeniu emisji TVP juz nie zaplaci wiec widzowie będą katowani klanem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia zosia....
ty wyżej chyba miałeś milczeć, a nie sie dalej udzielac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bvsmp
Zestaw lalkowy "LITTLE SPOILED WHORE"( zestaw małej rozpieszczonej zdziry) z laleczką Herbuś a do tego Rutka jako Ken ze złotym łańcuchem na klacie i jego kabriolet. Ponadto w zestawie: falsyfikaty banknotów, różowe radyjko grające muzyczkę z prób do spektaklu, fikuśna mini- bielizna, cztery małe prezerwatywy oraz dmuchany materacyk we wzory piłki nożnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co powracają do starych wątków? Teraz, zamiast Herbuś i jej wygibasów, będziemy gapić się na Orman i jej umizgiwanie się do kolejnych facetów w klanie. Niestety, obawiam się, że nic dobrego już z tego nie będzie i niczym ciekawym klan nas już nie zaskoczy! Z całą sympatią, ale chyba i ja wolałabym, żeby go już zakończyli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×