Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Pamiętam tą działkę Marczyńskich i 'te' lata klanu! Wtedy się działo! Leszek zakapior, który ciągle dawał popalić Kryśce, a ta go jeszcze broniła. Paweł się wściekał, kłócili się o niego. Ale wtedy chyba jeszcze scenariusz pisała Łepkowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać, w ostatnich odcnkach tego sezonu może nam przybyć trochę akcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, że nie powinno się żyć samotnie do końca życia, ale żeby być taką zdesperowaną jak Grażyna i kochać się w starym pryku... Tego akurat nie rozumiem i nie chce. Nie wiem co ona niby widzi w tym Arku, co z tego, że to dziad wykształcony i być może wrażliwy,ja bym sie bała związać z takim typem człowieka jak on, bo jest nieprzewidywalny, a w dodatku popija. A już rozwaliło mnie to, że Grażyna żaluje, że doszło tylko do pocałunku, tak mogła z nim od razu do łóżka iśc. Fuj niesmaczne to było maksymalnie! Jamochłon niby nie mogła wg słów Rafalskiego pogadać z Pedrem bez świadków, to co te ciotki z Meksyku znają język polski, czy jak?? Swoja drogą nie wydaje mi się, zeby z Wawy był lot do Meksyku, jestem nawet pewna, ze nie ma bezposredniego. Ja nie moge, Ania jest zła, że Tadek przykwasił i nie wygrał z Tropkiem konkursu. Ta baba mnie dobija już dokumentnie. Nudzi jej sie, widać, że nie ma nic do roboty to sobie takie bzdury wymyśla. Ciekawe czy by takie cyrki odstawiała, gdyby miała zwykłego męża nie doktora, i wypłate za którą ledwo mogą rachunki opłacić. Ten za przeproszeniem Wacek wygląda jak syn Feliksa. Czyżby ten aktor był jego synem? Mnie by byo wstyd przed ludźmi mieć takiego męża jak Jeremiasz. Na miejscu Stasi bym go olała i sama pojechała do Kazachstanu, a jemu bym się kazała ciężko zastanowić nad sensem ich małżenstwa, ale to starsi ludzie i oni takich rzeczy nie robią, a czasem powinni, bo Stasia daje się obrażać przez własnego męża i świeci za niego oczami przed tym Wiesiem. Jeremiasz oczywiście zaś z kwiatami i wielkie przeprosiny. Ja bym to miałą gdzieś, bo ileż można, najpierw jej ubliża, a potem sie kaja i tak w kółko. Niedobrze mi się robi jak Maciek mówi to swoje Cześć chłopie...No i uwaga Arka do Grażyny, że ma całkiem dobry sprzet buhahaha:D Tu chodziło o odtwarzacz do przesłuchania płyty, ale Grażyna pewnie chciała czegoś więcej. Potwór najpierw powinna uregulować sprawe swojego rozwodu i przywieść do siebie dziecko, o którym już chyba komletnie zapomniała, a dopiero potem zgadzać się na zaręczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Streszczenia nowych odcinków brzmią interesująco, ciekawe tylko, czy takie będą naprawdę. Klan dużo by zyskał gdyby usunięto z niego Karakana, ograniczono do minimum sceny z Tropkiem, a także zrezygnowano z postaci Arka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i wake up its a bad dream
zatopil w mimikrze? czy oni wiedza co to mimikra? smieszne Felix na tablecie :D moze jeszvze kanał na yt założy z laudacjami :D Jasiek? nie cierpieeee go! rafalski pewnie pluje sobie w zarost,że beatka sie nie wyskrobała :O paskudny ten dzieciak!!! młody i zrzędliwy, jakby był ojcem a nie synem, chciałby żeby Baska pojechala do Meksyku na stałe, dlaczego nie akceptuje jej i tego że ojciec ma prawo być z kimś? egoista. sceny z jeremiaszem i stasią dobijają mnie, są bez sensu, o tropku też już nie chcę słuchać NIE NIE NIE NIE nie dla tropka. Grażynka ma z 40lat a ten Arkadiusz? 65? 75? on jeszcze może? :O :O jakiś dramat...rozumiem jak 20 latka jest zaintrygowana 40 albo 50 latkiem...ale no 40 latka... w dodatku Grażynka jest taka piękna,że mogłaby spokojnie być Milfem :classic_cool: byłoby cudownie jakby się związała z Miłoszem :classic_cool: Bożence z zazdrości by błonka pękła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale Grazyna w Klanie
chyba dobiega 50? pierwszy odcinek Klanu to 70 urodziny Marii, wiec przyjmując ze Ryska jako najmlodszego urodzila w wieku około 40 lat, to miałby on najmniej 47 lat na chwile obecna.o ile dobrze pamietam to na poczatku byli oni przedstawieni jako para dosc dlugo starajaca sie o dziecko, dlatego mysle ze mieli wtedy po jakieś 29-32 lata, chyba nie mniej ? trudno o 25 latkach powiedziedzc ze dlugo staraja sie o dziecko, no chyba ze para zostali w wieku np. 19 lat. nie znalazłam info o wieku "startowym" bohaterow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale Grazyna w Klanie
chyba dobiega 50? pierwszy odcinek Klanu to 70 urodziny Marii, wiec przyjmując ze Ryska jako najmlodszego urodzila w wieku około 40 lat, to miałby on najmniej 47 lat na chwile obecna.o ile dobrze pamietam to na poczatku byli oni przedstawieni jako para dosc dlugo starajaca sie o dziecko, dlatego mysle ze mieli wtedy po jakieś 29-32 lata, chyba nie mniej ? trudno o 25 latkach powiedziedzc ze dlugo staraja sie o dziecko, no chyba ze para zostali w wieku np. 19 lat. nie znalazłam info o wieku "startowym" bohaterow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie Lubicza
Grażynka 40 lat? Bliżej jej do 50-tki :D Ale to fakt, jest ładna i dobrze się trzyma na swoje lata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, że Jasiek jest wyjątkowo wkurzający. Ja bym mu na miejscu Rafalskiego powiedziała coś dosadnie, a ten się z tym bezczelnym smarkaczem patyczkuje i pozwala na takie zachowanie. Druga sprawa, że Jamochłon to fałszywa baba i jej wcale nie zależy na dobrym małżeństwie z Rafalskim skoro nie wahała się zaproponować odnowienia znajomości Jackuu. Grażyna ma 49 lat, przynajmniej M. Ostrowska-Krolikowska tyle ma, choc moze w Klanie jej wiek obnizyli,natomiast Olbrychski ma 68lat. Co jak co, ale ta relacja miedzy nimi jest dla mnie oblesna i to nawet nie ze wzgledu na wiek. Grażyna zachowuje się jakby ją za przeproszeniem swędziało mocno, bo żałowała, że tylko się całowała z Arkiem. Blee..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię ten wątek
Graży i Arkadiusza i rozumiem ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tego nie rozumiem i jestem za jak najszybszym usunięciem specjalnego udziału Olbrychskiego w klanie! Niech gra dalej w Lekarzach, chociaż tam też działa mi na nerwy. Jakoś nie lubię tego aktora. Wolałabym,żeby Grażyna była z Mariuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniesmacza mnie też ten wątek Kingi i Mariusza. Boże, jakby nie było normalnej kobiety dla niego, tylko musiał się pakować w związek z była narkomanka z dzieciakami,ale w Klanie to normalne sypiać z ex kumpla i niańczyć mu przy okazji dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może po wakacjach
Agatka pojdzie do Rafalskiego na terapie, a on w ramach tejże ją bzyknie :classic_cool: albo jakis romans Jacku z Rafalskim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Mody na sukces nie zamierzam komentować, z za*ebistej opery mydlanej z dużą akcję zmieniła się w jakiś kiczowaty serial dla nastolatek... Ja zawsze chciałem, żeby Klan był naszą taką wieczną Modą na sukces.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdarzyło mi się dziś obejrzeć cały odcinek! Chociaż muszę przyznać, że było ciężko. Jedynie Elę i Jurka miło mi się ogląda. Może jeszcze śmiesznie wyglądają Michał z Mariuszem jak siedzą z dzieciakami :) Reszta, flaki z olejem. Na Olbrychskiego, który wygląda jakby nie miał połowy zębów, nie mogę patrzeć! Teraz Grażyna, z wdzięczności, że uratował Maćka, pójdzie z nim do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś obejrzałam calutki odcinek :) to naprawdę serial jedyny w swoim rodzaju, gdzie akcja jest praktycznie zerowa (a mimo to coś jednak sie dzieje) Ela psika sobie z namaszczeniem kwiatuszki, debatując z Kingą na nieistotne tematy, Mariusz z Michałem karmią dzieciaki, tak w ogóle, dzieciak Mariusza duży jest, nie może zjeść normalnej zupy, tylko musi te niemowlęce papki, ale ja tam się nie znam na tym :D poza tym zbiegi okoliczności, to spotkanie u Michała i Arkadiusz bohatersko ratujący Macka.. teraz Grażynka przepadnie z kretesem. Grażynka stwierdza, ze muzyka Arkadiusza jest trudna :) delikatnie powiedziane, toż to flaki z olejem w najczystszej postaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanka, ja dopiero po napisaniu swojego posta przeczytałam Twój.. kurcze,wyszło jakbym normalnie połowę tekstu zerżnęła żywcem z Twojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać, że coś robią. Już praktycznie nie ma wątku Tropka (HUUUURAAAA!!!). Klankowa, mnie też zachwyciła dzisiaj Ela myjąca kwiatuszki ^^ Zawsze najbardziej lubiłem sceny na sadybie :) Fajna scena z Kasią, jak się maluje :) I tak w sumie pomijając zbędny wątek z Haną (nie wiem jak to się pisze) odcinek był fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila przyznaje Bożenie, że umówiła się z Norbertem do kina. 7iO6FKj1Q97 Tłumaczy, że Błażejem będzie martwiła się po jego powrocie. Barbara potwierdza Piotrowi, że w tym tygodniu leci do Meksyku. Zarzuca mężowi, że mało go obchodzi los Pedra, dlatego nie chce jej towarzyszyć. Małgosia przychodzi do Jaśka z koleżanką Polą. Prosi go pomoc w naprawie laptopa dziewczyny. Po jej wyjściu informuje brata, że spodobał się przyjaciółce. Renata żali się Elżbiecie, że Eugeniusz zrobił jej nadzieje na wspólne życie, a potem z wszystkiego się wycofał. Jakiś czas później Chojnicka spotyka się z Krzysztofem, któremu opowiada o swoich wątpliwościach. Z wdzięczności za dobrą radę całuje go w policzek, co zauważa Julia. Po pracy w aptece kobieta odwiedza żonę Jerzego i informuje ją, że nie pozwoli sobie odebrać ukochanego. Arkadiusz dowiaduje się, że Grażyna oddała bilety na koncert Korbasa dzieciom. Proponuje, by zjedli kolację w jego mieszkaniu. Romantyczne chwile przerywa niespodziewany telefon z ośrodka opiekuńczego. Okazuje się, że Julka się wybudziła. No to nieźle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie przesadzajmy, scena podlewania kwiatków nie była aż tak cudowna, by mnie "zachwycić" :D Pomyślałam sobie tylko przez moment, że chciałabym mieć tyle czasu, by z taką celebrą zajmować się kwiatami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Klankowa, myślimy bardzo podobnie w tej kwestii! :) Zgodzę się też z tym,że dziecko Mariusza jest duże (swoją drogą szybko urósł ten Kubuś!) i powinno jeść normalne jedzenie, a nie papki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię zdecydowane NIE dla związku Kingi i Mariusza. Niech mu znajdą normalna kobietę,po co ma się aki porządny facet pakować do ex kumpla, no bez przesady. W łazience Grażyny była pusta butelka po bodajże Palomie Picasso, wcześniej miała ja na toaletce Krysia i chyba Ela. Kasia jest fajna i chyba jedyna normalna w tym całym Klanie, za to Bożena wczoraj znowu gadała z nią jak stara baba, młoda to kobieta, a jak widzę jej wyraz twarzy to mam odruch wymiotny. Julia w ogóle nie pasuje do Tyńca,od początku jej nie lubiłam, jest taka jakaś nudna. Kubuś ma bodajże prawie 2 latka,a jeździ ciągle w wózku, Mariusz z nim nigdy na rączke nie spaceruje, dziwne to, a czy mnie oczy oczy nie myliły i on jadł papki jak niemowle? Tak jakby mu kromki chleba nie mogli dać, bo takie dziecko już samo łądnie raczkami się posługuje przeciez. A Mariusz miała zamiar zjeść te resztki od Kubusia dziecięca łyżeczka?! To to samo jak niektórzy wkładaja smoczek do własnych ust po tym jak upadnie dziecku. Same bakterie. Ta rozmowa Grażyny i Arka... Ona z wdzięczności teraz, że uratował Maćka pewno pójdzie z nim do łóżka. Scenarzyście jawnie przesadzaja i gorąco wierzę, że zakończą ten durny wątek ich romansu,bo to niedorzeczne.Dobrze, ze Kasia ich nie nakryła w łóżku jak przyszła po pomoc:D A teraz przez kilka odcinków Grazyna bedzie wychwalać męstwo i bohaterstwo Arka po tym jak pomógł krztuszącemu się Maćkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tam w sumie ewentualny związek Kingi i Mariusza nie razi jakoś specjalnie. Widziałabym go bardziej przy boku Graży no ale skoro ona ma geriatryczne pociągi to jej sprawa. A co się ma Mariusz marnować w samotności? Może to i lepiej, że Kinga niż znowu scenarzyści mieliby wprowadzić nową postać na miarę tej jego niepociumanej Joanny czy wkurzającej jak Tropek, jęczydoopa i Potworzyca, tudzież Jamochłon :PO karlicy oczywiście nie mówię. Oto przedstawiłam moje typy na odstrzał w pierwszej kolejności. Wracając do Mariusza to chyba mu się przytyło trochę? Przynajmniej w okolicach brzucha ;) Może zbyt dużo browara z Michałem w siebie wlewają kiedy dzieci śpią? :D Nie czepiam się, bo ogólnie to poczciwa chłopina i nic do niego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby w tym związku Kingi i Mariusza nie ma nic oburzającego, ale dla mnie to śmieszne, zeby ewentualnie iśc do łóżka z ex dziewczyna kumpla i jeszcze zajmować się jego dzieciakami. Mogli Mariuszowi dać normalną kobitę bez takiej niechlubnej przeszłości jaką ma Kinga. Zreszta ta Joanna, matka Kubusia też była beznadziejna. Myślałam, że jednak on będzie z Grażyna, bo wszystko na to wskazywało, a ona jak to fajnie ujęłąś Maroon ma geriatryczne pociągi :D Ja wierzę, że Grażynę być może ujęła ta wrażliwośc Arka, ale dla mnie on nie ma więcej zalet. Jest poprostu nudny, gada trzy po trzy i to z takim przejęciem, co mnie drażni. Nie wierzę też, że taki oblech ją może pociągac seksualnie, fuj, kijem bym nie dotknęła, a ona musi być nieźle zdesperowana.Samotnośc straszna rzecz, ale rodzaj męski nie wyginął i nie trzeba się brać za pierwszego lepszego, który słodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Forterr
Sory ludzie ale czy nie mozecie pisac krotszych wypowiedzi? :-D moj wniosek dzis z zosia nikt nie chce sie kolegowac bo ma puszczalska zarozumiala matke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te rozmowy Grażynki i Arkadiusza są takie filozoficzne i trudne. Nie powiem, że mi się nie podobają, ale nie każdy widz zrozumie je... Kaśka, jak zwykle fajna i nawet Bożenka była do zniesienia. Zosia cudna, jak miło patrzeć na grę tej małej dziewczynki. Będzie z niej aktorka :D Kinga chyba boi się wyznać Mariuszowi prawdę o swojej grzesznej przeszłości. Małgorzata to hipokrytka, wytknęła Renacie, że nachodzi jej przyjaciół... chyba naprawdę nie wie, że Renata jest z nimi zżyta dłużej, poza tym Małgorzata swojej "przyjaciółce" próbwała odebrać męża. Ela głupia, że przyjaźni się z nią. Ale ładniutka akcja na zakończenie ;) Znalazłem streszczenia do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te rozmowy Grażynki i Arkadiusza są takie filozoficzne i trudne. Nie powiem, że mi się nie podobają, ale nie każdy widz zrozumie je... Kaśka, jak zwykle fajna i nawet Bożenka była do zniesienia. Zosia cudna, jak miło patrzeć na grę tej małej dziewczynki. Będzie z niej aktorka :D Kinga chyba boi się wyznać Mariuszowi prawdę o swojej grzesznej przeszłości. Małgorzata to hipokrytka, wytknęła Renacie, że nachodzi jej przyjaciół... chyba naprawdę nie wie, że Renata jest z nimi zżyta dłużej, poza tym Małgorzata swojej "przyjaciółce" próbwała odebrać męża. Ela głupia, że przyjaźni się z nią. Ale ładniutka akcja na zakończenie ;) Znalazłem streszczenia do końca sezonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te ich rozmowy są za trudne? przecież to takie pitolenie o szopenie, sory, ale tak to widzę :D czy my nie posunęliśmy sie za daleko.. ach, skąd.. a może jednak.. nie na pewno.. a moze nie powinniśmy.. No, jak dla mnie, to jednak się posunęli za daleko :D i powinni przystopowac :) Ja trochę kibicuję Renacie.. Antek rzeczywiście nudnawy jest, tylko szkoda, że ona od razu do żonatego :o W klanie sporo wyrodnych matek: ta od Mariusza, Kinga też swego czasu niezłe ziółko, potworzyca z krypty zostawiła syna za granica i jakoś wcale o nim nie wspomina, Beata odeszła w siną dal. Przyznać trzeba jednak, że Barbara często wspomina Pedra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×