Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość ajdontnoł
paschalska jest ładna, tatuaz na ręku ujdzie ale ten na plecach to jakaś masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi się wydaje, że Michał kiedyś mówił, że bliźniaki mają po 10 lat. I mi to akurat nie przeszkadza, że bawili się w tych kulkach. Moja 10 letnia siostrzenica też jeszcze to lubi. Dziwi mnie za to coś innego. Wieczne szukanie opieki dla chłopców, odbieranie ze szkoły, angażowanie Mariusza. Takie duże chłopaki i nie mogą sami ze szkoły wrócić czy trochę pobyć sami w domu? Bez przesady. Olki tatuaże straszne fakt, ten na ręce aż do nadgarstka. Jak się ciepło zrobi pewnie wymyślą, że zrobiła go z wielkiej miłości do Rafała :O Przecież chyba nie będzie ciągle chodzić w bluzkach z długimi rękawami. Rozmowa z Norbertem: Pójdę na terapię ale potem pojedziesz ze mną. I gadaj tu z psychicznym. Grażynka w niejednej sytuacji widziała już Arkadiusza pijanego skacowanego przymulonego a ten się nagle wstydzi i będzie się kontaktował telefonicznie. Bez sensu jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apartowa
Paschalskiej, pomimo tatuaży, widać na ręce sznyty :P Musiała się ciąć, zresztą nie dziwię się, przy takim życiu z Ogrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paschalska ma rzeczywiście brzydkie te tatuaże, które wcale nie dodawaja jej uroku, a ten na plecach to już porażka. Co do sprawy Olki i Norbiego to z nim sie nie da porozmawiać, więc ona nic nie wskóra. Uważam,że Koniak powinien z nim po męsku przedyskutować tę sprawe. Bliżniaki maja bodajże 11 lat tak przynajmniej niedawno usłyszała. Zgodzę się, ze dzieciaki w tym wieku lubią jeszcze takie piłeczki, ale chłopcy to chyba wolą jeździć na rowerze, kopać piłkę itd, te piłeczki to może dla dziewczynek i mniejszych szkrabów. Swoja drogą to Michał kompletnie się nimi nie przejmuje. Odwiedza ich raz na jakiś czas, a wybrał by sie z nimi na wycieczke, czy w piłke pograł. Nie ma to jak narobic dzieci i potem je odwiedzać jak ma czas, a jak nie to nie. Ze Stefkiem to samo, podrzucają go komu się da. Po co z Zytą w ogóle planowali dziecko skoro Stefek jest tylko dla nich problemem w karierze, szczególnie dla Zyty, bo Michał to chyba uważa, że to kobieta powinna tylko i wyłacznie być z dzieckiem, a ojciec ewentualnie może w awaryjnej sytuacji i nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zauważylam te sznyty na ręce Oli, ale pomyślałam, że może to rozstępy :D ale takim miejscu to raczej niemożliwe. Myślę, że Michał bardzo dużo zajmuje się Stefkiem, jakby nie on to dziecko chyba byłoby skrajnie zaniedbane, bo Zyta to szkoda gadać... zreszta było widać jak te jej koleżanki były zachwycone, że ma faceta "udomowionego" i ugotuje, posprząta i dzieckiem się zajmuje, bo z reguły niestety tata jest od zabawy z dzieckiem a mama od brudnej roboty (chociaż Zyta i nawet tego nie wykonuje). Michał jest przykładem faceta, którego ja nie znam, więc dla mnie to postać fikcyjna :D ( żeby było jasne nie mam męża ani dzieci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku to Michał kompletnie olewał zajmowaniem sie Stefkiem i matka Zyty wszystko odwalała. Teraz jakby się wziął w garść , bo Zyta to nawet po pracy do dziecka nie zajrzy. Z tym, że Michał mógłby się też bliżniakami zająć, bo Kinga wiecznie pracuje gdzieś, nie ma jej, a oni są tak w sumie to pozostawieni sami sobie. Muszę się bliżej przyjrzeć rękom Paschalskiej, nie zauwazyłam tych sznyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja specjalnie zajrzałam jeszcze raz do tych zdjęć i faktycznie, ma jakieś krechy na ręce, ale chyba na prawej, tak? jakby je sobie sama robiła, to raczej byłyby na lewej, a może to ślady po kocich pazurach? widziałam u jednej osoby takie ślady po niegrzecznym kocie :) W każdym razie - tatuaż okropny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś pierwszy raz zerknęłam na serial Przyjaciółki i patrzę, a tam klanowej Renatce włosy układa Norbi :D Ja myślę, że On prędzej, czy później odejdzie z klanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo!! kolejna rzecz, na którą muszę zwrócić uwagę :) czego to się człowiek nie dowiaduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmiilleennaa1987
chlopcy maja na pewno wiecej niż 10 lat! klan sie zaczął w 1997roku mamy 2013 czyli jakies 15 lat i pol (bo klan wystartowal jesienia) pamietam,że dzieci michala urodziły sie szybko, zaraz na poczatku, moze w 98, maxymalnie 99... wiec teraz mialyby ponad 13 lat..:O :O :O zreszta niedawno jak sie bawili w indian ktos powiedział,że jajka już im zarastają :O na pewno mają wiecej niż 10 lat. A te kulki - pamietam,że sie na takich bawiłam mając 7-8lat, a pozniej gdy juz mialam wiecej to nie moglam bo tam są ograniczeniaa wiekowe. To zabawa dla przedszkolaków i dzieci do lat 8-9 ....takie byki tam pobiegły :D małgosia jest przecież od nich młodsza a wyglada i zachowuje sie znacznie dojrzalej.. jeszcze dorzuce tylko - watek tropka - koszmar!! błagam usuncie ten wątek...nie chce sluchac o rodowodach i sweterkach dla psów :( w barwach szczescia - hotel dla psow...litosci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinga pojawiła się w 2000 roku, czyli musiało trochę minąć, zanim Michał ją zapłodnił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież jakiś czas temu była scena w której bodajże Michał mówił, ze bliżniaki mają po 11 lat.Pamietam to dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to pamiętam że Michał
mówił,że mają po 11 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też to pamiętam że Michał
pierwszym klanowym dzieckiem był chyba Jasiek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzieliście w czwartkowym odcinku ryj Surmaczowej w zbliżeniu? Ktoś tu kiedyś wspominał, że przechodziła operacje plastyczną i przez jakiś czas wyglądała dużo młodziej ale chyba coś niewyszło bo teraz jej twarz się zestarzała gorzej niż przed operacją. A poza tym jej bardziej wali w dekiel niż Norbertowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt w momencie rozpoczęcia Klanu Ola była najmłodszym członkiem rodziny, ale już urodzony pierwszy w serialu był Jasiek. Nie wiem jak to dalej szło? Jasiek Kasia Małgosia Bliźniaki Czy Bliźniaki Małgosia? No i czy najpierw była adopcja Bożenki i Maćka? A potem urodził się Jasiek? Za nic nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bożenkę na początku serialu grała inna dziewczyna. Myślę, że Maciek pojawił się jakoś wcześnie. A Jasiek to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
Mialam 9 lat jak rozpoczal sie klan. Pamietam ja przez mgle taki urywek sceny - idzie beata droga, przejezdza autem rafalski i nagle ona byla w ciazy. Taka smieszna mam pamiec :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozylda
Pamiętam tę scenę, kiedy Grażynka mówiła matce Maćka, że "jak ty już... to się nim zaopiekujemy". Swoją droga nie rozumiem, dlaczego u niej w domu nigdy nie wspomina się o rodzicach Macka i Bożenki, nie chodzi się na groby itp. Na grób Ryska - owszem. Jest to jak dla mnie spory błąd scenarzystów. Kiedyś Maciek mówił, że nie chce się przeprowadzać "bo tu jest dusza". Czemu teraz nikt nawet przez chwilę nie odniesie się do ich rodziców?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
to prawda, nie wspominają matki Maćka, ale ja ją pamietam , grała ją Iza Kuna , teraz Maryśka z Barw . W serialach to taki głupi zwyczaj ze nie wspomina się postaci które kiedyś były. w Mjak M też nie wspomina sie np. Steffena , a to przeciez była taka przyjażń z Mostowiakami. przypomnijcie może jakieś postacie które przeminęły w Klanie a o których scenarzyści zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez pamiętam matkę Macka, aktorka, Iza Kuna, była wtedy zupełnie nieznana, kilka lat potem dopiero zagrała w paru romantycznych komediach (chyba) i stała się znana. Maciek, taki uczuciowy, nie wspomina matki, ale w sumie dla niego prawdziwą matką jest teraz Grażynka. Nie pamiętam, jak z rodzicami Bożenki, czy ona pochodziła z patologicznej rodziny, nie kojarzę, jak to było. Kiedy nastąpi ta chwila, gdy Grażyna pocałuje Olbrychskiego? :O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Maćka i Bożenki rodzicami są Grażynka i Rysiek. Przecież oni zostali zaadoptowani jako małe dzieciaczki, przecież Bożenka najbardziej przeżywała śmierć Rysia, Maciek też nawet wspomniał o nim na tej próbie przedstawienia. Pocałunek Olbrychskiego z Grażynką będzie w 2443 odcinku czyli 8 maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goaa
Bożenka jest z domu dziecka. Ale jako chyba dziesięciolatka szukała rodziców na własną rękę . Pamiętam że jeżdziła po warszawie w poszukiwaniach. graża i Rysiek powinni przypominać Maćkowi o prawdziwej matce. I odwiedzać grób matki, nie pamiętam czy w e Wszystkich św. Jest jakies wspomnnienie i wizyta na cmentarzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostanio spędzam czas na oglądaniu starszych odcinków Klanu. W 2011 roku nawet to był zupełnie inny serial. Wątek kryminalny z Leszkiem :) A wiecie, czego mi bardzo brakuje ? Starej muzyki. Moim zdaniem niektóre podkłady były o wiele ładniejsze od tych teraźniejszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloiza999
podoba mi sie rodzina Grażynki. Zwłaszcza odkąd nie ma Ryśka. Nie znosiłam go. Teraz Grażynka kwitnie a dzieci są super. Podoba mi się,że mówią do Grazynki Mamo i nawet zapomniałam że są adoptowane. Lepsza rodzina adopcyjna niż Hanka i Marek w Mjm albo rodzina zastepcza z polsatu:) Bożenka, Maciuś Kasia i Grażynka to super rodzinka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mee too
mi do pełni szcześcia brakuje tego alkona Arkadiusza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elmusko, a masz strszczenia
natepnych odcinkow? Mnie szkoda Ryska i mycia rączek. Przynajniej ucziciwy , a takich teraz brak.Widzialam w " Zaciszu gwiazd mieszkanie jego i jego zony< jets taki, jaki byl w serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×