Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Czy tylko ja w dzisiejszym odcinku miałem dziwne skojarzenia ? "Przyzwoita pozycja" ? "Stosunek" ? "Wacek" ? Ale scenarzyści jakby aż podkreślali, że właściciele Tropka zachowują się jak psychiczni. Dowodem na to jest dzisiejsze wejście pielęgniarki do robiącego z siebie pajaca Tadka... Dobrze, że Baśka znów wtrąca swoje 5 groszy w życie Jacka. Przyznajmniej coś się dzieje, a w końcu to czarny charakter, więc powinna intrygować... Wątek z laudacjami Feliksa nudzi. Scena z Czesią i Darkiem wyglądała jak "zapychacz" do serialu. Przypominam, że dzisiaj Agnieszka Kaczorowska u Kuby Wojewódzkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha25
Mi osobiście nie podoba się wątek romansu Kingi z Mariuszem i Hany z Józkiem.Dziwne rozwiązania scenarzystów,w końcu żadna postać nie może się zmarnować.Już związek Kingi z Oskarem,czy Agaty z Jackiem był marnym pomysłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :(((((((((((((((((((((((((((((
o której Wojewódzki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dużo ostatnio tych zapychaczy. Nie wiadomo, co u Olki, Eli, Kamili, bo najważniejszy przecież Tropek i kombinacje wziętej architekt i bankowca, skąd wziąć kasę na mieszkanie :D Małgosia wygląda trochę jak sierotka, weźcie ją postawcie obok Kasi na przykład - taka z niej kluska trochę i nie mówię tu o figurze czy wadze. A Barbara ma coraz bujniejsza fryzurę. Czy Jaś nie mógł po prostu nalać jej wody, tylko od razu leciał po ten sok :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Madzi
Czesi jak dupa urosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a2+b2=c2
Znów oglądałam Klan na kompie. W sumie to serial leciał w tle a ja robiłam coś innego. Stockinger i Kotulanka grają tak sztucznie, że szok. Słuchając ich wyczuć było sztywność i durnowatość dialogu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się im dziwię, że Oni godzą się na wypowiadanie tych durnych dialogów! "co to za pozycja, jakaś przyzwoita?!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Denerwują mnie te humorki Maćka. Ja wiem, że on jestchory, że z nim trzeba delikatnie, ale na litość boska, chyba nie na tym sprawa polega,żeby mu we wszystkim ulegać i pozwalać na fochy! Nie wiem w ogóle po co Grażyna mu robiła złudne nadzieje i godziła się na ten ślub skoro on by sobie nie poradził , jest bardzo dziecinny, nieustannie strzela fochy. Sama nie wiem co o tym myśleć, bo broń boże daleko mi do dyskryminacji osób chorych i każdy ma prawo do szczęścia, ale nie wiem czy w przypadku Maćka i Martyny taki ślub to dobry pomysł, a ten się jeszcze nakręca. Na miejscu Tadka kategorycznie bym odmówiła pajacowania na wystawie. Czy ten skądinąd wykształcony facet nie ma swojego zdania tylko pozwala, zeby żona o wszytskim sama decydowała? Wkurza mnie już sprawa mieszkaniowa Agaty i Jackuu. Nudne to jak cholera, taki wątek zapchaj dziura chyba.No i ona jako architekt a on bankowiec nie mają kasy na wykup mieszkania. To trzeba było wynająć coś skromniejszego! Bardzo nieprzyjemna ta szefowa Feliksa. Taka baba, która robi ogromny dystans pomiędzy szefem a pracownikiem. Zaprzeposzeniem Wacek:D Rozwalilo mnie to. Ta słodka udawana przymilność Jamochłona.... ohydztwo. W całym wczorajszym odcinku same były nawiązania, a to szczególny stosunek, a to przyzwoite pozycje. Scenarzysta to chyba jakis erotoman. Śmieszne, że w skrzyce pocztowej przedszkola Darek znalałz ulotke na nabór do nowego przedszkola. Cześka się strasznie roztyła, a jeszcze te babcine ciuchy to podkreślają. znowu będa wałkować wątek tego debilnego Jeremiasza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa na koniec sezonu rzucą nam ochłap w postaci: Czy Beata wróci czy nie? I tyle. Myślą, że ludzie z wypiekami na twarzy będą czekać do września. Niestety drodzy producenci w tym roku już chyba takich widzów nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A muszę nadrobić wczorajszy odcinek skoro takie bezeceństwa były jak stosunek, pozycje i Wacek hihihih.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod słowami Suni!!! Drodzy producenci, zapomnijcie, że po wakacjach stała widownia powróci! Na tę żenadę nie da się już patrzeć, a powrót Beaty niewiele zmieni... Jeżeli chcecie jeszcze jakkolwiek ocalić ten serial, zatrudnijcie młodych, zdolnych scenarzystów!!! Oglądaliście Agnieszkę u Kuby? Mówiła, czego w klanie nie wolno: trzymać rąk w kieszeni, łokci na stole, no i nie ma mowy o jakichkolwiek poważniejszych scenach w łóżku. Śpi się w piżamach zapiętych pod samą szyję i z kołdrą pod brodę. To akurat jest mega bez sensu... Pamietam, że kiedyś babki w klanie nosiły dużo ładniejsze koszulki i jakoś nie było z tym problemu. Mam wrażenie,że na tym planie rządzą starzy, zniewieściali ludzie, których wszystko gorszy... Tylko nie bardzo rozumiem w tej sytuacji, seksu Grażyny z oblechem Olbrychskim!!!! Nic tu się kupy nie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuję się pod słowami Suni!!! Drodzy producenci, zapomnijcie, że po wakacjach stała widownia powróci! Na tę żenadę nie da się już patrzeć, a powrót Beaty niewiele zmieni... Jeżeli chcecie jeszcze jakkolwiek ocalić ten serial, zatrudnijcie młodych, zdolnych scenarzystów!!! Oglądaliście Agnieszkę u Kuby? Mówiła, czego w klanie nie wolno: trzymać rąk w kieszeni, łokci na stole, no i nie ma mowy o jakichkolwiek poważniejszych scenach w łóżku. Śpi się w piżamach zapiętych pod samą szyję i z kołdrą pod brodę. To akurat jest mega bez sensu... Pamietam, że kiedyś babki w klanie nosiły dużo ładniejsze koszulki i jakoś nie było z tym problemu. Mam wrażenie,że na tym planie rządzą starzy, zniewieściali ludzie, których wszystko gorszy... Tylko nie bardzo rozumiem w tej sytuacji seksu Grażyny z oblechem Olbrychskim!!!! Nic tu się kupy nie trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat nie oglądałam Bożenki u Powiatowego, ale skoro jej nie pasuje gra w Klanie to niech odejdzie. Choć z drugiej strony racja, że minimalizm w Klanie jest do przesady. Nie chciałąbym co prawda jakiś wyuzdanych scen erotycznych ani aktorek świecącyh gołym biustem, bo to nie o to chodzi, ale przesada w drugą stronę też nie jest wskazana. Jednak nikogo chyba oprócz nas nie gorszy związek starca z Grażynka, więc jeśli ktoś z Klanu to czyta to niech to sobie weźmie do serca i niech ten starcy pryk wyjedzie z córką i żoną , a Grażyna znajdzie sobie normalnego chłopa, a Mariusza nie swatajcie z ta narkomanka Kinga do jasnej cholery!! Co do Beaty to musieli coś wymyślieć żebyśmy czekali jak głupki, czy ona rzeczywiście wróci. Oczywiście Berlin jest mały jak wioska na podkarpaciu, że Knoras ją tam akurat spotka. Tak jakby ona nie mogła do Brazylii wyjechać na przykład ale do Berlina. Ona nie wróci, Knoras ja zauwazy, a ona nie bedzie chciała wracać i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam nadzieję, że reżyser i scenarzyści odnowią jeszcze Klan. Może ten powrót Beaty to jest klucz do sukcesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieprawda, bo
w Klanie Jamochłon jest wyuzdany a Karakan niesmaczny. Wcale nie jest taki grzeczny ten Klan jak się pisze a jeszcze więcej Karakanów i Jamochłonów to rzyg murowany :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie,to nie o to chodzi. Ona nie mówiła, że jej nie pasuje. To fragment :) Kuba zapytał ją o to,czego nie wolno w klanie. Zgadzam sie z tym, że nie o wyuzdane sceny tu chodzi. W ogóle w klanie mało jest, jakby to określić, uczuć, przytulania itd. Tylko nieco obleśny (ale trochę mniej niż Olb.) Feli próbuje kleić się do Moni, ale Ona stoi wtedy jakby połknęła kij... Jedynym, chyba w miarę naturalnym małżeństwem są teraz Ela i Jurek. Im przytulenie i cmokas jakoś tak naturalnie wychodzą, a reszta? Albo robi to mega sztucznie, albo wcale. Brakuje mi w klanie tego "ciepła" i naturalności, która była kiedyś i za którą chyba ten serial lubiłam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O karakanie i jamochłonie nie wspominam, bo ich do rodziny Lubiczów nie zaliczam i uważam, ze są jak najbardziej zbędne w klanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym pozbył się Czesi i Darka. Ich czas w Klanie już się skończył. Od dawna u nich nie było interesującego wątku. A wymyślanie na siłę nowych wątków z nimi nie ma sensu. Agnieszka Kaczorowska podobała mi się u Wojewódzkiego. Bilguun się conajmniej dziwnie zachowywał. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w zasadzie to zupełnie nie rozumiem po co w Klanie jest Karakan, przecież ona nic tam nie robi tylko pokazują jak daje dupy Rutce za kase i układy w TV, a Jamochłon to tez nudna postać. Ta aktorka ja grająca Aldona O. gra niesamowicie sztucznie, jakby wykuła wierszyk na pamięć z okazji Dnia Ziemi. ta jej udawana seksualnośc, kocie ruchy no niedobrze mi się robi jak na nia patrze. Az trudno mi uwierzyć, że ona ma wykształcenie w tym kierunku, bo bym pomyślała, że to jakas celebrytka z łapanki. Daję głowę, że po wakacjach będzie ta sama nuda, a Beata nie wróci tylko robią akcję jak na ruskim filmie, żeby widzowie łyknęli jak pelikany i czekali z utęsknieniem. Ja oglądam z sentymentu i będe oglądać, ale stare odcinku Klanu, a teraźniejsze to jak niebo i ziemia. Teraźniejszym ewidentnie brak klimatu i tego CZEGOŚ za co Klan zawsze lubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, koszulki i piżamy pod samą szyje, ale zmiana partnerów, tatusiów i wujków u wiadomej osoby co chwila, całkiem normalne :D Szkoda, ze nie oglądałam, jakoś zapomniałam zupełnie. powrót Beaty wprowadziłby zamieszanie w życie Jacka, zresztą, Jacka jak Jacka, ale dzieci na pewno. Już jutro ten dzień. czyli będą się całować, fuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam możesz obejrzeć :) Słuszna uwaga, koszulki odkrywające choćby ramię, nie wchodzą w grę, ale ciągła zmiana partnerów (czyt.Aga) jest normą! Naprawdę jakiś idiota pisze ten scenariusz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja apeluję o zmiany u Koniaków, bo ja już nie mogę znieść ich sztuczności. Połączenie ich wzajemnej niechęci z durnymi dialogami, sprawia, że przestaję mieć ochotę na oglądanie ich! Mimo,że kiedyś naprawdę bardzo ich lubiłam! Teraz zaczynają mnie po prostu męczyć. Nie mają ochoty ze sobą pracować, to niech ich rozdzielą, bo kiedyś byli fajną parą, a teraz są mega nudni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatajtataj
Beata ma wrocic do serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w sumie tez nie wiem, dlaczego oglądam Klan, pewnie z przyzwyczajenia, jeszcze do niedawna parę wątków naprawdę lubiłam, a ostatnio oglądam tak nieuważnie, że nawet nie bardzo kojarzę, o czym potem tutaj piszcie, mimo że przecież siedziałam przed tv :) i nie wiem, czy Feliks w końcu pracuje dla tej baby czy nie, tylko jakiś Wacek obił mi sie o ucho. Każda bzdura rozdmuchana do granic i wałkowana bez końca. I nic się nie dzieje! nikt chyba teraz nikogo nie zdradza, nikt nic nie knuje, no sielanka! Dzieki za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szok, Baśka chciała się b*ykać z Jackiem za danie mu kasy :D Dzisiejszy odcinek był nawet fajny. Szefowa Feliksa ma tupet. I ten Wacek do niej "kochanie"... :D Na miejscu Feliego bym spuścił łomot temu pożal się Boże Wacusiowi. Fajne sceny też z Grażynką i całą gromadką na kanapie :D Odczułem dziś właśnie dzięki tej scenie taki realizm rodzinny. Fajnie, fajnie. A jutro buzi buzi cmoku cmoku Grażynka & Arkadiusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szok, Baśka chciała się b*ykać z Jackiem za danie mu kasy :D Dzisiejszy odcinek był nawet fajny. Szefowa Feliksa ma tupet. I ten Wacek do niej "kochanie"... :D Na miejscu Feliego bym spuścił łomot temu pożal się Boże Wacusiowi. Fajne sceny też z Grażynką i całą gromadką na kanapie :D Odczułem dziś właśnie dzięki tej scenie taki realizm rodzinny. Fajnie, fajnie. A jutro buzi buzi cmoku cmoku Grażynka & Arkadiusz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesia wygląda paskudnie w tych ciotkowatych, burych ciuchach. Czemu Powierza się godzi na to, żeby tak ja oszpecali? Druga sprawa, że sprawa tego nowego przedszkola jest nudnym wątkiem, a nikt się nie będzie łaskawie pytał państwa Kurzawskich czy można otworzyć nowe przedszkole przecież.Zapadł mi dzis w pamięć tekst Czesi do Darka, żeby nie był naiwny:DCo jak co, ale ten facet bije wszystkich na łeb na szyje ze swoją naiwnościa. Dziwi mnie czemu Feliks nie wygarnie szefowej co myśli o jej zagraniu tylko sie chyba jej boi. Ta baba jest straszna, nie chciałabym pracować w firmie i mieć takiego przełożonego. Ten babsztyl chce tylko kasy, okropnie się pewnie pracuje z taką osobą jak ona.Taki młody facet bierze się za taka stara raszple jak ta szefowa. Jamochłon jest bezczelna pod każdym względem. Ma przecież Rafalskiego, a chce na nowo Jackuu w zamian za bezterminową pożyczke, co za tupet. Nie ogarniam tej baby, ale działa mi od początku na nerwy.Wstydu baba nie ma zamiast zająć się porządnie dzieciakiem to podrzuca go ciotkom po Meksyku, a sama chętnie by się pobawiła w sponsorke. Jeremiasz to cham. Dziwię się że taka dobra kobieta jak Stasia wyszła za takiego buca, który nawet się przy gościu zachować nie umie i ubzdurał sobie Bóg wie co, a pan Wiesiek to sympatyczny jest. Myślałam, że zakończą watek z tą jeremiaszową zazdrościa, ale widać nie doceniam scenarzystów. Hurra dziś pierwszy od dłuuuugiego czasu odcinek bez Tropka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to właściwie skąd w Klanie
taki konserwatyzm? Przecież to nie TV trwam i w innych serialach nie ma takiej "przyzwoitości"...O co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×