Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

śluby czystości Bożeny jakoś idzie przeżyć, ale czy mi się dobrze wydaje, ze Bożenka zakazała Miłoszowi pić? dobrze słyszałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka może chciała się dowiedzieć, jak Norbi zachowuje się w pracy. Chodzi też może o te stypendium. Ten profesorek chyba nie wie o jego problemach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, chyba tak dosłownie tego nie powiedziała... tylko, że wolałaby, żeby więcej takich sytuacji nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to był pomyśł Krysi, żeby z tym psorem pogadać,ale to był idiotyzm, bo co ona by powiedziała gdyby była partnerka jej asystenta przyszła do niej z taka nowiną? Ja bym prosto z mostu powiedziała,że nic mi do ich życia prywatnego i nic w tej sprawie nie zrobię, bo Norbert normalnie sie w pracy zachowuje i nie ma na niego skarg, a to najważniejsze. To prawda, że kiedys Koniaki byli bardziej krytyczni względem córek i to było prawidłowe. Pamiętam jak Aga byłą w tym chorym związku z Vujkovicem to Koniakowi się to wybitnie nie podobało, a teraz mają w nosie że ona zmienia partnerów jak rękawiczki i mąci dziecku w głowie. Olka ja juz szybko dogania. Zgadzam się też, że normalnie po takim toksycznym związku to Olka powinna odpocząć psychicznie, ale ona widać to odpoczywanie rozumuje jako włążenie do wyra nowemu kochasiowi.Wszystko wszystkim, ale to naprawde nie jest normalne i gdyby się to działo na serio to ona by miała opinię wiadomo kogo w rodzinie i wśród ludzi, tak jak jej siostra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożena włąśnie powiedziała Miłoszowi, że po ślubie ma być całkowita prohibicja. Takich słów użyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klan idzie z duchem czasu i kiedyś może rodzice krytykowali czy doradzali Agnieszce i Oli, ale w dzisiejszych czasach to tak się dzieje w większości rodzin, dzieci mają swoje życie. Obiektywnie rzecz ujmując Aga nie jest puszczalska tylko próbuje ułożyć sobie życie a siłą rzeczy muszą jej co jakiś czas zmienić partnera, bo byłoby nudne gdyby wyszła za mąż. Na temat Olki nie mam zdania raczej, chciała pokazać wszystkim, że jak studiuje reso to sobie poradzi ze schizofrenikiem a tu dupa. A skąd macie pewność, że ona już z Rafałem sypia, może się tylko wprowadziła do niego żeby czuć się bezpieczniej, sam mówił, że nie będzie jej namawiał do niczego (choć może sama na niego wskoczyła) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przykład takie małżeństwo Beaty i Jacka, jakie ono miało sens, jak Jacek się szmacił na lewo i prawo i to dość często, ale aż się dziwię, że teraz taki wierny Agacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedny Miłosz, nie dość, że celibat to i prohibicja :) ciekawe, kiedy ucieknie od Bożeny, bo ja uważam, ze nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Kamila zrobi coś z tą Bożeną. Myślę, że Jacek zmienił się przez zaginięcie Beaty. Może też czuł się winny przez jego liczne zdrady. A co byście powiedzieli, jakby Aga miałaby się pobrać z Lesieniem ? Ja chyba wolałem tego, co wyjechał do Australii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuu jaki ruch na forum. Nie ma co dodać, poza jednym. Osłabłam normalnie jak usłyszałam,że Tropek będzie teraz przyszywanym wujkiem. Kiedyś naprawdę lubiłam postać pani absolutnie, a teraz załamać tylko się można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka jak zwykle po drożdżówki zapie*dala :D Podsumowanie Ani - "Teraz jesteśmy wszyscy jedną wielką rodziną" :D Nawet dzisiaj mnie nie wkurzało nic z tym wątkiem. Fajni Ci państwo Tropkowie, mogliby dłużej zagościć. :) Arkadiusz już wychodzi z kliniki... dziwne. Pech, że Ola natknęła się na Norberta. I oczywiście szantaż. To najmocniejsza strona Norbiego. Ciekawy jestem, jak to będzie za jakieś pół roku... mam nadzieję, że nie pozbęda się Norbiego i wszyscy będą szczęśliwi. Niech dalej ciągną wątek. Kinga jakoś tak wyładniała. Ale do Mariusza rzeczywiście jakos mi nie pasuje. Mariusz dla Grażynki ! Pewnie uznali, że nie mają co zrobić z Kingą i Mariuszem, więc połączyli ich wątki. A swoją drogą bracia ADHD tacy starzy i chlapią się w piłeczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no Kinga się odmładza. Nie trawię Arkadiusza przy Grażynce, nie pasują do siebie :/ ona zasługuje na przystojniejszego. Wogole Arkadiusz wygląda jakby miał rzęsy doczepiane i podkręcone :D lol. Mariusz pamiętam jak w tvp1 prowadził kilkanaście lat temu program przyrodniczy dla dzieci, nosił taki kapelusz jak w dżungli w filmach noszą :D jak go zobaczyłam w klanie po latach to poczułam sentyment do niego, ale też przystojny nie jest. Potrzeba kogoś na miarę pana Tropka a i Darek od Czesi daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka, Antek i Władek taplają się w piłeczkach, ja tam się nie znam na chłopcach, ale dwunasto- czy trzynastolatkowie to robią? Moze i tak :) nie wiem, dlaczego, ale jakoś mi się nie widzi Kinga i Mariusz, on taki dobry ojciec, a ona co? zostawiała dzieci i w świat. No niech tam. A ten mąż tej, co urodziła miał taką ciasną marynarkę, śmieszne. Ola rano miała takie loki, a potem u profesora proste włosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kindze ładnie w tych jasnych włosach. A Paschalska cały czas ostro kamufluje tatuaż na ręce! :) Ciekawe,co zrobi jak będzie gorąco i nie da rady w długim rękawie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemnie się patrzy na Pana Tropka, bruneci zawsze mają wzięcie :D niestety co do fryzury Oli to też to zauważyłam, jest to notorycznie powtarzający się szczegół, trzeba się pogodzić z niedociągnięciami. A dzisiaj Ola jak rozmawiała z Rafałem to miała taką blado trupią twarz, blade usta, jak wampirzyca wyglądała a w gabinecie profesora już potraktowana bronzerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam nie ma fryzjerów, aktorzy grają w swoich ciuchach, jest jeden wielki burdel. Nie ma się, co dziwić, że są takie wpadki, nikt tego nie pilnuje! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż jestem ciekawa tego tatuażu, teraz się będę pilnie przypatrywać :) Tropek czy tam Dropek Ani pewnie okaże się psem bez rodowodu, jak myślicie? To dopiero będzie szok i Ani mina zrzednie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten tatuaż na ręce to nowy nabytek? możemy być pewni, że już na zawsze będziemy ją oglądać w niezniszczalnej granatowej marynarce. na plecach ma okropny tatuaż. a jak myślicie Ola poprawiała sobie jakoś urodę? moim zdaniem coś kombinowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam - jeżeli mają podkład telewizyjny z firmy Kryolan plus ewentualnie najmniejszą paletkę kamuflaży to zakryją tatuaż bez problemu ale znając wizażystów (raczej ich brak w Klanie) czy ktokolwiek jest tam zatrudniony d.s. makijażu, charakteryzacji etc. to zapomnijmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam tylko reżyser kręci komórką i puszcza z youtube sztuczny płacz dziecka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coco jambo i do przodu!
Z tym tatuażem Paschalskiej zawsze można wmówić widzom, że Olka ma jakiś egzamin i zrobiła sobie ściągi na rękach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, jeśli ktoś z Klanu czyta ten topik to proszę o kontakt celem zafundowania w.w. podkładu :D Ja też mam nadzieję, że wątek Tropka przepadnie na dobre. Dzisiaj Klan oglądałam na wyrywki i nie wiem w zasadzie co się działo oprócz drożdżówek i kąpieli w piłkach niedorozwiniętych bliźniaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na przykladzie zdjec
Paschalskiej widac, jak mozna sobie spaskudzic urode i wygodę tatuazem. Przeciez te plecy i kiecka ( ta i raczej wiekszosc) maja sie jak pięsc do nosa. Czy kobiety nie maja wyobraźni i nie widża co do czego pasuje? I ten napis po angielaku - niby czemu po angielsku - ze bardziej światowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow, jakie tatuaże :) nie da rady ukryć tego na ręce, heh, jakkolwiek by się starał, no chyba, ze rękaw tylko długi będzie nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu Grażyna i matka Martyny nie mówią sobie na TY? Od dłuższego czasu mnie to zastanawia. No, ale w Klanie przecież każdy sobie panuje, więc nie powinno mnie to dziwić. Ania jednak musi się leczyc tak gdzie Norbi. Przecież ona uważa, że ten pies to jest niewiadomo co, gotowa popełnić samobójstwo, gdyby go zabrakło. Nie wytrzymała bym z taka osobą w domu. Ja się naprawdę dziwię, że jeszcze nikt Ani nie powiedziała dosadnie, że jest za przeproszeniem popierdolona. Niedobrze mi się już robi od tego wątku z Grażyna i Arkiem. Oni do siebie za grosz nie pasują,a ona by sobie znalazła kogos bardziej odpowiedzialnego jeśli poważnie mysli o tym, że nie chce być przez resztę życia sama. Z takim facetem jak Arek to naprawde zmarnuje sobie życie, bo co z tego, że on może i kulturalny jest, ale lubi wypić, ma problemy ze sobą, a w dodatku móglby być jej ojcem. Olka znowu waliła te swoje miny, przy czytaniu gazety z recenzja. Nie mogę na to patrzeć. Strasznie sztucznie to wygląda. Uważam, ze ten profesor nie postąpił dobrze ściagając Norbiego i Olke na tę sama rozmowę i wiedząc, że oni nie są razem, a on jej robi problemy. Na jego miejscu bym sie w to nie wtrącała,bo Norbi się normalnie zachowuje w pracy i nie ma na niego skarg. Fakt, że Norbert sam przyszedł, ale ja bym na miejscu Olki poprostu wyszła, a nie robiła minę jakby mnie ktoś pobił, a ona tam stała jak ciele zamiast poprostu odejść. Renata zaś z tymi drożdżówkami:D Ale miała racje, że Knoras sam sie nawet przepakować nie mógł, dwie lewe ręce. Bliżniaki mają po 12 lat, a bawią sie w kąciki z piłeczkami jak 5 latki. Ja wiem, że lepiej to niż, żeby siedzieli przed kompem, ale dzieciom w ich wieku takie tarzanie się w piłeczkach już nie interesuje. Poszli by piłkę pokopać albo w kosza pograć. Proszę scenarzystów w tym miejscu: NIE WIAZCIE KINGI Z MARIUSZEM!! Znajdzie mu kogos normalnego, bez przeszłości narkomańskiej,bez niezliczonej ilości partnerów. Czy to takie trudne?? Po co on ma niańczyć dzieci kumpla i bzykać jego ex? Swoją drogą po co ona Mariusza wypytywała o jego byłą żonę. Troche to nie na miejscu, bo widzieli się raptem drugi raz. Dla mnie to głupota nadawać imię na cześć Tadeusza. Raz, ze to imię mi sie nie podoba w ogóle, no chyba, że dla starszego pana, nie do noworodka. Dobrze chociaż, że Koziełło nie ma na imie Mieczysław albo jeszcze gorzej, bo to by w ogóle była tragedia. Jak ze Stefkiem i Władkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbara przeżyje dramat , Pedro nie przyleci do Polski, bo jego babcia nie chce go oddac' zmienią się plany, co wybierze? Ola niech pójdzie na terapię, uporządkuje swoje życie i uwolni się od Norberta Tadeuszek uroczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×