Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Naprawde myślisz, że przesiąknęłam Klanem i w ogóle spinam się itd? A myśl sobie co chcesz. W ogóle nie będe się wdawała z Tobą w dyskusje, bo raz, że to nie ten temat, a dwa, że poprostu nie mam na to ochoty. Czemu się nie uczepisz innych, którzy też wyrazili swoje zdanie? Ja powiedziałam co myśle, a logicznym jest, że każdy ma prawo do swojego zadania i w pełni to popieram. Daj już spokój, bo to nudne. Ty myślisz tak, ja inaczej i jest ok, jak Cię to boli to bardzo mi przykro. Nie będę odpowiadała na tego typu zaczepki następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle jeszcze przed wakacjami można było normalnie tu napisać swoją opinię na temat poszczególnych postaci, czy odcinków, a teraz zaczęło się, że jedn z drugim się czepia i nie wiem, boli go to, że ktoś może myśleć inaczej. Klan oglądam, bo lubię, komentować też będę na swj sposób, a nie podoba Ci się to nie czytaj, ale daruj sobie z osobistymi wycieczkami pod moim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Jeżeli myślą, że "puszczanie się" Agnieszki z coraz to nowym facetem podnosi oglądalność, to są w błędzie! :) Nie dość, ze to jest głupie, to i nudne już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko, że chyba było by bardziej nudno, gdyby ona wreszcie się ustatkowała, bo wtedy to już by tylko o ekologii było. I tak źle i tak niedobrze. Przydał by się jakiś zwrot w jej życiu, a jak narazie nic ciekawego się u niej nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogłaby zajść w bliźniaczą ciążę ;) W ciążę mogłaby też zajść Kamila z Norbertem. Drażni mnie ten ślub Bożenki. Grażynka taka zachwycona... a ja nie wiem, z czego się cieszy? Na miejscu tego dzieciaka bym się jeszcze powstrzymała. No ale ok... A Krystyna wróci do Klanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czegoś nie rozumiem. Ta koleżanka Graży zapytała o przyszłego teścia Bożeny, czyli Bolka, a Graża stwierdziła, że to poczciwy i zabawny facet. To ona nie znała wcześniej kuzyna Bolka? Nie pamiętam właśnie czy już się z nim kiedyś poznała, czy w piątek to było po raz pierwszy. Julka była 5 lat w śpiaczce, niedawno się wybudziła,a już ma pretensje do rodziców, że nie pozwolą jej tańczyć. Ja wiem, że ona chce teraz żyć pełnią życia i nadgonić ten stracony czas, ale bez przesady, żeby po kilku krótkich miesiącach od wybudzenia zaraz chcieć tańczyć. Biedny Pedro z takim imieniem to najpierw dzieciaki go wyśmieją na wstępie w nowej klasie. Szkoda mi tego dzieciaka, bo chyba Jaśka polubił,a ten zamiast zgrywać panicza mógłby sobie podać rękę z nim, przecież co ten dzieciak mu zawinił? To nie jego wina, że ma taka powaloną matkę, a Jasiek powinien go trochę zrozumieć.Pedro ma chyba z 8 lat,a Jasiek z 15 i juz zgrywa dorosłego, a dalej ma mleko pod nosem. Jacy Ci koledzy z pracy Feliksa są beznadziejni, takie jakieś przygłupy i aktorzy grają strasznie amatorsko. Oj już to widzę jak Miłosz dopadnie Bożene. Będą aż iskry leciały buhahaha. No i pytanko Kasi na całujących się M i B mnie rozwaliło, bo co oni mogą robić, no całują się :D Aga miała dziś nieładne włosy, jakby przetłuszczone, ale pamiętam ją jak kiedys nosiła te fryzurki na garnek, więc juz wolę to.Szkoda, że jej wątki są takie beznadzieje. Czemu nie moga sprawić, że na coś zachoruje albo zaczną jej grozić bo za bardzo się wtrąca ze swoją ekologią. No niech coś tu ruszy! A i z Lesieniem mogła by albo zaciążyć albo już się rozstać. Graża rozmawiając z matką Julki robiła takie miny jakby jej było przykro czy coś. Nie trzeba było pchac się do wyra z tym starym oblechem, a potem mogła mu nagadać do słuchu i się z nim nie spotykać na żandym obiadku. Co chciała to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że Graża nie zaszła w ciążę z Oblechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Zgadzam się, brakuje ciekawego wątku dla Agnieszki! Ciągła zmiana facetów jest już nudna, a ekologia jeszcze bardziej! Haalo, drodzy scenarzyści, pomyślcie nad czymś ciekawym dla Agi! :) Krystyna moze niech już do klanu nie wraca, a Kotulanka niech powróci do teatru tv, bo się w tym serialu zmarnowała i skończyło się jak się skończyło. Jak ktoś z Was lubi teatr tv, zachęcam do obejrzenia: https://www.youtube.com/watch?v=7Oqvi75DLMQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tahini1 nie przejmuj sie głupimi komentarzami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety głupie komentarze będą zawsze, bo niektórzy nie potrafią znieść, że ktoś inny może nie uznawać nienormalnych zachować, patologii itd. Głownie są to tacy ludzie, którzy sami takich rzeczy doświadczyli. Ja się nie chcę z nikim tu kłóćić, ale też nie mam zamiaru czytać głupot na mój temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba masz problem ze zrozumieniem. Ja się nie czepiałam, ale nie pamiętałam, czy Graża już spotkała się kiedys z Bolkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Chyba po to jest forum, żeby komentować, wyrażać swoje opinie itd.itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam nic do wątku z ekologią w tle, tyle że to już u Agi nie raz było, po prostu się znudził temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wątki Agi są denne, bo jej życie jest denne. ona żyje jakimiś pierdołami ktorych się uczepi, bo poza tym nie ma czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno nie patrzylam na klan . Co sie stalo z Bozenka i Czeska zgrubly strasznie wygladaja oblesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Mnie się wydaje, ze Powierza jest w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może coś z tym przeszczepem będzie. Albo okaże się że Agnieszka ma jakąś chorobę weneryczną hihihi. Ciekawe co by Paweł na to. Pedro biedny rzucany to tu to bez matki i jeszcze na Jaśka musiał trafić. Więcej z wczoraj nie pamiętam Aaa jeszcze przyjaźń Bożenki i Julki. Ciekawe czy na dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się, żeby Powierza była w ciąży. Toć ona taka większa jest dłużej, napewno od ponad roku. Z tą Aga to niestety prawda prawda. Denne ma wątki i wyraźnie nie mają na nią pomyśłu. Czemu więc na siłę wymyślają bzdety z drzewami, gdzie to już poprostu było zamiast jakoś ubarwić tę postać, dać jakiś wątek, gdzie np. Aga zdradza Lesienia permamentnie i on ją przyłapie na gorącym uczynku albo coś Scenarzyści wysilcie się trochę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten wątek drzew z Agnieszką jest już taki nudny, że mam ochotę spalić wszystkie drzewa na oczach Aguni. Zawału by pewnie dostała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicante
Jamochłon to idiotka do kwadratu, a synek powinien dostać w d**ę tak, że przez tydzień by nie usiadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybym Cię nie znał, pomyślałbym, że romansujesz" - Lesień do Agi - świetny tekst, świetny...... Aga ma mega ulizane włosy, nie umie się uczesać? Grażyna mogłaby się ogarnąć i przestać przeżywać Oblecha.... Cześka naprawdę sporo przytyła, a w tych workach to widać. Jamochłon to żenada totalna... Zamiast wytłumaczyć dziecku, to go broni. Nudy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo niech wywalą Holtz i już. ZObaczcie, że z Klanu tak aktorzy nie odchodzą jak z Innych seriali typu Barwy Szczęścia czy MJM, a tyle lat toto ciągną, jeszcze dłużej chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś Agę zmiażdżyli słownie jej domownicy ;) Jej luby o tym że bardziej się martwi o te drzewa niż o MIŁOŚĆ SWOJEGO ŻYCIA, łudzi się chłop że będzie ostatni ;) Zosia, o tym ślubie, że jak się będzie nazywać mama po ślubie :D Gdzie jest Zyta? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Cześka, to już dawno jest większa ;)...wkurzająco z góry traktuje Darka, no ok święty on nie jest, ma swoje powody, ale chociaż dałaby mu spokojnie o tym biznesie opowiedzieć...coś jak Moni Feliego podobnie traktuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifix
Niech mnie ktoś oświeci, bo oglądałam Klan regularnie, a w tym sezonie jeszcze nie. Przed wakacjami byla scena rozmowy Bożenki z mamą, że chcialaby mieszkanie, a Grażyna na to, że nie może jej go dać, bo dostanie je Maciek, który musi być blisko niej. Teraz tu czytam, że Bożenka jednak tam mieszka. To jak to jest? Coś sobie wymyśliłam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrze mi już jak słyszę o tych drzewach, a Aga zachowuje się jak śledzczy w sprawie o morderstwo. Niech ten wątek się juz skończy BŁAGAM!! No,ale Lesień jej nieźle powiedział, że gdyby jej nie znał to by pomyślał, że romansuje w sieci:D No tak, bo oni się baaardzo długo znają chyba raptem pól roku, ale nic dłużej. No i ten mężczyzna jej życia, oj biedak myśli, że będzie ostatno, a tu się ostro zdziwi.W ogóle na jego miejscu bym jej powiedziała, że ma obsesje na punkcie tych drzew i to już przegięcie. Niech Graża już przestanie przeżywać Oblecha, bo się zachowuje jak nastka, którą koleś wykorzystał i obśmiał przed kumplami. No litości! Dorosła kobieta, a taka naiwniara i ciągle przy matce Julki robi te miny jakby się miała popłakać. Czesia niby tak samo gada do Darka jak Monika do Feliego, ale jakby na to nie patrzeć należy się temu gnojkowi. W ogóle dziwię się, że ona się z nim nie rozwiodła, bo on ją tyle razy zdradził,a ta mu poprostu wybaczyła. Może go i kocha, ale co to za miłość jak ktoś cię non stop rani. Ja bym mu już nie zaufała i po tym co narobił z tym długiem.Poza tym tak jak piszecie, te ubrania jeszcze bardziej podkreślają, że Powierza mocno utyła.W ogóle Darek fajnie nienormalny, tu Czesie oszukiwał, nakłonił do wzięcia kredytu,a tu znowu coś kombinuje. Wywaliłabym takiego pacana za drzwi. Fajnie, że pielęgniarka pyta pacjentkę, czy ma jakies problemy kiedy ta gada przez telefon. Nigdy mi się to nie zdażyło.Swoją drogą Jamochłon się strasznie trzęsie nad tym swoim synem. Ja rozumiem, że jako matka się martwi o niego i w ogóle, ale ona w ogóle nie da sobie nic na jego temat powiedzieć, tylko dla niej on jest kryształowy i strasznie go rozpuściła. Na miejscu Rafalskiego bym jej to dobitnie powiedziała, a pan psycholog nie umie. A odpowiedź Jamochłona zwaliła mnie na łopatki.Można być większa debilka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena fanka
Mówiłam, że fryzjerki w klanie takie same jak scenarzyści! Hotlzówna wygląda strasznie z tymi przetłuszczonymi włosami zaczesanymi do góry! Już lepiej jakby miała przedziałek na środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agnieszka włosy ma jak tłusty naleśnik niech zrobi sobie kok jak babuleńka na środku głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13579
Od początku sezonu jest tylko aga i olka, rafalski i graza z dzieciakami. A co z reszta familii Lubiczow? Oprocz dzieciaka jamochłona który ma niezłe pomysły, wszystko strasznie denne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i wywalili Kryśkę, najfajniejszą postać :O nie oglądałam jeszcze w tym sezonie, ale muszę chyba zobaczyć ten naleśnik :D:D nie cierpię Holtzówny, ma twarz jak małpa jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×