Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość taki właśnie powinien być
no właśnie...:o te picie koniaczku powszechnie akceptowane tak jakby pili soczek lub herbatkę :P Gdyby zamiast koniaczku codziennie,dzień w dzień sączyliby wódkę lub piwsko to zaraz byłby raban,że alkoholizm,a tak to na legalu chleją ten koniaczek jakby to była Cisowianka lub jakieś zdrowe soczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki właśnie powinien być
no i ten Pawełek bardzo sztucznie gra:o Na pewno jest milion zdolniejszych dzieci,a wzięli takiego sztucznego manekina,który okropnie sztucznie wypowiada swoje kwestie,a raczej je duka z wielką trudnością :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki właśnie powinien być
buahahahaha :D dobre to: "Jakbyście grali z pijakami to tez by wam cięzko było!" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki właśnie powinien być
no, ale może coś w tym jest...Pawełek jest taki spięty,bo gra z samymi pijusami:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppjmtj
Dobrze, że chociaż mister Lalamido nie występuje ostatnio zbyt często. Zwłaszcza te filozoficzne wywody z panią Stenią były niestrawne i ten jego koci grzbiet jak prężył się na łóżku u Herbuś. Wątek Michała i Mariusza nie wiem co o nim myśleć. Michał umawia się na spotkanie na konkretną godzinę, nie może się spóźnić, jest pobudzony jakby czekała na niego panna na wydaniu, o której względy zabiega. Arkadiusz wypowiada się jak kloszard, co to ma swoją własną życiową filozofię, której nikt nie potrafi zrozumieć. Nic dziwnego, że dzieci Grażyny nie polubią tej mendy. Żenująca Elżunia gadająca o piesku i żenująca do kwadratu Małgorzata... Nie, najbardziej żenująca była Agunia i jej kaprysy. Wiadomo było, że się zgodzi na podwózkę bo taka okazja z nieba nie spada ale oczywiście trzeba było królewnę ubłagać by wsiadła do karocy bo ona wcale nie powiedziała, że się zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem po co scenarzysci wymyslili watek z Arkadiuszem, bo to jak Olbrychski gada ( zgadzam sie, ze przypomina starego menela ze swoja wlasna zyciowa filizofia) jest poprostu fatalne. Facet cos belkocze, pieprzy bzdury. Nie moge go poprostu sluchac, a swoja kwestie wypowiada dlugo do obrzydzenia. Chyba pan Olbrychski ma kredyty do splacenia, ze zgodzil sie zagrac takiego palanta. Nie zrozumiem tez chyba nigdy fenomenu Agi. Nie jest jakos wybitnie urodziwa, przebieg ma odstraszajacy, a co spotka jakiegos faceta to on wprost slini sie na jej widok. Gdzie tu logika? Tak samo jest z Olka, fakt, ze nie lubie tej postaci, ale ja i jej siostre zaliczyla juz chyba cala Warszawa, a ciagle przypadkowo poznani faceci gapia sie na nie i prawia komplementy jakby to conajmniej byly boginie w ludzkim ciele. Litosci! Watek z wielbladem rzeczywiscie byl niepotrzeby. Chyba chcieli czyms zapchac dziure i nie mieli pomyslu. Zwierze sympatyczne, ale po co pchac je na Sadyb? Jednak najbardziej wkurza mnie Zyta ( swoja droga to imie jest tak fatalne, ze szkoda slow). Wielka mamusia sie znalazla, a nie wie podstawowych rzeczy na temat wychowania i pielegnacji dziecka ( np. to kiedy Michal otworzyl okno, a ona biadolila ze Stefanek ( sic!! to imie) sie zaziebi, i jakie 3-4 miesieczne dziecko je juz stale posilki. Swoja droga , czemu oni nie nagadaja tej matce Zyty, ze jest walnieta, ale cackaja sie z nia ja z jajkiem?! Ja bym takiej tesciowej wygarnela wprost, ze ma sie odwalic, ze swoim wtracaniem i, ze mnie denerwuja swoja gadanina. A tak marginesie,nie wiem, czy zauwazylyscie, ze ta matka Zyty rozmawiajac z Ela o sloiczkach miala w rece sloiczek Bobovita ( bez naklejki rzecz jasna, ale poznalam po denku) dla 12 miesiecznego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyłapuję się na tym, że ostatnio Klan oglądam myśląc sobie: "kiedy to się skończy"? :O Serial ten pretenduje nie tyle do samej komedii co do komedii s-f moim zdaniem. Wątek genialnego Pawełka to przegięcie i to gruuuubymi nićmi szyte. Popieram apel o wymianę tego dziecka, bo słuchać się nie da jego kwestii. Nie za bardzo rozumiem co ma wnieść do serialu postać grana przez Olbrychskiego... Styrany życiem pijus pieprzący jakieś smuty pseudo filozoficzne? WTF? Mój skromny rozumek tego nie ogarnia chyba. O wielbłądzie się nie wypowiem raczej, bo tu już naprawdę brak mi słów. Co za głupota??? No i fajnie, że nie macie znajomości w ZOO :D Przecież co drugi Polak takowe ma :D :O I moja "ulubienica" czyli sexbomba Aga :O Wiecznie skwaszony, sfochowany ryj, głos jak Balcerek z "Alternatyw" i ciągle ktoś ją wyrywa, bo ona taka cudowna, piękna, wspaniała. Rzygam! Niech się scenarzyści ogarną trochę!!! Jak ktoś słusznie zauważył to chyba dziedziczne, bo przecież w Kryście też się wszyscy kochali, a następna w kolejce Olka. Za kilka lat Junior (o jego geniuszu nie wspomnę) będzie sprowadzał do domu codziennie inną małolatę, bo przecież każda będzie go kochała bezgranicznie i z egzaltacją odda mu swoją cnotę :O Zauważyłam ten słoik dla Stefanka :O Boziu przecież jeśli to dziecko urodziło się w lipcu niby to ma 3 miesiące. Dopiero po skończeniu 4 wprowadza się pierwsze papki, a nie tak jak Elka kawałki marchewki. Akurat z tym jestem na bieżąco, bo mam półrocznego syna :) Wiadomo było, że firma Zyty od razu osiągnie wielki sukces - przecież to Klanik. Jej matka jest walnięta jak stąd do Buenos Aires i oczywiście nikt nie potrafi jej się przeciwstawić... Zapomniałam o tym, że Warszawa taka mała. Oczywiście ten koleś z tej eko organizacji studiował z Lesieniem czy jak mu tam leci - jakby mogło być inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogliby zmotać Królikowskiej jakąś scenę z Lesieniem. To i tak komedia i tak komedia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzę że wszyscy maja
takie smao zdanie na temat Klanu :D Pawełek gada jakby był niedorozwinięty jest straszny :O Wątki i sceny które niczego nie wnoszą. Oglądajac dzisiaj powtórkę doszłam do wniosku że żaden polski serial (mimo że większosć jest denna)nie jest tak bardzo o niczym, bezsensowne sceny i stale tlyko rozmowy nudne jak falki z olejem, zero konkretnych, ciekawych wydarzeń. No bo powiedzcie, jaki sens miała scena jak bliźniaki jechali do zoo i potem karmili Tomka?Albo długa rozmowa Kryski z Pawłem przed domem (zwróciłam uwagę, jakie państwo doktorostwo mają zaniedbane i "ubogie" podwórko) kiedy można było skończyć to w dwóch zdaniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Warszawie chyba w ogole maja jeden uniwerek, gdzie studiuja wszyscy i wszyscy sie znaja. Kazdy ma znajomosci nawet w zoo, a za niedlugo sie okaze, ze tez i w NASA:/ Pawelek to dziecko, wiec nie pojade po nim, ale tez uwazam, ze klepie swoje kwestie jak drzewo, bez zadnych emocji. Mam nadzieje, ze watek Arkadiusza zostanie po kilku odcinkach skonczony, a Age pewnie znowu zaliczy ten eko kolega, albo jego ziomek ze studiow, a kto wie moze i oboje na raz... , bo w koncu ona jest taka inteliegentna i jej uroda rzuca na kolana, ze faceci tylko ja widza i juz wariuja. Swoja droga Zyta teraz pozuje na dobra zone i mamusie, a pamietacie jak latala za Rutka i sama mu wskakiwala do wyra? Tak, rzeczywiscie matka ja dobrze wychowala, tak jak mowila wczoraj Knorrowi:\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaa klanowa Wawa jest
okropnie mała - wszyscy sie ze wszystkimi znają,jest jeden serialowy dr,1 klinika,1 taxi,1 adowkat,1 salon sukien ślubnych,1 uczelnia,1 knajpa(i zawsze ktoś kogoś spotka lub przyłapie na zdradzie w tej knajpie:P) No i jeszcze Aga za którą WSZYSCY faceci latają,bo jest tak piękna,sympatyczna i w ogóle :P żaden jej się nie oprze...to samo Olka,teraz ma Ogra,ale zanim go poznała to też miała tłum adoratorów:o Hehehehe i dobre to bylo porównania postaci granej przez Olbrychskiego do menela z własną filozofią :D:D:D:D:D:D A i jeszcze Zyta,teraz przykladna zonka i matka,a jeszcze niedawno latała za starym zbokiem i męska dziwką Rutką :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tahini - to samo wczoraj pomyślałam o Zycie, jak powiedziała: moi dwaj rycerze do Michała i małego, taka zakochana była i o Michale nie chciała słyszeć, a tu proszę. Całkiem zapomniała o swej niedawnej miłości. A tak w ogóle, to Klan był dziś o 15, dopiero sprawdziłam i przepadł mi odcinek, trudno. Nie wiem, czy nadal te odcinki lecą z opóźnieniem z powodu meczu, czy już wyrównali? Bo wczoraj powinni iść sprzątać groby, a nic o tym nie było. Pawełek junior rzeczywiście fatalnie gra, sztywny jak kołek, ale jest tyle lat w Klanie, od małego, skąd mogli wiedzieć, ze będzie tak kiepsko grał.. Agnieszka oczywiście swoim nieodpartym urokiem przyciągnęła kolejnego amanta, tym razem Jacka z Lokatorów, dla mnie to on zawsze bezie Jackiem i koniec :) i jak wrednie się zachowuje, niby pozwala się podwieźć, a fochy stroi, ja tam bym nie wsiadała z obcym do samochodu :o Wiecie co, czasami piszę post, a potem dopiero czytam poprzednie i sporo osób pisze to samo, heh, prawie tymi samymi słowami :) a ten wpis z poprzedniej strony o Pawełku:: akbyście grali z pijakami to tez by wam cięzko było! Widać,ze dzieciak zestresowany! Padłam:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro Michał wybaczył
Zycie to czemu ona ma pamiętac o swej zdradzie, a miłośc na pewno od razu jej przeszła po tym jak Rutka ją potraktował. Rozwalił mnie tekst Olbrychskiego do Grażyny, że wjej wieku nie wypada mieć niespracowanych rąk. Ona też chyba wkurzyła się o ten wiek, bo zabrzmiało to jakby jej wypominał, że jest stara, zauważyłyście? A co do powodzenia Olki to ona akurat jest niebrzydka, w przeciwieństwie do siostry, te jej włosy myślę, że robią spore wrażenie, zwlaszcza na facetach, ale głupia i naiwna jak dziecko :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to najbardziej chyba na nerwy dziala matka Zyty. Skad ona te swoje madrosci zycowe wyniosla? Chyba dla niej czas sie zatrzymal w sredniowieczu. Najgorsze bylo jak Zyta Michala zdradzila i wszyscy na niego nalatywali ( tzn jego tesciowie), a wg nich Zytka to bylo chodzace dobro i zlota dziewczyna z dobrego domu i zamiast corce nagadac, ze meza zdradzila to oni ja jeszcze bronili i do tych pustych lbow nie dochodzilo chyba ,ze to ona byla niewierna, a nie on. Watek Macka tez chyba pisal jakis patalach. Ja rozumie, ze on moze kochac te Martybe, ale na milosc boska, czemy Grazyna mu we wszystkim ustepuje, czemu zgadza sie na kazda jego glupote i jest na kazde jego zawolanie?! Czemu mu dobitnie nie wytlumaczy, ze nie moze zawrzec slubu i nie moze zamieszkac z dziewczyna. Ja wiem, ze to chlopak opozniony w rozwoju, ze z nim trzeba delikatniej, ale chyba nie ma tak, ze nalezy zgadzac sie na wszystko co on sobie wymysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Klanie wszyscy sobie łatwo wybaczają, Michał zdradę i to, ze przez ileś miesięcy myślał, że to nie jego dziecko Zyta nosi, Monika udział w napadzie na szpital - Halszce, ze już nie wspomnę o Feliksie i jego ciągłych przekrętach - tez mu zapomnieli te stracone pieniądze, wtopione na apartamenty :D pamiętacie, ze dawny znajomy Eli miał na imię Krzysztof? on mnichem został czy jakoś tak. Ten nowy też Krzysztof.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, Michal Zycie wybaczyl, ale ona w ogole zachowuje sie jak idiotka. Nagle stala sie wspaniala mama i zona, a sama nie moze przeciwstawic sie wlasnej matce i nic ja nie obchodzi, ze ta krytykuje wszystkich i wszystko dookola i zachowuje sie jakby sama byla matka Stefanka. Ktora zona by spokojnie patrzyla, jak jej matka, ktora jest wredna i wkurzajaca baba krytykuje i najezdza na meza i nie pozwala mu nawet dziecka wziac na rece ( jeszcze do niedawna tak bylo). Co do Olki- nie lubie jej, moze i nie jest taka brzydka, ale cudem zadnym tez nie jest i chyba w zyciu tak nie ma, ze kazdy facet by szczeke z podlogi zbieral na widok jednej dziewczyny, a ona by miala az takie powodzenie i wszyscy by ja komplementowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to Norbert wygląda lepiej niż na początku, nie uważasz? już nawet nie jak ogr, jak go tu niektórzy zwą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Norbert w ogole dla mnie jest jakis aseksualny. Ten jego wzrok i to jak caly czas gadal, ze musza miec lozko w domu, w ogole te jego podteksty:\ Dla mnie to Ogr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam :) wygląda mniej "ogrowato". Nawet Olka ostatnio jakoś fajniej gra. Źle natomiast znoszę sceny ze Stenią, a Stenia i Pawełek razem to już wymiękam.. Wiem, że ona jest po wylewie, ale ciężko na to patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Olki od poczatku nie lubilam, Norbert to kolejny w jej zyciu, przeciez ona juz chyba z kilkoma wczesniej mieszkala, a nie ma chyba nawet 30 stki ( chyba). Mnie sie zdaje, ze do tego ich slubu nie dojdzie, a jesli ona by byla z tym Rafalem to tez nie na zawsze. Kto wie ile jeszcze sie w jej zyciu przewinie hehe. Stenia po wylewie, ale teraz to i tak juz mowi lepiej. Miala kiedys jakas scene z mlodym Kazuniem i to dopiero bylo przykro, bo bardzo przeciagala jedno zdanie i poprostu nie dalo sie tego sluchac. Wiem, ze to nie jej wina, wiec jestem wyrozumiala. Nurtuje mnie natomiast jedno: otoz stary Lubicz jest przeciez chirurgiem plastycznym, czyli na dobra sprawe nie ratuje nikomu zycia, upieksza raczej, no moze czasem pomaga tym oszpeconym, ale on sie zachowuje jakby byl conajmniej alfa i omega i najwazniejszym i jedynym lekarzem znajacym sie na wszystkim. Czy kazdy chirurg plastyk pracuje w poradni, gdzie sie tez pobiera krew?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On może robi te mniejsze zabiegi jak usuwanie znamion, itp. w każdym razie nie słyszałam chyba o niczym większym w jego wykonaniu, np. powiększanie piersi. Czy może tez mówili o tym? W każdym razie jedno nie budzi wątpliwości: Enelmed jest naj pod każdym względem, koniec kropka, tak jak córka właściciela, Aga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Elmedzie przeciez leczy sie cala Wawa, a Lubitch chyba rzeczywiscie niczego bardziej karkolomnego niz powiekszenia piersi i usuwaia tatuazu ( Halszce bodajze kiedys) nie mial.Jakby tak mial przeprowadzic zabieg rekonstrukcji twarzy albo przeszczep skory to chyba by nie wiedzial co i jak. Mam nadzieje, ze scenarzysci przestana pic albo brac to co biora i zaczna pisac normalne scenariusze bez wielbladow i menela Arkadiusza, ktory chce pozowac na gentelmena. Krystyna rowniez uwaza, ze slawistyka to najwazniejsza dziedzina nauki i ich wydzial jest cenniejszy niz zloto. Swoja droga jaka robote mozna dostac po slawistyce? Chyba nie ma wielkich perspektyw, a Deptula to juz w ogole jest porazka. Ten facet jest taki sztywny i poprostu dziwny, tak tylek lize Krysi, ze nie moge go ogladac. On , kiedy pracowal w tym hoteliku i sie okazalo, ze tam byly prostytutki to nawet ich tak nie nazwal, bo sie wstydzil i mu to przez gardlo nie przeszlo, no trudnily sie nierzadem panie lekkich obyczajow:D Gdzie ten facet sie wychowal, chyba siedzial w jednej lawce z Mikolajem Kopernikiem jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zaległości z Klanem i teraz właśnie w ramach masochizmu psychicznego obejrzę sobie cztery odcinki. Później się wypowiem hihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sunia, ja to praktykowałam teraz, bo też miałam zaległości i nie polecam Klanu w ilościach hurtowych :D haha Mnie wątki komedii całkowicie dobiły i odebrały tlącą się już zresztą nadzieję na normalny scenariusz. TVP powinno dziś nadać jakąś emisję z cyklu " W tym roku odeszli z seriali... " bo jak to tak Ryśka 1 listopada nie wspomnieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19:25 [zgłoś do usunięcia] sunia..agunia Mam zaległości z Klanem i teraz właśnie w ramach masochizmu psychicznego obejrzę sobie cztery odcinki. Później się wypowiem hihih. Masz kobieto zdrowie :D Ja będę musiała nadrobić dzisiejszy odcinek, bo normalnie pogubię się w wartkiej, pasjonującej akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzisiaj był Klan w ogóle ? Ja ostatni odcinek jaki widziałam to ten, gdzie Lesień Agnieszkę podwoził do tego biura ekologów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żonkilka Ktoś pisał, że był o 15, ale nie wiem czy to powtórka czy nowy odcinek. Na VOD jeszcze nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×