Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

O Boże.. zajrzałam do tego linku :O:O romantyczny wieczór z ukochaną i upojna noc, to za wiele dla mnie :o wychodzi na to, że pocałunek to małe piwo, za to wspólna noc! Biedna, biedna Grażynka :D:D obrzydzało mnie parę rzeczy w Klanie: oblech Grześ, oblech Rutka z wydętymi warami, głos Konrada przyprawiał mnie o gęsią skórkę (tego od Eli), ale to przebija wszystko. To jakiś mało zabawny żart scenarzystów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, ale przyznam, że ten koniec sezonu zapowiada się szokująco... - Jerzy spotka w Berlinie Beatę i podobno ona ma wrócić we wrześniu do Klanu... - Podczas kochania się z Grażynką, Arkadiuszowi zadzwoni telefon. Okazuje się, że Julka się wybudziła, a jego żona zmusza go do tego, żeby udawali małżeństwo... i nici ze związku z Grażynką. - Kamila zajmie się Norbertem... a o Błażeju zapomni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Madzi
@Elmusko, skąd Ty bierzesz takie spedalone pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Madzi
@Elmusko, skąd Ty bierzesz takie spedalone pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie pomysły ? Ja nic nie zmyślam, to są spoilery serialowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami widzimy, jakie niedorzeczności, do Mody na sukces Klanowi jeszcze daleko, ale jak tak dalej pójdzie, to nic nie wiadomo :D:D Elmusko, zostałeś niesłusznie posądzony o zmyślanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klancia
ja czytałam, że Kamila zajdzie w ciąże z Norbim :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba Kryśka uświadomi Elę, na co chory jest Norbert, a ta wybije go z głowy Kamili?! Matko i córko, nie ma innych facetów?! Czyżby Naruszewicz miała plan wrócić do klanu? Niezłą przerwę sobie zrobiła, ale chyba na dobre jej nie wyszła! Na Grażynę i tego starego oblecha nawet nie chcę patrzeć. Ciekawa jestem, czy wrócą na antenę po wakacyjnej przerwie, bo głupota scenariusza sięga już zenitu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2+b2=c2
Oglądałam online. Sceny z Surmaczową przewijałam, bo nie da się już jej oglądać. Reszta równie nudna, Maciuś jak zwykle swoje. I Marynka nie kupiła (czy raczej Grażyna jej nie kupiła) sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już każdy odcinek tak oglądam i z 20 minut robi mi się 5! :) Wstydzę się za nich jak widzę Surmaczowa wymyślającą frak dla Tropka.... Czuję,że jak tak dalej pójdzie, to Kryśka się od niej zarazi i będzie szyć fraki dla Dropka. Przysięgam, że wtedy już nawet on line nie będę oglądać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałam dziś jednym okiem, robiąc co innego, zerkam tylko, by zobaczyć, jak wyglądają :) ale dzisiaj nawet tego nie pamiętam, może oprócz sukienki Zyty. Beata ma wrócić, dlaczego tak uważasz, Fanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadzam się że na Surmaczową
nie da się patrzeć. Żółkowska niby taka świetna aktorka teatralna, a zero godności :O Nie rozumiem Waszej awersji do Arkadiusza, naprawdę jest wg Was taki straszny? Może ja mam do niego sentyment przez Kmicica i Azję :) ale mnie straszny wydaje się Grzegorz (błagam, nie zdrabniajcie w jego przypadku), to najgorsze, co ostatnio widziałam w TV i nie kumam, jak dla kogoś Arkadiusz może być gorszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrót Beaty mógłby znów uratować "Klan". Chyba jeśli chodzi o jedno, wszyscy jesteśmy zgodni. NIE CHCEMY TROPKA. Mam nadzieję, że któryś z ekipy klanowej to przeczyta, bo patrzeć się już na to nie da. Czekam tylko na końcowe odcinki, podejrzewam, że będą ciekawsze. Ze spoilerów wynika, że Arkadiusz zbliży się znów do swojej żony. To jakiś plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powrót Beaty mógłby znów uratować "Klan". Chyba jeśli chodzi o jedno, wszyscy jesteśmy zgodni. NIE CHCEMY TROPKA. Mam nadzieję, że któryś z ekipy klanowej to przeczyta, bo patrzeć się już na to nie da. Czekam tylko na końcowe odcinki, podejrzewam, że będą ciekawsze. Ze spoilerów wynika, że Arkadiusz zbliży się znów do swojej żony. To jakiś plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasnee Wielki Pan Bankowiec i Histeryczna Architekt nie mają kasy na wykupienie mieszkania, mogli się wprowadzić do mnien luksusowego, ale jak im się marzy nie wiadomo co to tak to potem jest. Jamochłon niech lepiej tak nie biega ani zbytnio się nawet nie porusza, bo jej ten cały silikon wypłynie, a jest nim naszprycowana po całości. Tak swoją drogą to Pedro tak sam poleci samolotem z Meksyku?, Przecież on ma ponoc 7 lat. Co odcinek to musi być Ania z Tropkiem. Powariowali! Ten wątek to taka zapchaj dziura chyba , bo nie umieli już nic normalnego wymyślic. Ile to będzie jeszcze trwalo?! Mam dosyć ten niezrównoważonej idiotki, która psa traktuje jak własne dziecko i chyba żaluje, że go nie urodziła. Chore to już jest, a tera jeszcze te bzdety o ubrankach dla psa i wystawie. Lubie psy nawet bardzo, mam własnego, ale w Klanie przesadzają już równo. Strasznie drażni mnie postawa Ani, że niczego z mężem nie uzgadnia tylko decyduje za niego i stawia go przed faktem dokonanym, a ponadto nie lubi sprzeciwu.To nie jest normalne i nikt by w takim związku nie wytrzymał. Maciek zaś wszędzie zabiera Martynę. Ja wiem,że on ją kocha, ale ja mam wrażenie, że to jest obsesyjna miłość. Grażyna oczywiście zgodziła sie na ten udział Maćka w TV, bo on chciał i już, ale jakby Kasia wyraziła taką chęc, to by jej pewnie zabroniła. Nie podoba mi się od dawna, że Grażyna tak faworyzuje Maćka ze względu na jego chorobe. No i po co on do programu założył ten garniak, bo wyglądał jakby miał iśc na pogrzeb albo coś. Zamiast poprostu ładną koszule ubrać, eleganco, ale na luzie troche to wbili go w te wdzianko i moim zdaniem wyglądał śmiesznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Thema
To się kupy nie trzyma. Przebojowe i wyzwolone dziewczyny jak Kamila uważają facetów pokroju Norberta za skończonych looserów i raczej polują na chłopaczków, którzy są cute.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klankowa, w którymś artykule, bodaj ze śs jest napisane, że Jerzy spotka Beata na wyjeździe służbowym gdzieś za granicą i podobno Ona wróci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na szczęście w streszczeniach następnych odcinków nie widać nic o Tropku. Może ograniczą trochę ten wątek... To samo dzisiaj pomyślałem o Basi, że tak biega, że zaraz jej coś odpadnie :D Jeśli Beata wróci, to jest szansa, że będzie wreszcie jakiś interesujący wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjuknhjkmjk
Oj ja też nie trawię damięckiego NIE PASUJE DO GRAZYNKI! Ona taka śliczna i ciepła a o0n stary dziadyga! tyle jest młodych aktorów i mogli by dac koło niej kogoś świeżego a nie trzesącego się starucha który rzuca poezją. :O Wątki o psiurach i surmaczowej DO ZERZYGANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozylda
Ahahaha - Bodzienka z naszyjnikiem czystosci - pierwsza dziewica Klanu, a matka taki przykład jej daje...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ciekawe co z tą Beatą bo ja na przykład czytałam z nią wywiad i mówiła, że Klan to zamknięty rozdział w jej życiu A ktoś pomylił Olbrychskiego z Damięckim hihihih. Zupełnie różni faceci. No ale pomylić każdy się może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile Beata wróci, bo to mogą byc tylko plotki to pewnie będzie ja grała inna aktorka. Scenarzyści mogli by fajne wątki powymyślać wtedy, ale cos mi się widzi, że znowu do pióra dostanie się jakiś scenarzystka fantasta albo nudziarz, który nic konkretnego nie stworzy. Straciłam nadzieję, że Klan mnie czymś zaskoczy po tym beznadziejnym zakończeniu wątku z Olka i Norbim, a juz zupełnie nie pojmuje co scenarzysta brał żeby spyknąc Grażynę ze stracem , nie mówiąc już o debiliźmie Surmaczowej z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile Beata wróci, bo to mogą byc tylko plotki to pewnie będzie ja grała inna aktorka. Scenarzyści mogli by fajne wątki powymyślać wtedy, ale cos mi się widzi, że znowu do pióra dostanie się jakiś scenarzystka fantasta albo nudziarz, który nic konkretnego nie stworzy. Straciłam nadzieję, że Klan mnie czymś zaskoczy po tym beznadziejnym zakończeniu wątku z Olka i Norbim, a juz zupełnie nie pojmuje co scenarzysta brał żeby spyknąc Grażynę ze stracem , nie mówiąc już o debiliźmie Surmaczowej z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo, gorszego idioty to Strzelecki nie mógł z siebie zrobić!! Kurwa mać, całkiem nieźli aktorzy, a godzą się na takie coś?! Tracę do nich szacunek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((((((((((((((((((((((((((((
Kasę od Chojnickich? Ale ma pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×