Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość akcja

KLAN

Polecane posty

Gość gość
Ale Paweł jest niby taki staroświecki, a zupełnie inaczej wychowuje syna niż córki, jemu na wszystko pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dora86 dziś Dużo wcześniej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawel na wiecej pozwala mlodemu niz kiedys jego siostrom bo: Starsi rodzice sa bardziej poblazliwi. To jego dlugo wyczekiwany i upragniony syn. Jest POLSIEROTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie jaka TVP PIS ? Macie chyba krótkie rozumy-jak przez 8lat rządziła platforma to wam nie przeszkadzało jak Tadla rozpoczynała Wiadomości z uśmiechem na ustach i zdjęciem Donalda Tuska . Zmienia sie władza i zmienia sie telewizja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak,to szczególnie dobra zmiana!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wcale nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zauważyłam, żeby ktoś tu pisał coś o PiS-ie czy Tusku, zupełnie niepotrzebnie wyjeżdżasz z polityką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak , to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czytaj wpisy uważniej to dostrzeżesz coś o PiSie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to kogo obchodzi,a jak obchodzi ,to te nienormalne,a z takimi nie dyskutujemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Racja, tylko o serialu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sunia Agunia pisała 10 czerwca o TVP PIS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sukę usunięto???bo to do suni było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uważam , ze Sunia Agunia ma trafne oceny Klanu-ale strzeliła sobie sama stopę nazywając TVP PIS -to jeśli ich nie lubi to niech nie ogląda Klanu bo to jest produkcja TVP i jak ona nazywa to PIS. To raczej nie oglądalabym nic na tej telewizji skoro jak tak nazywam i nie lubię . Nawet nie oglądałabym Klanu za cenę braku sympati do tej partii.Bo trzeba być konsekwentnym a nie zakrywać oczy rękoma i patrzeć przez otwarte palce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie zwróciłam nawet uwagi na polityczne wycieczki. Za to podam przykład kolejnego idiotyzmu. Jak można było nazwać postać Brajan Cebula. Pomijam fakt, że raczej trzydzieści–czterdzieści lat temu nie nadawano dzieciom w Polsce imion typu Brajan. A skoro to kolega Darka z wojska, to zapewne jest tak jak Darek koło czterdziestki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A piszcie sobie co chcecie o polityce. Ja tam tylko tęsknie za Barbarka-muszę obejrzeć powtórki -tylko w których odcinkach występowała to trzeba sobie przypomnieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze matka tego Brajana jest Angielka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O mylisz się ,Brajany były już wtedy i też takiego znałam i do tego miał baaardzo pospolite nazwisko/nazwa narzędzia ogrodniczego/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tą postacią imię i nazwisko ma współgrać (typowy cwaniaczek). Rzeczywiście trochę za stary bo urodził się przed emisją seriali Alf i Dr Quinn. Sympatyczni chłopcy z tych seriali to patroni prawie wszystkich polskich Brajanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całe szczęście – nie znam żadnego Brajana… Za to jedna pani chwaliła mi się wnukiem, który ma na imię Majkel (tak, zapisane Majkel, nie Michael; nie, nie żadne z rodziców nie jest obcokrajowcem). Ale w „Klanie” co jakiś czas wymyślają jakieś nietypowe imię: Jeremiasz, Miron, Jonatan, Halszka, Miłosz (2 postacie!), Ramona, Leokadia, Zoja czy Elwira. Z tych wszystkich imion to znam tylko jedną Elwirę i dwie Leokadie, w tym jedna była staruszką. Co ciekawe kiedyś butik Moniki nazywał się Ramona. :-) Nawet więc jeśli jakiś tam Brajan się trafił dawno temu, to był to wyjątek, tak jak WISŁAWA Szymborska miała nietypowe imię, a moja koleżanka z podstawówki ma w dowodzie Magda, a nie Magdalena, bo taką mieli fantazję jej rodzice, a że urodziła się nie w Polsce, to nikt nie protestował (w PL wtedy nie można było dawać imion w formie zdrobniałej). No niestety, w „Klanie” przedobrzają, żeby było oryginalnie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto w Klanie mial na imie Jonatan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką pracę,że imiona i nazwiska śledzę codziennie i żadne z podanych wyżej imion nie jest mi dziwne,bo funkcjonuja w naszym społeczeństwie i może nie często,ale są. Jeremiaszy znam 2,Miłoszy też,Elwira to moja ciotka 90 letnia i znajoma 55 letnia,Halszka jest w sąsiedztwie a Leokadia również,gorzej z Ramoną,mój dziadek miał taką ulubioną piosenkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jonatan to był jakiś policjant, który trochę podrywał Agnieszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To byl JONASZ (tez imie biblijne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie sie Barbara podoba zarówno ona jak i jej imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sorry, mój błąd, nie Jonatan, tylko Jonasz Lisiecki. Ale też nie znam nikogo o imieniu Jonasz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×