Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Tez nie wyobrazam sobie wozic noworodka w takim wozku. Jak przewrazliwiona Zytka mogla do tego dopuscic?! :D A co do przewijaka, to widac, jak Michal interesuje sie dzieckiem, wychodzi na to ze ANI RAZ nie zmienil malemu pieluchy, inaczej zorientowalby sie, ze przewijak juz jest.. Ale sa tez i pozytywne akcenty w Klanie, np ze Jasiu juz nie nosi wasikow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czemu nie uwierzysz Taha
przecież scenarzystów Klanu prowadzi biała ścieżka i żłopią koniaczek razem z aktorami, to nie dziwota, że mają gorsze pomysły niż my - KAfeterianki :( "Wiem, ze Jackuu prowadzil bujne zycie erotyczne przed poznaniem Agaty, ale to nie zmienia faktu, ze jesli zdradzal wlasna zone to jest zdolny do zdrady narzeczonej. Naiwniara z niej i powinna od niego uciekac.Kto wie, moze rzeczywiscie na tyle spodoba jej sie ten Olaf, ze oleje Jacka? Zauwazyliscie, ze oni na stole w czasie tej kolacji to mieli tylko salatke i szynke plus jakies winogrona?" Co chesz Taha?! Śródziemnomorska dieta: serek + winogrona 5 razuy dziennie, nawet w Wigilie i Wielkanoc :P No i koniacek do popcia zamiast plebejskej kawusi, herbatki czy wódeczki :( "agata miala brzydko pomalowane oczy, niechlujnie, napackane jakby sama to robila w pospiechu." Pewnie aktorki teraz same se robia makijaze i grają w prywatnych cichach (przynajmniej w Klauniku :P ), bo to bieda jest panie, kryzyss i trzeba ciąć koszty, ołtsorsować usługi itd. :P "Swoja droga, po co Jackuu nosi ten bandaz jak i tak to nic nie daje? Zeby tylko pokazac, ze mial w tym miejscu operacje chyba, a nawet mu wlosow nie podgolili choc troche." Jak wyżej: oszczęności, golenie glacy i to u aktora jest kosztowne, co nie Taha?!, a taniej owinać łęb srajtaśmą imitującą bandaż :D "On w ogole cos szybko do pracy wrocil. 2 dni w szpitalu lezal, dwa chyba w domu posiedzial i juz do pracy idzie. Operacja usuniecia guza mozgu to nie byle co, wiec chyba by dostal zwolnienie lekarskie." To akurat jest mega-realne :( bo tak się teraz arbajtuje w tych korpo i w hipermarkeatch, guz nie guz, poród nie poród, a do roboty trzeba iść :( "Od poczatku mnie mocno dziwilo, ze Stefek zaraz po urodzeniu mial wozek, w ktorym byl na pol siedzaco. Przeciez to nie dla noworodka! Mariusz mial swieta racje, pytajac Michala, ze to, iz Zyta go zdradzila usprawiedliwia jego zdrade. Michal kompletnie nie dorosl do zwiazku, obrzydliwy jest. Poklocil sie z Zyta to na pocieszenie wyruchal potwora z krypty, no bo jakby nie chcial to by ja opierdzielil w tej lazience, ze ma wyjsc itd, a on skorzystal. Mariusza ogolnie lubie, bo to rozsadny facet i dobry ojciec." Odp...cie sie od Mchała! To właśnie aspekt edukacyjny się kłania, wyrabianie tolerancji dla brzuydkich kobiet. Nie każda kobitka jest ładna, ani nawet normalna, wiele lasek wygląda jak zombiaki z krypty, ale to nie znaczy, że nie mają one prawa do mega-orgazmów u boku młodszego i seksownego faceta :P "Karlica i jej tekst o Grekach jedzacych rybe po grecku, no litosci!! Ta panna nie wie o czym gada! Czy ktos kto ten dialog pisal, nie mogl w glupim necie sprawdzic, ze w Grecji nikt nawet o takiej potrawie nie slychal, bo polska jest! Nie moge patrzec jak ona sie mizdrzy, zeby tylko osiagnac swoj cel i pokazac jaka to ona jest och i ach!" Nio nie mógł sprawdzić, bo kreski kosztują i na opłaty za met już nie starcza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jasiu zgolił wąsik
ciekawe czy to dlatego, że chce puknąć ciocię Barbarę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym przwijakiem to chyba o to chodzilo scenarzystom, ze Michal taki w amoku moze byl po schadzce z ta cala Julia... I nie myslal racjonalnie, dlatego kupil przewijak, byle cos bylo. Smieszy mnie to, ze taka Julia wrocila ledwo co i juz ostrzy pazury na Miochala. Tylko patrzec, a bedzie w ciazy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właściwie to on kupił ten przewijak, bo myślał, ze w ich nie ma szuflad, tak mi się przypomniało i chciał taki lepszy :) ale ze szuflad nie zauważył, to tez dziwne kindern! co za ulga z tym wąsikiem, masz rację! :D q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfurcy Klaunu zrzynają z Mody
na Sukes ile wlezie. Tam ostatnio Brook urodziła dzieci wszystkim swoim zięciom i oddała komórkę jajową Taylor, a w tym samym czasie surogatka Nicka i Bridget, Agnes Jones(wcześniej nazywała się Sandra "Sandy" Soomers, ale używała fałszywej tożsamości, bo ukrywała się przed Grahamem Darrosem, który kiedyś ją zgwałcił) podczas kłótni z Bridget spadła ze schodów i poroniła i wtedy zrozpaczona Bridget udała się do Owena i spędziła z nim noc. Te zdarzenie nakręcił Oliver Jones(kuzyn Whipa i brat Agnes), który zamieszkał w domku w górach od Owena, o czym Owen zapomniał. Kasetę widziała też Agnes i Steffy(która chce zniszczyć Loganów) i Steffy z ledwością przesyła film na swojego laptopa, a później Steffy będzie chciała odbić Olivera, Hope, która jest jego dziewczyną. Ale wiem,że Agnes powie Nickowi o zdradzie Bridget :-) A w Klaniku szykuje się kolejne roszady: Stefanek okaże sie synem Rutki, Michał zapłłodni Julię, ale potem okaże się, że to jednak dziecko męża Julii, i Michał wróci do Kingi-ćpunki :P Barbara rozprawiczy Jaśka, Agatka puści się z Olafem, Ogr zapyli Rudą, ale Ruda się wyskrobie że nie urodzić potwora, Aga znajdzie wreszcie faceta na swoim poziomie - jakiegoś wiecznego, 40letniego studenta bez prawka za to z ordynatorsko-generalskiej rodzinki, z gromadką dzieci po poprzednich konkubinach :P Pawełek po kolejnej kontuzji zacznie widywać duchy zmarłych i zacznie ujawniać niewygodne fakty o niedawnych samobójstwach :P No i pojawi się więcej celebrytów: Bogdan umrze na raka więc nowym Klanowym detektywme zostanie kolo grany przez Lindę, no może Ceziego Pazurę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wasik juz z glowy, teraz jeszcze sen z powiek spedza mi to szkaradne futerko Renatki, ale moze jeszcze sie opamieta, przestanie inwestowac w drozdzowki i uciula sobie na jakas nowa, zgrabna kurteczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie sama nie wiem czemu ja sie dziwie z tym przewijakiem? Przeciez wyszlo z tego, ze Michal ani razu malego nie przewinal, ba! on chyba w ogole nie byl w dzieciecym pokoju, bo tego mebla sie nie da sie zauwazyc i jak sie kupuje lozeczko to od razu przewijak przeciez. Potwor nie zaciazy, ale wydaje mi sie, ze moze sie Michalowi narzucac i moze go szantazowac, bo liczy na regularnie ruchanie z jego strony, a cos bylo widac, ze on juz po jednym razie mial dosc. Dzis pewnie pokaza Bozene i jej mine srajacego kota, bo ona tylko tak potrafi. Mloda laska, a zachowanie jak stara baba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wie ktos, czemu Renatka i Ant nie maja dzieci? Czy tez moze maja jakies wirtualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wątek cyrkowca i Eli śnieżynki
OMG - kto to wymyśla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka od zawsze po te buleczki biega i mowi o tym zawsze tak jakby to byl jej swiety obowiazek. Wlasciwie chyba nigdy nie zostalo powiedziane, czemu ona z Antkiem dzieci nie ma. Nie moga, albo z wyboru? Jasiu nie ma juz wasika i bardzo dobrze, choc i tak za nim nie przepadam. On jest jakis dziwny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfurcy Klaunu jeszcze tego
nie wymyślili. czemu Renka i Antuan nie mają kinderów??? W ogóle Klaun jest jak Miasteczko Tłin Peaks, bo Twin Peaks to największe arcydzieło serialowe, ale tylko pierwszy sezon. Ma niesamowity klimat, właściwie wszystko niesamowite. Drugi sezon natomiast momentami przypomina jakąś zgrywę, tam nawet Diane Keaton reżyseruje epizody. Cała duszna atmosfera ulatuje na rzecz postmodernistyczne groteski (te zabawy żołnierzykami, zakochany Cooper, Duchovny w spódnicy itp.). Naprawdę dobrze, że cofnięto zgodę na trzeci sezon, jeśli serial miał dalej przeć w tym kierunku. Niestety w przypadku Klauniku nikt go w porę nie przerwał i powstał serial-potworek, w którym zaprzepaszczono wszyskie zajebistości pierwszych 500 odcinków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu powinien zaczac sie buntowac, wpasc w nieciekawe gimnazjalne towarzystwo, albo chociaz sprobowac papierosow, a nie tylko tata Piotr, matematyka z Malgonia i filozoficzne rozmowy. A w ogole to gdzie podziala sie matka Jackuu, bo chyba jeszcze zyje? Nie odwiedzila syna w szpitalu, czy jakos mi to umknelo? I jak zwraca sie Jasiu do matki Jacka, bo kiedys mowil "babciu", a o JAcku "tata JAcek", ale wraz z pierwszym wasem Jackuu juz nie jest "tata JAckiem" tylko "Boreckim".. Swoja droga, niewdzieczny gowniarz z tego JAsienka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu nigdy za Jackiem nie przepadal. Pamietam , ze jak Beata sie klocila z Jackiem kiedy on juz z nimi nie mieszkal to Jasiu zawsze mu otwarcie okazywal niechec, ale Borecki to on sobie moze do obcego kolesia gadac, a Jacek jednak go wychowal, mieszkal z nim i jest ( byl?) jego ojczymem, a Rafalski wtedy okazyjnie przychodzil widywac sie z Jasiem. Zreszta z Rafalskiego tez taki pan psycholog jak z koziej dupy trabka, bo sam sobie pomoc nie potrafi i zycie ma pogmatwane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie zreszta kojarzy, ze Rafalski na poczatku chyba nie chcial Jasia, pamietam tez scenke, gdzie Jacek walnal Rafalskiego piescia w twarz, po czym odjechal z piskiem opon zoltym cinqueczento :D pamietacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napewno cos takiego bylo tylko, ze ja w ogole tego nie pamietam, a powod jest jeden: bylam za mloda, choc Klan regularnie z mama ogladalam od pierwszego odcinka. Ja pamietam te szopke ze zdradami Knorrasa, jak mieszka z ta swoja pania, a potem z podkulonym ogonem wrocil do Eli i wzieli ponowny slub- farsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz w pierwszym czy drugim odcinku Knorr zdradzal Ele z jakas chyba sekretarka, pamietam jeszcze swoje oburzenie, a mialam chyba ze 12 lat :P A Ela palila fajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ela palila?? Za Chiny tego nie pamietam, ale ile ja wtedy moglam miec lat kolo 10, wiec nie dziwota, ze nic z tego nie pomne. Jednak zapamietalam dobrze facetow Olki, tego narkomana Adama bodajze i tgo blondasa, pamietam te scene jak byli w lozku.. jakies to takie oblesne bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak, palila! Na onet.vod byl kiedys pierwszy odcinek, moze jeszcze jest, i tam pali :) A ten blondas to ten, co potem wybral swoja macoche? Czy ten, co kupill Krystynie drogie pioro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analiza gejów w klanie idealna tak jak post o prostytutkach, popieram i zgadzam się, świetnie opisane i co tu duzo mowic szczera prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie nie wiem ktory to z blondasow, ale on gral w takim beznadziejnym serialu komediowym z Karolakiem i Celinska, o takiej parze narzeczonych co sie sie ich rodzice wtracali im do zycia. Przeczytalam na Wiki, ze Daniel-syn Moniki byl w zwiazku z Agata, ta od Jacka i w sumie mnie to zdziwilo, a Grazyna tak tu mowila matce Martyny, ze jaka to ona wierzaca i slub koscielny by musial byc, a sama miala w przeszlosci in vitro,wiec o co tu chodzi? Nie chodzi mi bron Boze o to moje prywatne zdanie na temat tego zabiegu ( nie potepiam swoja droga) i nie o tym jest ten temat, ale ona mowila o sobie jako o praktykujacej katoliczce a in vitro przeciez kosciol potepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartowa
Ela śnieżynka przecież też zdradziła Knorra z Malickim. Nawet do niego się przeprowadziła. To wszystko było na początku, zresztą pamiętacie jak Knoras knuł intrygi z Moniką. Zresztą Klan kiedyś.... kiedyś była ciekawszy. Szkoda, że już Beata nie gra. Ładna z niej kobita.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak pamietam Knorrasa i Monike w tym wielkim kapeluszu, zachowywala sie jak jakas milionerka conajmniej. Klan zdecydowanie wtedy byl lepszy i ciekawszy, ale moze nie wszystko jeszcze stracone. Jesli scenarzysci przestana nas zadreczac tymi beznadziejnym watkami o czarodziejach, herbusiowej, pijusie arkadiuszu, potworze z krypty z wielkim libido i skupia sie na interesujacych i zyciowych watkach glownych postaci to jest szansa, ze Klan sie na nowo odrodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gtm
Kiedy pojawi się Zyta Kopytko z nowymi streszczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym przewijakiem to było tak, że Michał wiedział, że Stefanek ma, ale nie wiedział czy z szufladami i dlatego taki kupił :) Ryba po grecku to skucha jak nie wiem! Chyba, że karlica jest tak światła, że miała na myśli rybę po grecku serwowaną w Grecji, o której my, prosty naród nie słyszeliśmy ;) Też obstawiam romans Agatki i Olafa, albo próbę jej odbicia. Michał... Czy w tym durnym Klaniku jest chociaż 1 facet, który nie zdradził nigdy żony? Bo przecież nawet Rysiek miał romans hehe A koniakowy? Chyba wierny Kryście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, Rysiek tylko raz pocalowal w policzek przedszkolanke, a wy mu zaraz romans przypisujecie :D A stary Lubicz ogladal sie swego czasu za jedna matrona w peruce i futrze, ktora przychodzila do el-medu cos sobie poprawic, kto pamieta lepiej niech napisze jak to dokladnie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, nie pamiętam dokładnie jak to było z Ryśkiem, ale wiem, że się zakochał biedaczysko, jednakże nie wiem czy doszło do czegoś intymnie czy nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×